Ni CIA mi nista ne moze....!!!
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Ni CIA mi nista ne moze....!!!

Obećava Vizionar (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Ni CIA mi nista ne moze....!!!

Pozdrav...
    evo ovako...zamislite da sam ja neki lik koi ima toliko novca da nezna sta da radim sa njim...
    zamislite takodje da imam toliku mastu, da mi je kapacitet mozga 100% zauzet...
    I sa obzirom na takve performanse, zamislio sam kako bi bilo, i dali bi bilo uopste
    moguce ostvarenje mog prijekta iz moje OGROMNE maste....a to je da nadjem recimo
    10 vrhunskih astrologa, koi ce da godinu dana, 24h dnevno da nose u dzpu GPS uredjaj za navigaciju
    (odredjetrenutnu geografsku sirinu, i nadmorsku visinu) kao i jednu svesku, i olovkui da zapisuju
    sve o sebi, npr. kada su ustali, kada su usli u kola, kada su izasli iz kola, kada su isli u WC,
    kakvu su nuzdu obavili, kada su seli za sto, kada su poceli da jedu, sta su jeli, kada su zavrsili
    sa jelom,kada su imali sex, datum rodjenja osobe sa kojom su ga imali, i jos masu podataka,
    za koje bi mi trebalo nekoliko dana da ih sve napisem..kada bi imao jedan odlican tim programera,
    koi bi u saradnji sa tim astrolozima, na jednom mocnom racunaru,
    napravili jos mocniji program koi bi na osnovu tih prikupljenih podataka o tome,gde ste bili,
    i sta ste radili, mogao da predvidja vase daljne radnje na osnovu vaseg datuma i mesta rodjenja...
    moga bi da znam gde se trenutno nalazite, mogao bi da vas upozorim da u jednom trenutku neprelazite ulicu,
    da vas ne zgazi kamion, da ne idete sa tom osobom u krevet, da nedobijete sidu,
    da iskljucite taj uredjaj u vasoj kuci, da nenapravite pozar...milicija bi bez ikakvih problema nalazila
    vasa ukradena kola, jer bi na svom racunaru mogao da vidim kad je kriminalaci izasao iz njih,
    i na kom mestu u gradu...mogao bi da zovem hitnu, nekoliko minuta pre nego sto biste dobili mozdani udar
    ili vatrogasce.... takodje niko od vas nebi bio seksualno zlostavljan, nebi se trgovalo sa ljudima
    nebi bilo terorizma...........

Dragi astrolozi, numerolozi i ostali...dali je moguce takvo nesto? dali je moguce da astrologija radi mesto skupog GPS-a
    ****** bre covece zaradjivao bi milijardu eurica dnevno, ako ne i vise, mislim da bi mi dosadile pare

pitam vas ozbiljno, dali je to moguce? dali je moguce pomocu astrologije, predvideti sledeci korak svakog coveka, kao na GSP-u????????????????? :confused

izvinjavam se zbog svoje nepismenosti

Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Ni CIA mi nista ne moze....!!!

...........

Veoma poznat Fixa (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

naravno da nije moguce; jer covek ne funkcionishe tako kao sto ti mislis.

Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

ajde bre ljudi ostavite svoje misljenje, jer ja ozbiljno mislim o ovome

Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

nemoj da se tripujes,
    to sto si ti zamislio ne moze, da li si ti normalan. zapitaj se koliko bi ljudi bili simplifikovani da funkcionisu tako kako si ti zamislio.

Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

Ima li iko jos da bi se interesovao za ovo i da bi mi mogao odgovoriti malo detaljnije...

Neke smjernice linkovi....
    nisam ovoliko ispisao samo da bi se ovako olako odgovorilo!???
    Ili vjerovatno ipak nema interesanata. posto cu u tom slucaju prenijeti pitnaje na druga mjesta?

