SRS formira stabilnu vladu

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Novi Sad - Politički analitičar Slobodan Antonić procenjuje da bi Srpska Radikalna Stranka na predstoječim izborima u Srbiji mogla da ostvari dobar izborni rezultat, pa čak i formira buduću vladu, koju ni Zapad ne bi mogao da obori.
"Ukoliko SRS napravi vladu, ona bi tokom 2007. godine mogla da obezbedi priliv od preko milijardu evra od privatizacije, što bi joj omogućilo da preživi čak i u slučaju ozbiljnijeg otpora ili bojkota Zapada", rekao je Antonić za novosadski Dnevnik.
 
I.Sikorsky:
Pazite samo naslov-SRS formira stabilnu vladu,kao gotova stvar a onda sledi da jedan od milon politickih analiticara od babe na pijaci do sofera autobusa koji PROCENJUJE i kaze UKOLIKO.
Pusti snovi,radikalske galamdzije.


hehehe kako sam i ocekivao, zabijte prste u usi i vicite "na na nanana nanana nista ne cujem nanana na nana nana" :))))

„Ministar spoljnih poslova Vuk Drašković samo je javno i možda još ne prekasno prizanao ono što zna svako ko je upućen u javna i tajna sondiranja javnog mnjenja u Srbiji. Dakle, Drašković kaže da bi radikali sa socijalistima, ako se danas održe izbori, osvojili parlamentarnu većinu.”
 
Ukoliko SRS napravi vladu, ona bi tokom 2007. godine mogla da obezbedi priliv od preko milijardu evra od privatizacije, što bi joj omogućilo da preživi čak i u slučaju ozbiljnijeg otpora ili bojkota Zapada", rekao je Antonić za novosadski Dnevnik.

Drugim rechima.........mogla bi da rasproda sve sto moze da se proda, samo da bi takva vlada prezivela, u slucaju bojkota Zapada..............a kad rasproda, i potrosi sve, onda cemo da ih
hebemo svi u b*lju.

Kakva mentolska analiza kako bi Srbija mogla da se razvija bez stranih investicija........

Dok je bolida, bice i Radikala.......... :twisted:
 
banegad2004:
radikali
bivsi kvazi komunisti sto sad umesto pesnice dizu tri prsta za odbranu nacije i casnoga krsta

447657a762cc0590187355.gif
 
untouchable:
Novi Sad - Politički analitičar Slobodan Antonić procenjuje da bi Srpska Radikalna Stranka na predstoječim izborima u Srbiji mogla da ostvari dobar izborni rezultat, pa čak i formira buduću vladu, koju ni Zapad ne bi mogao da obori.
"Ukoliko SRS napravi vladu, ona bi tokom 2007. godine mogla da obezbedi priliv od preko milijardu evra od privatizacije, što bi joj omogućilo da preživi čak i u slučaju ozbiljnijeg otpora ili bojkota Zapada", rekao je Antonić za novosadski Dnevnik.
Дај Боже коначно и ми Срби да добијемо власт у Србији
 
Ставро:
Мислим да грешиш, јел без обзира на твоју вољу СРС је победник


:D :D :D :D :D Kao i uvek do sada.......... :wink:

Toma Nikolic :
Povlaci se iz politike ako ne pobedi : "Mislim da sam suveren i u drugom krugu, a ako se cela Srbija tada udruži protiv mene, to opet znaci da me narod nece. Što bih se ja, onda, bavio više politikom? Inace, ubeden sam da niko ne može da me pobedi, na nekim drugim izborima možda, ali sada ne."


A posle poraza:

Tomislav Nikolic , drugoplasirani na predsednickim izborima, nakon objavljenih rezultata izjavio je kako je "zadovoljan". On je zatim zahvalio svima koji su glasali za njega, jer su time, kako je rekao, "smogli hrabrosti suprotstaviti se svim medijima koji su otvoreno navijali za kandidata DS-a". Samo što je završena izborna kampanja u kojoj je sve ubedivao u "svoju privrženost nacionalnim manjinama", Nikolic je upravo njih okrivio za pobedu Tadica. Tako je izrekao da je njegov rival "dobio izbore samo zahvaljujuci glasovima manjina", a nekima je, kaže Nikolic, bilo od verskih voda i preceno "odsecanjem ruku" ako glasaju za radikalskog kandidata. Podsetimo, Nikolic je "izbornu akciju" zapoceo poklanjajuci kompjuter spaljenoj džamiji u Beogradu. A onda je vratio onaj, navodno "okrenuti list" u svojoj politickoj ideologiji tamo gde je radikalski pocetak - i kraj.
 
Мислим да доласком СРС на власт и ДСС као добром опозицијом, може Србија коначно да крене напред и да крене да ради на повратку Српских територија
 
eIvin:
i posle se bune kad ima kažu da im se stranka zasniva na ideologiji krvi i tla...
fašisti.
Па ако су Срби протерани са својих огњишта од стране муслимана, и желе да врате своју имовину, како је то идеологија смрти???
Ја знам да сте ви огрничени на говоре чеде и НВО али дај мало укључите мозак!!!!!!
 
Ставро:
Па ако су Срби протерани са својих огњишта од стране муслимана, и желе да врате своју имовину, како је то идеологија смрти???
Ја знам да сте ви огрничени на говоре чеде и НВО али дај мало укључите мозак!!!!!!

idi...

a koje ćete vi to teritorije da vraćate?
 
Pa , ajde , zemo...............opashi se bombama, pa se digni u vazduh kao prava junachina....
Pobi jedno 200 muslimana, pa da te slavimo ko narodnog heroja...........

Nemoj molim te, da ratujes za tastaturom.......................:)
 

Back
Top