Zasto ljudi vole Spanske Serije...?!

  • Začetnik teme Luis_Enrike_Fernandez :)
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mrzim kada dodjem u skolu i tamo moje drugarice prepricavaju ko je ubio kog,ko je s kim i ko kome smesta i td.i da nisu slucajno propustile epizodu.onda se vratim kuci i tamo opet moja majka i sestra pricaju o tome itd.ne mogu jednostavno da shvatim!odvratne su sve spanske serije!
 
...meni ne ,,odmaraju'' mozak, iritiraju me...

mogla bi i ja da snimim jednu seriju tog tipa...
slusajte...

E ovako, bila jednom jedna seljancica koja u zivotu nije izasla nigde van svog gradica. Skromno se oblaci, zalizana kosa, naocare i verovatno radi u obliznjoj cvecari...

Jednog dana veliki biznismen prolazi kroz taj grad u limuzini, pukne guma, on izadje da udahne svez vazduh, saplete se o ivicnjak, i padne pred noge cvecarke...

Ona skida naocare, rastresa kosu, stavlja cvetic u kosu i nevino se nasmeje... On se istog trenutka zaljubi i istog dana idu da se vencaju...

ali, (uvek ima ali)... njena zla polusestra je ljubomorna i zakljucava je u sobu, a zavodi njenog buduceg muza i govori mu da ga je ova ostavila...

Posto on nema kud zeni njenu polusestru(sta je tu je), odlaze u naprimer Barselonu... Seljancica nastavlja da zivi svoj zivot kao i pre... Jednog dana ona biva kidnapovana (pomesali su je sa drugom osobom jer je mafija u Spaniji uvek smotana). Uglavnom ostavljaju je u Barseloni(kakva slucajnost!)

Pocinje da radi u nekom nocnom klubu, tamo je vidi njena prva ljubav, on se razvodi od njene zle polusestre i zeni nju. Ona mu radja dete, ali zli doktor u bolnici zamenjuje bebe jer mu je dosadno...

Sta ce biti u sledecoj epizodi?
Ovo je tek prva epizoda (znate i sami da su najkrace prva i poslednja epizoda...)

Pa ako ste raspolozeni, hajde da napravimo jednu spansku seriju... :D :D :D
 
Alexandra9:
...meni ne ,,odmaraju'' mozak, iritiraju me...

mogla bi i ja da snimim jednu seriju tog tipa...
slusajte...

E ovako, bila jednom jedna seljancica koja u zivotu nije izasla nigde van svog gradica. Skromno se oblaci, zalizana kosa, naocare i verovatno radi u obliznjoj cvecari...

Jednog dana veliki biznismen prolazi kroz taj grad u limuzini, pukne guma, on izadje da udahne svez vazduh, saplete se o ivicnjak, i padne pred noge cvecarke...

Ona skida naocare, rastresa kosu, stavlja cvetic u kosu i nevino se nasmeje... On se istog trenutka zaljubi i istog dana idu da se vencaju...

ali, (uvek ima ali)... njena zla polusestra je ljubomorna i zakljucava je u sobu, a zavodi njenog buduceg muza i govori mu da ga je ova ostavila...

Posto on nema kud zeni njenu polusestru(sta je tu je), odlaze u naprimer Barselonu... Seljancica nastavlja da zivi svoj zivot kao i pre... Jednog dana ona biva kidnapovana (pomesali su je sa drugom osobom jer je mafija u Spaniji uvek smotana). Uglavnom ostavljaju je u Barseloni(kakva slucajnost!)

Pocinje da radi u nekom nocnom klubu, tamo je vidi njena prva ljubav, on se razvodi od njene zle polusestre i zeni nju. Ona mu radja dete, ali zli doktor u bolnici zamenjuje bebe jer mu je dosadno...

Sta ce biti u sledecoj epizodi?
Ovo je tek prva epizoda (znate i sami da su najkrace prva i poslednja epizoda...)

Pa ako ste raspolozeni, hajde da napravimo jednu spansku seriju... :D :D :D
e ideja ti je super ali sto ne otvoris drugu temu za to?
 
фигхтер:
xenia:
Ko gleda spanske serije?
Pa najvise ima baba koje neznaju sta ce od sebe i teens koji se spustaju na njihov nivo!!! :lol:

спустити се на бабин ниво...баш до јаја звучи! :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa nisam bas mislila u tom smislu,nego teens imaju mnogo manje vremena od babica i dedica...skola...itd.-pa ono malo vremena sto imaju trose na dosadne spanske serije.
Koji zaludjenici... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ma one su defektne! U zivotu sam bila blize upucena (zahvaljujuci svojoj, sada pokojnoj, baki :( ) u radnju dve takve serije i N I K A D V I S E!!!! Mnogo je bre iritantno ono kukanje, plac :cry: , a tek u skoli kad krene prepricavanje......... covek dobije neodoljivu zelju da jednostavno pobije :evil: sve oko sebe ili (jednostavnosti radi) da izvrsi suicid :twisted: tj.okonca svoj zivot!!! E sad ako neko to gleda OK. Ne pravim problem. Mada da se ja pitam tako nesto ne bi ni postojalo! 8) 8)
 
Meni se nesto slicno desilo...Naime dok sam spavao kod bakutanera jedno jutro (prciznije u 7h ujutro) dosla komsinica i pocela da jeca,rida,lije suze,ne staje.Ja reko umrla mi baba 100%,istrcavam onako u gacjama da vidim sta se desilo i skapiram da je bakuta place zato sto je Kasandra ne znam ni ja sta uradila.Presekla me je vala... :lol:
 
Ko voli spanske serije..i zasto?!
:? :D :?:

Zato što nemaju pametnija posla. :lol:
Ove meksičke serije na Pinku 4 ili 5 serija - sve jedna za drugom. :eek:
Pink nema milosti za one koji vole da prate takav televizijski program.

:zcepanje:

2ntbdop.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top