note

Ja hteo da postavim ovu temu al sta je tu je. Googlao sam al nisam uspeo da nadjem. Ako neko zna gde mogu da se nadju na netu note (klasicne do,re,mi) za poznatije strane i domace pesme nek pise ili postavi link.
 
idi na guitarpro.com
skini lepo program imas demo verziju
ako ti se ne svidja ogranicenost onda skini negde krekovanu

imas ogromne baze na netu, npr mysongbook.com, odes tamo i skidas fajlove
moze i da se importuje midi npr

default prikaz je tab, ali mogu da se ukljuce i note. bedak je sto ne znam kako da stampam samo note bez taba gore, ali sta ima veze, uzmes neki program pa seckas malo i dobijes sta ti treba

odlicna stvar

podrzava dosta instrumenata istovremeno, mozes sam da pises pesme, posto je program u stvari editor, imas kompletan midi opseg instrumenata + jos svasta

program je oko 4.5 mega
skini neces se pokajes
 
Ima negde da znas da moze da se skine cela (ne trajal ili demo). Juce sam trazio po netu,googlao i nikako da nadjem gde da skinem. Gde god kliknem da mi skine guitarpro on me prebacai na neki erotski sajt.
 
Ja sam koristio e-mule da skidam note sa neta. Ali nemoj ni pokušavati ako nemaš ADSL ili kablovski net, zato što su to dokumenti veličine od 10 pa do preko 100mb....
 
eto neko. crack verziju mozete da nadjete na nekom od p2p programa, emule npr. ja sam tu skinuo. ima 4.5mb, a serijske brojeve nadjite po krek sajtovima

snadjite se bre
 

Back
Top