SLATKISI

  • Začetnik teme Swiss Lion
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uuuuuha,kava tema! :D pa,ovako,po tom pitanju sam malo cudna,jer ne volim cokoladu (da,da istina je :lol: 8) :oops: ),ali obozavam YoYo sa piraincem! MMMMMMMMMMMM! Volim Twix,Mars,Sneakers...ma,slatkisi mmmmmmmmmmmmmm 8)
 
Courtney:
Uuuuuha,kava tema! :D pa,ovako,po tom pitanju sam malo cudna,jer ne volim cokoladu (da,da istina je :lol: 8) :oops: ),ali obozavam YoYo sa piraincem! MMMMMMMMMMMM! Volim Twix,Mars,Sneakers...ma,slatkisi mmmmmmmmmmmmmm 8)
Konacno da nadjem jos nekoga osim mene ko ne voli cokoladu samo sto ja ne volim ni Twiks ni YoYo,ma ne volim nista slatko.
 
Jelenica:
Courtney:
Uuuuuha,kava tema! :D pa,ovako,po tom pitanju sam malo cudna,jer ne volim cokoladu (da,da istina je :lol: 8) :oops: ),ali obozavam YoYo sa piraincem! MMMMMMMMMMMM! Volim Twix,Mars,Sneakers...ma,slatkisi mmmmmmmmmmmmmm 8)
Konacno da nadjem jos nekoga osim mene ko ne voli cokoladu samo sto ja ne volim ni Twiks ni YoYo,ma ne volim nista slatko.
dooooooooobro.. ima nas raznih.. :lol: :lol: :D :wink:
koji slatkis volim??? :? ma daj sta das!! :D :lol: :lol: :lol: 8)
 
Jelenica:
Courtney:
Uuuuuha,kava tema! :D pa,ovako,po tom pitanju sam malo cudna,jer ne volim cokoladu (da,da istina je :lol: 8) :oops: ),ali obozavam YoYo sa piraincem! MMMMMMMMMMMM! Volim Twix,Mars,Sneakers...ma,slatkisi mmmmmmmmmmmmmm 8)
Konacno da nadjem jos nekoga osim mene ko ne voli cokoladu samo sto ja ne volim ni Twiks ni YoYo,ma ne volim nista slatko.
hej!hvala bogu i meni je cokolada,a i torte i kolaci,odvratna,ali zato nikaka ne mogu da odolim bombonama i cipsu itd.
 
Ako meni neko ponudi bilo kakvu cokoladicu,ja cu je smazati,ili bombonu-cokoladnu,ali ja najvise volim tako zvane-cokoladne grickalice.U njih spada cokoladni smoki,cokoladne kokice i tako to.Ali izmedju cokoladnog pudinga ili Milke,uvek bi pre izabrala puding,a to vazi i za vocni jogurt.Upravo jedem vocni jogurt BRESKVA-MARAKUJA.Zato me je i privuklo pitanje.A najbolje je sto mogu da jedem ko svinja,ali sam gradjena manekenski i vec godinu dana staciram na 45 kg.Nose me u rukama i na ledjima svi po skoli.
 
nije smeshno ......... :cry: :cry: :cry:
depresse.gif

bawling.gif
 
Zna se da slatkisi goje... :? :? :?

Ama moj moto je..."JEDI DOK MOZES"
8)

Ajde da se igramo tako sto neko kaze slovo,onda drugi smisljaju sto vise slatkisa na to slovo,i ko smisli najvise onda on govori slovo(...dosadno a...)

I tako...ko skupi 3-slova on je CAR!!!

:arrow: (P.S. Nisam normalna) a?! :D
 
Jelenica:
Courtney:
Uuuuuha,kava tema! :D pa,ovako,po tom pitanju sam malo cudna,jer ne volim cokoladu (da,da istina je :lol: 8) :oops: ),ali obozavam YoYo sa piraincem! MMMMMMMMMMMM! Volim Twix,Mars,Sneakers...ma,slatkisi mmmmmmmmmmmmmm 8)
Konacno da nadjem jos nekoga osim mene ko ne voli cokoladu samo sto ja ne volim ni Twiks ni YoYo,ma ne volim nista slatko.
ti si genije!!
yo-yo i twix su naajbolji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top