Escape From Monkey Island

tiberije

Zainteresovan član
Poruka
340
Moze li mi neko reci spada li ova avantura u red tezih jer malo malo pa se zaglavim i ni makac. Obzirom da mi je ovo druga avantura koju igram posle Still Life, mozda je u pitanju i nedostatak iskustva ili jednostavno ovaj zanr mi ne lezi.Dakle ako je ovo jedna od laksih avantura, a ja imam ovoliko problema, mislim da je bolje da se manem avantura i igram nesto drugo.
 
Pa ovako, s'obzirom da uglavnom preferiram dobre avanture, a monkey islad serilaj znam od 1 dela kad sam bio u osnovnoj skoli, nije ni laka ni teska. Nego klasicna!
Nije laka da ces sve resiti bez imalo razmisljanja, koristiti stvari iz inventara lako i logicno itd
A opet nije ni teska da ako malo razbijes glavu o taj problem jednostavno ne mozes da se probijes dalje.
SAVET: Probaj sve iz inventara da iskombinujes zajedno, sve iz invetara probaj da iskoristis da bi dosao do resenja, DOBRO gledaj, mozda ti neki BITAN predmet lezi ispred nosa a ti ga nisi pokupio, videces ponekad je resenje ispred nosa.
Ako bas zaglavis imas i walktrough, ali to ti ubija smisao igre jer prvi sledeci put kad zaglavis neces hteti da gubis sate samo ces pogledati resenje i tako gubis osecaj zadovoljstva kad nesto postignes.
 

Back
Top