ТРЕБА ЛИ УКИНУТИ ЦГ. ПОДФОРУМЕ

Ne slazem se sa tim. Ti podforumi sluze za dopisivanje sa Srbima iz dijaspore ili koji su trenutno zateceni u "egzilu".

Deo mog odgovora Splacini, ciji se motentotski nacionalizam zasniva na Srbofobiji, kao svakom Crvatu: http://forum.krstarica.com/threads/101915

I jedno konkretno pitanje posto ti uopste ne razumes indirektno, moracu direktno: koji je tebi qurac pa stalno ovde visis na ovom sajtu i druzis se sa Srbima a secas se koliko si pisao i trazio razne dokaze protiv istih? Secas se doskorasnje kampanje o "nezavisnosti" koja je bila uperena samo protiv Srba a ne protiv onih protiv kojih ste nekada ratovali (protiv nas niste, jer smo isti narod)? Muci li te to nostalgija? "Ne mozes prelomiti u mozgu?" Sta je s tobom? Shvati covece, mi vise ne zivimo zajedno, nemamo vise sta reci jedno drugome, prica je zavrsena, vrata su ti zatvorena, ne dosadjuj vise! Imas li ti nekog posla u svojoj drzavi? Da te podsetim: od sada cete morati SAMI da se snalazite, nema bato vise Srbije da rinta za vas i da vas izdrzava kao napustenu decu u "domu"?

Je l' kapiras il' ti nesto fali?

P.S.

Ako ti je odgovor da je ovo podforum "Podgorica" pa svracas zbog toga, pogledaj malo bolje, ima i podforum "Afrika" i "Australija" pa ne svracaju ni crnci ni Aboridzani
 
L.1:
Казанова
Нисам разумео коме се обраћаш????

Pa odgovor tebi, na tvoju temu je da se ne slazem da se ukinu podforumi (prvi pasus - "Ne slazem se sa tim. Ti podforumi sluze za dopisivanje sa Srbima iz dijaspore ili koji su trenutno zateceni u "egzilu".): Budva i Podgorica (administratora boli cose da li neko zeli da se nesto ukine) a ostalo je primer koji sam napisao kao post Splacini na tom istom podforumu (dao sam link).
 
A da odgovorim na temu.Moj odgovor je DA,treba ih ukinuti jer vise nismo ista drzava a kad je pravljen ovaj forum bili smo.Nema ni foruma Pariz,London,Bec,Rim ili neki od bar stotinak vecih i znacajnijih gradova drugih zemalaja,pa sto bi ih imala neka tamo Budva Ulcinj ili Bar.Imaju podforum Evropa a posto secesionisti i onako tvrde da ce oni pre nas u Europu nek pishu tamo......ili bilo gde drugde na forumu ali nema razloga da nesto sto vise nema nikakve veze sa nama ima svoj podforum.
 
frozen1982.:
A da odgovorim na temu.Moj odgovor je DA,treba ih ukinuti jer vise nismo ista drzava a kad je pravljen ovaj forum bili smo.Nema ni foruma Pariz,London,Bec,Rim ili neki od bar stotinak vecih i znacajnijih gradova drugih zemalaja,pa sto bi ih imala neka tamo Budva Ulcinj ili Bar.Imaju podforum Evropa a posto secesionisti i onako tvrde da ce oni pre nas u Europu nek pishu tamo......ili bilo gde drugde na forumu ali nema razloga da nesto sto vise nema nikakve veze sa nama ima svoj podforum.

Neko već napisao, nije to Rim, Beč...to nam je sada nova dijaspora sa mnogo Srba i prosrba :D
 
L.1:
Не провоцирам само питам...
Има ли на неком Црногорском форуму подфорум Београд ,Крагујевац или слично?
Od ove logike mi se kosa na glavi diže. :-?
Koga briga šta je na crnogorskim forumima i kakve to ima veze sa bilo čime?
Ti podforumi na Krsti treba postoje za Srbe koji tamo žive.
(Eventualno ih objediniti u podforum Crna Gora)
 
Наравно да не треба укинути. Било би досадно без Дикцлеа-Играчина-Владика Руфим-Свјатопелк (или већ како).

По том критерију треба онда укинути и подфоруме за Српску, што је прворазредна глупост.

А шта има на цг форумима ме ни најмање не интересује.
 

Back
Top