Ivana Dulić-Marković će dati ostavku u vladi Srbije

OSLOBODIOCI

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
108
Ivana Dulic-Markovic ministar poljoprivrede u vladi Srbije, ce dati najverovatnije ostavku na sve funkcije u vladi Srbije?
Ona je inace clan Soros-evih nevladinih organizacija, koje podrivaju drzavni temelj Srbije.
Svako ko dolazi na predlog bilo koje nevladine cionisticke organizacije, mora biti odbijen i nesme biti postavljen, ni na najmanju politicku funkciju u Srbiji.
Nevladine organizacije su otvoreni neprijatelji Srbije.
 
OSLOBODIOCI:
Mi znamo, da je podpredsednik vlade Srbije bio ustasa Vojislav Seselj, ubacen od ustasko-komunisticke vatikanske masonerije. Srbima je sudjeno da im tudjinci budu u vrhu vlasti.
Oslobodioci su uvek bili protiv ustasko-komunistickih kadrova na funkcijama, dok se Srbi proganajju u samoj svojoj drzavi Srbiji.

Vidis.........niko nije skroz los........eto, ja sam o oslobodiocima naglo promenio misljenje :wink:
 
paola:
Још када би и бирачи тако мислили?
Kako to mislis pa biraci su mislili da je Hitler spas za Nemacku pa vidis dole su dogurali a nasi biraci su mislili da ce im Sloba obezbediti da svi srbi zive u jednoj drzavi a on je prodao sve teritorije gde su ziveli pre rata i sveo nas skoro na beogradski pasaluk tako da se ne treba uzdati u birace mnogo.Jos je Ilija Garasanin pre 150 godina rekao "narod je stoka" a sad se vidi da je bio u pravu i da se nije mnogo promenilo od tada.
 
al bundy:
Kako to mislis pa biraci su mislili da je Hitler spas za Nemacku pa vidis dole su dogurali a nasi biraci su mislili da ce im Sloba obezbediti da svi srbi zive u jednoj drzavi a on je prodao sve teritorije gde su ziveli pre rata i sveo nas skoro na beogradski pasaluk tako da se ne treba uzdati u birace mnogo.Jos je Ilija Garasanin pre 150 godina rekao "narod je stoka" a sad se vidi da je bio u pravu i da se nije mnogo promenilo od tada.


Па вама господо не одговара демократија, по свему судећи.
 
_Milanche_:
Pa toliko sleduje za izborni rezultat 2003. koji je doneo 31+3 poslanika.
Sta ti mislis da ce da se menja broj ministara kako vremneom rejting raste i pada...gde si to video...


A ja sam mislio da kada covek spali skupstinu da postane predsednik, pa ukine drzavu ciji je predsednik i stvori neku kreaturu, pa nju ne postuje, pa onda i nju izgubi na kraju treba da izvrsi samoubisto, a ne da se hvali "Kako je Srbija postala nezavisna"

Ovde treba neko da stavi sedam grama olova sebi u glavu a ne da pricamo o izbornim rezultatima.
 
Alekasandar2:
A ja sam mislio da kada covek spali skupstinu da postane predsednik, pa ukine drzavu ciji je predsednik i stvori neku kreaturu, pa nju ne postuje, pa onda i nju izgubi na kraju treba da izvrsi samoubisto, a ne da se hvali "Kako je Srbija postala nezavisna"

Ovde treba neko da stavi sedam grama olova sebi u glavu a ne da pricamo o izbornim rezultatima.

Аааааааааааааааааа...хахахаха........ овај пост је заиста добар....ударачки, нема шта......



 

Back
Top