NAJEFTINIJE LJETOVANJE

Sve je to lepo,

Ali isto to u Grckoj i to nov apartman kosta samo 25-30 evra, u junu i septembru 20 evra.

Ipak, lepo je cuti da padaju cene u CG, a tako treba i da se nastavi, jer cete ove godine, a mozda i duze moliti da dodjemo u CG.

U svakom slucaju, javicemo da li smo zainteresovani...
 
jerotije:
Nelupaj kad neznas. Apartman na Zlatiboru kosta 20 eura ali je vanpansionska potrosnja katastrofa. Ako nesto neznas cuti i pokrij se usima !
JEROTIJE..BRATE, tebe bi bilo najbolje da u opste ne komentarises na ovom postu "TURIZAM I PUTOVANJE", jer tebi ovaj post ne dolikuje, nisi toliko proputovao svetom da bi mogao adekvatno da odgovoris ljudima i zato ti drugarski preporucujem da se ne brukas, prati sve ovo, uci, pa za koju godinu nastavi sa tvojim odgovorima, ali kad budes malo spremniji, a sada idi na neki drugi post jer ces tamo imati vise uspeha, mozda POLITIKA, potrazi tamo nekog OZRA ili VLADIKU RUFIMA...Drugarski pozdrav.
 
Nekad davno u mladosti bio sam muzicar. Putovao sam na takva mesta koja ti kume ni na karti nebi nasao. Ispucao sam 6 ili 7 pasosa, neznam ni ja tacno. Ako ti kazem da sam bio i u Africi i u Juznoj Americi, par puta u Moskvi a o Evropi da nespominjem, dali je to dovoljno. Ali nije to vazno. Vazno je da tebe boli kad ti se dira CG. Nemam nista protiv Vaseg naroda i mislim da ima mnogo dobrih postenih ljudi. Ima i onih drugih ali u sustini svi smo mi Srbi-HRISCANI. Jedino nemogu da podnesem to Vase hvalisanje a i sami znate da Vam more i nije nesto. Cene, higijena, usluga......Usput ste tvrdoglavi i mislite samo na svoju guzicu. Ajde odgovori mi posteno, ali POSTENO zasto se oglaavas ovde na forumu kad ovo nije mesto za to ?
 
Pa zar Moskva nije u Evropi? ha,ha...
25e je stvarno povoljna cena s obzirom da je u pitanju najam celom dvosobnog stana...pa toliko kosta noc u apartmanu po osobi u Grckoj...mada opet, sve zavisi kakav ko smestaj zeli...mislim ima i onih za 5e,ali nikakvih...
 
jerotije:
Nekad davno u mladosti bio sam muzicar. Putovao sam na takva mesta koja ti kume ni na karti nebi nasao. Ispucao sam 6 ili 7 pasosa, neznam ni ja tacno. Ako ti kazem da sam bio i u Africi i u Juznoj Americi, par puta u Moskvi a o Evropi da nespominjem, dali je to dovoljno. Ali nije to vazno. Vazno je da tebe boli kad ti se dira CG. Nemam nista protiv Vaseg naroda i mislim da ima mnogo dobrih postenih ljudi. Ima i onih drugih ali u sustini svi smo mi Srbi-HRISCANI. Jedino nemogu da podnesem to Vase hvalisanje a i sami znate da Vam more i nije nesto. Cene, higijena, usluga......Usput ste tvrdoglavi i mislite samo na svoju guzicu. Ajde odgovori mi posteno, ali POSTENO zasto se oglaavas ovde na forumu kad ovo nije mesto za to ?
Stvarno nemam toliko slobodnog vremena da bih ga trosio sa tobom, odgovoricu ti mozda u septembru, a nebih zeleo da se nagornjavam sa tobom ko je veci SRBIN, u svakom slucaju ko je vidio svet ne govori takve nebuloze kao ti, sto znaci takve price kod mene ne mogu da prodju.
 

Back
Top