Problem

Spock

Aktivan član
Poruka
1.216
Ne mogu da se ulogujem na google, vec dva dana mi javlja kao ne poklapa se username sa passwordom. Nisam pogresila sigurno, probala sam 1000 puta. Dal se nekom to deshavalo, shta mogu da uradim, hitno mi je, tamo su mi neke adrese i cekam neke mailove.. Poludecu!
 
qq...
Google mail choveche.
@spock
Ja se svaki dan logujem na gmail bez problema,verovatno je kod tebe neki problem.
Ispod dugmeta za logovanje imash "Forgot your username or password?" Kada kliknesh to unesesh username i email na koji si dobio invite za gmail,i na taj ce ti mail poslati sifru.
 
nikodim:
Ostaje ti jos mogucnost da se obratis administratiru/ima, sa detaljnim objasnjenjem svog problema i molbom za pomoc...
Na gmailu ??? Chisto sumnjam da ce ona ikada dobiti odgovor administracije... Ko zna koliko oni takvih mailova dnevno dobijaju. Drugi put pamet u glavu, shifre kombinacija slova+broj, mala i VELIKA slova, and for god sake, keep them private !

peace
 
Serijski_Ubica:
Na gmailu ??? Chisto sumnjam da ce ona ikada dobiti odgovor administracije... Ko zna koliko oni takvih mailova dnevno dobijaju. Drugi put pamet u glavu, shifre kombinacija slova+broj, mala i VELIKA slova, and for god sake, keep them private !

peace

Nemam pojma kako to kod njih funkcionise za dve godine koliko koristim gmail, nikada nisam imao potrebu da se njima licno obracam... ali neki drugi "servisi" su uvek uredno odgovarali na pitanja... ko zna...
 
Koji je to pacenik koji preuzima neciji free mail account???

Ajde da cita postu ili promeni sifru iz neke detinjaste osvete
ali da "preuzme" mail, to mi zvuci malo ekstermno...pa ipak je
to free mail. I mozes vecini poznanika posalti mail, da sada
imas novu adresu...uglavnom...

Mozda i mozes doci do tog racuna ako imas dobro pamcenje,
idi na ovu adresu:

https://services.google.com/inquiry/gmail_security1

Prijavi da ti je user "otet" i unesi sve detalje kojih se secas
oko racuna.

To to je jedini on-line nacin...

A sada jedan off-line:
"Istresi" iz gaca, mladjeg brata, bivseg decka, drugaricu ili
bilo koga ko je znao tvoj user i sifru, posle par samara ima
da progovore.
Mada i volkanski mind meld nije na odmet. :) :)

Poz.
 
Uh, mislio sam da gtalk cuva kontakte offline...tek sam sada proverio i video da nije tako...sta da kazem ...ispao sam glup :)

...ali evo jedne ideje...ako si ikada prosledila neki od onih cirkularnih mailova, ili neku novogodisnju cestitku svima iz contacts....pozovi bilo koga od tih ljudi i zamoli ih da ti poruku vrate na neki drugi mail....tako ces dobiti svoje contacts nazad....ako ti treba gmail invitation...pisi...
 

Back
Top