Zainteresovan član Sibirka (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2006.
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Vizionar
    Pozdrav...
    evo ovako...zamislite da sam ja neki lik koi ima toliko novca da nezna sta da radim sa njim...
    zamislite takodje da imam toliku mastu, da mi je kapacitet mozga 100% zauzet...
    I sa obzirom na takve performanse, zamislio sam kako bi bilo, i dali bi bilo uopste
    moguce ostvarenje mog prijekta iz moje OGROMNE maste....a to je da nadjem recimo
    10 vrhunskih astrologa, koi ce da godinu dana, 24h dnevno da nose u dzpu GPS uredjaj za navigaciju
    (odredjetrenutnu geografsku sirinu, i nadmorsku visinu) kao i jednu svesku, i olovkui da zapisuju
    sve o sebi, npr. kada su ustali, kada su usli u kola, kada su izasli iz kola, kada su isli u WC,
    kakvu su nuzdu obavili, kada su seli za sto, kada su poceli da jedu, sta su jeli, kada su zavrsili
    sa jelom,kada su imali sex, datum rodjenja osobe sa kojom su ga imali, i jos masu podataka,
    za koje bi mi trebalo nekoliko dana da ih sve napisem..kada bi imao jedan odlican tim programera,
    koi bi u saradnji sa tim astrolozima, na jednom mocnom racunaru,
    napravili jos mocniji program koi bi na osnovu tih prikupljenih podataka o tome,gde ste bili,
    i sta ste radili, mogao da predvidja vase daljne radnje na osnovu vaseg datuma i mesta rodjenja...
    moga bi da znam gde se trenutno nalazite, mogao bi da vas upozorim da u jednom trenutku neprelazite ulicu,
    da vas ne zgazi kamion, da ne idete sa tom osobom u krevet, da nedobijete sidu,
    da iskljucite taj uredjaj u vasoj kuci, da nenapravite pozar...milicija bi bez ikakvih problema nalazila
    vasa ukradena kola, jer bi na svom racunaru mogao da vidim kad je kriminalaci izasao iz njih,
    i na kom mestu u gradu...mogao bi da zovem hitnu, nekoliko minuta pre nego sto biste dobili mozdani udar
    ili vatrogasce.... takodje niko od vas nebi bio seksualno zlostavljan, nebi se trgovalo sa ljudima
    nebi bilo terorizma...........

Dragi astrolozi, numerolozi i ostali...dali je moguce takvo nesto? dali je moguce da astrologija radi mesto skupog GPS-a
    ****** bre covece zaradjivao bi milijardu eurica dnevno, ako ne i vise, mislim da bi mi dosadile pare

pitam vas ozbiljno, dali je to moguce? dali je moguce pomocu astrologije, predvideti sledeci korak svakog coveka, kao na GSP-u????????????????? :confused

izvinjavam se zbog svoje nepismenosti
    Ja vecu glupost u zivotu nisam procitala :shock: ......a prilicno sam nacitana...

Aktivan član NevenaBGD (avatar)
    Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Sibirka
    Ja vecu glupost u zivotu nisam procitala :shock: ......a prilicno sam nacitana...
    Dobra si!!! Pravo da ti kazem nisam ni ja shvatila sustinu!

A zasto bi ti zeleo da ti neko predvidi svaki korak??? Mislim..... ne kontam u cemu je problem i sta ti je na dusi?

Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    57

A moram da priznam i da nisam sve procitala!

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

ja procitala prva tri reda i odmah videla sustinu , pardon predvidela

Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    57

Htela sam da kazem da se mozda sustina krije u redovima koje nisam procitala! Kontas?

Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

HA HA HA

Učlanjen
    19.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1033

ideja je zanimljiva, ali ne daj boze da su ljudi toliko strogo odredjeni uticajem planeta, misim to je vise nego smesno. ne moze meni ni jedna planeta da kaze kada tju da idem da pisham.

Učlanjen
    06.06.2006.
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Fixa
    ideja je zanimljiva, ali ne daj boze da su ljudi toliko strogo odredjeni uticajem planeta, misim to je vise nego smesno. ne moze meni ni jedna planeta da kaze kada tju da idem da pisham.

Bas me je ova tema nasmejala! Vidis da je covek bas oko toga i razvio temu hoce da mu neko predvidi kad je gladan a kad ne! Malo je nebulozno! A i ne korisno!

Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

sto se koristi tice, upotrebi malo mastu na jedan pozitivniji nacin, mozda uspes da ukapiras,
    nemojte da celu pricu svedete na "pisalje" nego i na neke drustveno korisnije stvari, kao sto je vec navedeno u tekstu

Zainteresovan član Schveca (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

... mislim da je ovo odlicna tema za neku knjigu!!!
    Sto tu svoju mastu ne upotrebis na neki korisniji nacin, a ne da trazis savet za pravljenje programa koji vidi buducnost na forumu? NISI MI JASAN!?
    Ljubi te Schveca

Učlanjen
    04.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

na koi nacin onda objasnjavate to da recimo mozete da odredite horoskop prema koordinatama rodjenja te osobe, isto tako nekoliko puta sam cuo kako astrolog savetuje devojku na kom mestu ce da sretne svog buduceg muza, to sam gledao na TV kosava, kada je jedan astrolog devojci rekao da ce svog buduceg muza da upozna u novom sadu, a da on zivi na Liman 1.....
    s obzirom na ovaj podatak, moje pitanje o navigaciji pomocu horoskopa uopste nije glupo!!!!!!

Domaćin micika_015 (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Red face Re: Ni CIA mi nista ne moze....!!!

Citat Original postavio Fixa

ja se ne razumem u te planete....

Slične teme

1. Tu se ne moze nista
    Autor Beladona u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.03.2008., 09:55
  2. Nista ne radi a nista mu ne valja!!!
    Autor Banovani u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 26.03.2007., 08:40
  3. Ništa ih ne može razdvojiti:
    Autor Samanta_ u forumu Politika
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.01.2007., 09:32
  4. Ne moze nam niko nista,opet cemo bit prvi.
    Autor telport u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.07.2003., 21:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •