MUSKARCI, zasto se plasite dobrih riba?

  • Začetnik teme Dzaba sto sam lepa
  • Datum pokretanja
Zar je potrebno cekati da ti taj neko "normalan" pridje, ili bi mozda bilo logicno da se i ti potrudis malo oko njega i das mu doznanja da ti se svidja, ili je to ovde u Srbiji totalno nemoguce :?:

Nije sramota prici nekom ko ti svidja i popricati sa njim, pa makar te i ispalio. Makar si pokusala.
 
Anonymous:
Zar je potrebno cekati da ti taj neko "normalan" pridje, ili bi mozda bilo logicno da se i ti potrudis malo oko njega i das mu doznanja da ti se svidja, ili je to ovde u Srbiji totalno nemoguce :?:

Nije sramota prici nekom ko ti svidja i popricati sa njim, pa makar te i ispalio. Makar si pokusala.

Svaka cast za comment,
Ipak je ovo Srbija sa losom medjuljudskom komunikacijom i bice sve dok ne prodje "Coca-Cola, Marlboro, Suzuki fazon" Tada ce se eventualno nesto promeniti.

A do tada ...........
 
Dzaba sto sam lepa:
Eto to mene interesuje bas!
Doslo vreme da jedino 1.budale i 2.krimosi (ili kombinacija) imaju muda da pridju lepoj ribi.
Eee :? nista od vas normalnih :roll:


Pa to je zato sto se vi lepite za takve.
Kad ste sa krimosima onda imate pare, kola, stan itd...
A kad ste sa budalom onda volite da ga setate kao kucence oko sebe.

Ali u oba slucaja ste na gubitku.
Normalni muskarci ne zele to.
A plus na kraju vi same ZELITE ili krimosa ili neku budalu a najcesce zelite princa iz bajke (ili iz americkih filmova).
Kad naidjete na muskarca obavezno je on: detinjast, nezreo, neozbiljan itd... I onda ga odbacite... A sledeci je JOS neozbiljniji, nezreliji i detinjastiji.
Ja stvarno ne znam sta vi zene (dobre ribe) ocekujete od muskaraca...
Izgleda da su samo pare u pitanju...
 
Dzaba sto sam lepa:
Eto to mene interesuje bas!
Doslo vreme da jedino 1.budale i 2.krimosi (ili kombinacija) imaju muda da pridju lepoj ribi.
Eee :? nista od vas normalnih :roll:

Ti da si normalna
ditsch.gif
, ne bi bila lepa, tako da džaba što si lepa...
 
mercator:
Dzaba sto sam lepa:
Eto to mene interesuje bas!
Doslo vreme da jedino 1.budale i 2.krimosi (ili kombinacija) imaju muda da pridju lepoj ribi.
Eee :? nista od vas normalnih :roll:

Budale i krimosi nemaju muda nego nesto drugo cime seku muda normalnima ako pridju njihovim lepoticama!
To se zove dokazivanje. A ti pokazi neku lepoticu koja je slobodna

Kad kazes lepotica, to se po pravilu podrazumeva da doticna ne koristi bas cesto sive celije.Ali je zato inventar po friz. i kozmetickim salonima i taman posla da neka revija ili promocija protekne bez nje...
To su upravo te, koje su poslovicne pratilje gore navedenih debila. Ali ja nisam mislila na njih.
Bitna razlika :!: Pitanje je vazano za normalne, neisfolirane, itd a ipak natprosecno lepe i kvalitetne...
 

Back
Top