Sex sa trojicom!!!

M

maza011

Gost
Da li treba osudjivati devojku koja voli sex sa vise njih i da li bi je vi drugacije gledali od ostalih devojaka i zasto???
Ja sam vise puta spavala sa vise njih i nikad mi nije bilo zao ,niti manje vredim zbog toga. 8)
 
maza011:
Da li treba osudjivati devojku koja voli sex sa vise njih i da li bi je vi drugacije gledali od ostalih devojaka i zasto???
Ja sam vise puta spavala sa vise njih i nikad mi nije bilo zao ,niti manje vredim zbog toga. 8)
Ako riba dr0lja postane ona dr0lja ostane zauvek,zauvek....
 
Ti si sebi jedini kriterijum 8) , ako te to ispunjava to i radi. S druge strana, s obzirom na važeće moralne vrednosti, povećavaš broj sexomana oko sebe, ali i smanjuješ broj muškaraca koji može da razume tu tvoju potrebu i prihvati Te takvu. Zato, razmisli
znaika_2.gif
...
 
Homer je upravu sama si seni sudija,a sto se mene tice svako ima svoj neki ukus i svoje neko razmisljanje,ako ti se to svidja to je tvoaja stvar,i niko nema pravo da te osudjuje
 
Srebro:
haha Drolja sam sto spavam sa vise njih?Ja barem priznajem.Razmisli malo da li neka tvoja bivsa ima takva iskustva a krije.Niko nije zlatan.
Svaka moja bivša koja je imala takva i slična iskustva letela je ko raketa čim sam ja za to saznao.Ne može se ništa sakriti.
 
i mene zanima gde nadjes toliku kolicinu momaka sa kojima se lepo dogovoris? po meni, takve situacije nisu od najbezbednijih na svetu.
yebote, za 26 godina provedenih u BGD-u i nekoliko u inostranstvu nikad ali nikad nisam naletela na devojku sa slicnim iskustvom! ni na momka! ovde ispada da je to uobicajeno! evo ovaj Srebro....klinac a kaze da mu je SVAKA devojka sa takvim iskustvom letela ko raketa. ko ste bre vi ljudi?
ne osudjujem, samo se cudim.
 
Ljudi osuđuju ono što ne shvataju, a ne shvataju zato što su sebe ograničili predubeđenjima. Ne poći od toga da se ljudi razlikuju, te da im se i ukusi po pitanju svega, pa i seksa, razlikuju je notorna greška...
ditsch.gif
 

Back
Top