CISTO DA SE ZNA......

Bliznakinja:
fizio:
Bliznakinja:
Keeper:
ja sam se verio sa mortishom ...... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
za sad jedini odgovor koji sam trazila..
i sad si zadovoljna???????? :lol:
Ne direktno njegovim odgovorom...mislila sam na odgovore takve vrste..da lepo kaze ko je u pitanju..kapis?
naravno :wink: evo ovako:trenutno nemam devojcicu(od sinoc :( ),a sto se foruma tice psihicki najvise:jah,malarozemaca,sasha.......
 
meni se iz svih mogucih uglova(fizickih,psihickih) dopada
eyelove.gif
autor ove teme :oops:
 
O da...Ja imam decka,zove se Mike Shinoda{salim se naravno,to samo u mojoj iluziji}.A doci ce i onaj pravi.Evo,Sasha mi prva javlja ako naidje na Mike 2,a ti mi javi.Vidis,neven me ne voli,nisam mu dobra drugarica,a i nesto podbacuje LP :cry: :cry:
 
Mike girl:
O da...Ja imam decka,zove se Mike Shinoda{salim se naravno,to samo u mojoj iluziji}.A doci ce i onaj pravi.Evo,Sasha mi prva javlja ako naidje na Mike 2,a ti mi javi.Vidis,neven me ne voli,nisam mu dobra drugarica,a i nesto podbacuje LP :cry: :cry:
ja te ne volim i nisi mi dobra drugarica?zasto tako mislis?ma ti si bas pozitivan lik i odlicna drugarica :wink:
 
neven:
Mike girl:
O da...Ja imam decka,zove se Mike Shinoda{salim se naravno,to samo u mojoj iluziji}.A doci ce i onaj pravi.Evo,Sasha mi prva javlja ako naidje na Mike 2,a ti mi javi.Vidis,neven me ne voli,nisam mu dobra drugarica,a i nesto podbacuje LP :cry: :cry:
ja te ne volim i nisi mi dobra drugarica?zasto tako mislis?ma ti si bas pozitivan lik i odlicna drugarica :wink:
Ali Bliznakinja ti je na prvom mestu,pa zar ne,smrc :cry: :cry: ...ali ako ti kazes da sam cool,onda ok...mada ne znam... :cry: :(
 

Back
Top