diskriminacija na krstarici-nacionalna nepodobnost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
hrvcro:
tocno.svijet na mrzi srbiju
neznam od kud takav osjecaj kod srba
problem je da svijet(europa) ocekuje neke standarde da bi te prihvatili
ipak nije srbija u trecem svijetu
mislim da je problem u vasim politicarima
kod vas postoje desnicari i ultradesnicari
izraz demokracija u srpskom politickom zivotu ne postoji
postoji samo borba za vlast
nemate nikakav nacionalni program koji bi ukljucio sve stranke i koji bi pomogao lobirati da srbija bude bolje prihvacena u europi

korisnik hrvcro je banovan zbog ovog posta. kakva su to merila moderatora krstarice pa da banuju coveka samo zato sto je po nacionalnosti hrvat,nije vredjao druge korisnike,nije nicim povredio pravila foruma...
 
serb_pagan:
korisnik hrvcro je banovan zbog ovog posta. kakva su to merila moderatora krstarice pa da banuju coveka samo zato sto je po nacionalnosti hrvat,nije vredjao druge korisnike,nije nicim povredio pravila foruma...
Ako je doshlo vreme da se s tobom slozim, bojim se da nesto nije u redu sa mnom :confused:
Sta ima toliko loseg u ovom tekstu,sto nadlezni ne objasne?
Mozda sto je rekao da u Srbiji nema "demokracije" samo borba za vlast, pa im to zaparalo ushi :roll:
 
Alekasandar2:
Biljo, rekao je glupost:
"kod vas postoje desnicari i ultradesnicari"

A u stvari je mislio Fasisti i nacisti.

To je uvreda za naciju.
Bojim se ja da on nije zbog toga banovan, pa i danas su nas neki nazivali fashitima (mene dva puta :shock: i nije niko banovan.
Sesto culo mi govori da je to zbog toga sto u Srbiji nema "demokracije" i sto je opsta jagma samo za vlast, fotelje i slicna pomagala :roll:
 
serb_pagan:
chovek nije izgovorio nista toliko uvredljivo da bi zasluzio ban..vise je ovaj aleksandar uvredio osecanja gradjana svojim fabuloznim izjavama da je kralj petar "ludak" i da je "upropastio srbiju"
Sta si bre navalio na tog Petra :confused:
Iz ove perspektive (skoro pticije) meni se cini da nam je ucinio medvedju uslugu time sto nas je sve sjedinio, i sve na ushtrb Srba i Srbije!
 
serb_pagan:
"na tog petra"????? :confused: ne znas znacaj kralja Petra Oslobodioca u vezi koga se kreatura posprdno izrazavao kao o ludaku i upropastitelju srbije?
Sale ima obicaj da neke reci malo jace izrazi, ja samo kazem da nam je ucinio medvedju uslugu, ali, eto, necu se o njemu popsprdno izrazavati, imao je on i nekih svojih kvaliteta, i dosta toga dobrog je uradio, samo genralno gledano, mislim da ni on sam nije znao da ce nas uvaliti u cabar :roll:
 
serb_pagan:
korisnik hrvcro je banovan zbog ovog posta. kakva su to merila moderatora krstarice pa da banuju coveka samo zato sto je po nacionalnosti hrvat,nije vredjao druge korisnike,nije nicim povredio pravila foruma...
Pagan, jako si bezobrazan! Odakle tebi ideja da je banovan zbog tog posta??? Šta ti sebi dopuštaš, kako te nije sramota takvog ponašanja? Našao si jedan njegov post i naveo ga kao primer! Pitam te konkretno odakle ti uopšte ideja da je to bio razlog??? A s obzirom da ne možeš biti siguran da je zbog toga, odakle ti pravo da na osnovu PRETPOSTAVKE ti(?) prozivaš ikoga ovde??? Posle svega što ti tolerišem, onolike psovke i svađe, prepucavanja! Šta ti zamišljaš? Da li se tako ponaša neko ko sebe smatra ČOVEKOM??? Sram te bilo ponašanja, pa makar i ovako sakrivenog od svih!
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=2478012&postcount=63

Ovo je razlog banovanja. Nemam obavezu da ikom od vas objašnjavam svoje postupke, samo Administratorima Krstarice, ali zbog ostalih, sličnih, koji se upljuvaše da se udruže u nešto za šta imaju samo tvoju tvrdnju, a samim tim spadaju u istu vrstu kao što si ti, dajem objašnjenje. Ovako funkcionišete i u RL i zato pucamo i ne samo po šavovima. Sve treba da vas je sramota ponašanja svoga, Srbi moji!
Ostaviću ti priliku za odgovor.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top