Kako se obrijati a da ostane grubo

Jaooo, nemoj opet! Sitni su sati, šta će tebi reći mati? :roll:
Pa, čoveče , devojke vole kad ih brada ne grebucka, žari, pali....bolje ti gaji taj baby na facata! :lol:
Hajde u krpe, jutro je pametnije od večeri, možda nešto i dosanjaš...do sutra? ;) 8)
Laku noć želi ti Astrodita.;) :arrow:
 
AcaBg82:
Ovi novi zileti sa tri nozica i slicno suvise briju duboko tj na "baby face" tacnije suvise glatko. Zna li neko kako se obrijati ali tako kako da kazem da ostane grubo ono kao sitne dlacice. Da se ne skine sve do gole koze da se ne dobije Baby Face.

uzmeš mašinu za šišanje bez onih plastičnih nastavaka (2mm,4mm,6mm,8mm,10mm....) i obriješ se njome tako meni rekao frizer i funkcioniše


znači rešen problem - zatvorite mu temu ;-)
 
AcaBg82:
Ovi novi zileti sa tri nozica i slicno suvise briju duboko tj na "baby face" tacnije suvise glatko. Zna li neko kako se obrijati ali tako kako da kazem da ostane grubo ono kao sitne dlacice. Da se ne skine sve do gole koze da se ne dobije Baby Face.
imam ja nekake predloge.
ko prvo moš da probavaš das brijaš brez penu.ondak ćeš mlogo manje da pretiskaš žilet pak će d ostane višlje dlakica na licu.a korisno je jel ćeš se tako čeličiti i telo i duh brijajući se na suvo.ako ti se posreći mož bit i da ćeš sebi napraviti neke ožiljke paš stvarno izgledati na opasno
ko drugo moš d uradiš ono što sum gledo u jednem filmu.tam je jedan lepijo tutkalom dlake ne lice da ga puste u vojsku.stvarno je izgledo muževno
eto ti se sakri dok ti se tata budne brijo pak ondak pokupi s kažiprstom dlakice iz one mrežice na lavabou.uzni si potom lepak za artiju il umešaj vode i brašna pa namaži tam di bi teo dimaš bradu.metni tatine dlake preko toga i pravac diskoteka
samo opušćeno.neće se primeti ništa.
i obavezno podigni jednu obrvu i nabaci kez
 
AcaBg82:
Ovi novi zileti sa tri nozica i slicno suvise briju duboko tj na "baby face" tacnije suvise glatko. Zna li neko kako se obrijati ali tako kako da kazem da ostane grubo ono kao sitne dlacice. Da se ne skine sve do gole koze da se ne dobije Baby Face.
a mozes i gusarskim nozem,ko u filmovima.
bez pene naravno,noz pod grlo i lepo sastruzes.
a mozeda napravis i neki oziljak.
izgledaces muzevno i privlacno.
plakace za tobom zene balkanske,a boga mi i ove u dijaspori :lol:
a i poneki muskarac.
 
Evo ti moje iskustvo: kada se brijem samo u jednom smeru (npr od gore prema dole), obavezno mi je brada malo gruba. Ja tako ne volim, pa onda pređem još jedanput, ali u suprotnom smeru, i dobijem taj vaš bejbi fejs... Znači, brij se samo u jednom smeru... ;)
 

Back
Top