Windows XP India
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Windows XP India

Podrazumevano Windows XP India

Windows XP India, modifikovani XP Operativni sistem koji ne zahteva Serijski broj niti bilo kakvu aktivaciju sa Microsoftom. Dolazi na jednom DVD disku sa integrisanim Service Pack 3, Nero7Ultra Premium, mnostvom antivirusnih alata ( Kaspersky, Nod32, Panda, AVG Pro, Bitdefender, Avast, McAfee, Titan ), najnovijim update-ovima za XP i patch-evima, anti-spyware ( Ad-Aware 1.06 Pro ), Firewall programima, svi iz ponude Zone Alarm sa krekovima ili serialima, TinyFirewall, McAfee, Office 2003 integrisan, vecina drajvera nije ni potrebna za instalaciju, za NVidiu i ATI, najnoviji integrisani, extra stabilan, sto je zaista tesko poverovati za Windows, Windows Media Player 10 integrisan, Winamp 5.13, MSN Messenger 7.5 integrisan, Yahoo! Messenger integrisan, Firefox 1.5.0.3 integrisan, Internet Expolorer 7 integrisan, Opera 8.54, Alcohol 1.20, BadCopy programom za spasavanje ostecenih fajlova, ACDSEE 8.0 Pro, Ashampoo Uninstaller Pro, NovaPDF programom za citanje PDF fajlova, Adobe Reader 7.0.5, Incredimali Pro, Folder Icon Changer, Elcom Soft Studio za rad sa zvukom, FGF...

Svi navedeni programi su ili registrovani ili krekovani pa ne morate sami da vrsite krekovanje ili registraciju sto dosta olaksava rad sa istim. U toku instalacije mozete sami da birate koji od njih zelite a koje ne zelite da instalirate tako da ih mozete i kasnije instalirati na vas racunar.

Sistem dolazi i sa velikim brojem integrisanih tema i vizuelnih stajlova sto vam daje mogucnost da sistem prilagodite onako kako zelite da po vasem ukusu. Sve navedeno ni najmanje ne usporava rad sistema sto je zaista cudno.

Control Panel ima mali milion opcija sto nam dodatno olaksava rad sa odredjenim strukturama...

Navedena kopija sistema je prisutna u nekih 5000 komada u celom svetu sto nas opet dovodi na temu koliko smo brza nacija, zar ne?!
    Poslednji put ažurirao/la Кулиража : 05.06.2006. u 15:00

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano Re: Windows XP India

Nema na cemu... samo jos nadji budalu koja ce ti poverovati da tako napucan OS, sa svim dodatnim servisima, radi bolje od klasicnog, ka i da postoji SP3... i bices pravi car...

Naravno da ne zelim nikog da ubedjujem niti forsiram, kazem kako jeste. Ko ne veruje, zaista mi je zao posto ne zelim da se prepirem ni sa kim.

Hvala!!!

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

del....
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

nema modova kad su potrebni....
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Dacu mu ja 350 din. samo nek se nosi U P.M. sa sve windows-om
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Zmaje ne budi tako ljut... jasno je da ne volis MS, ali dede... opuŠti se...

Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

ma ne volim spamere...a istina je da ne volim win al' mi ne smeta

Poznat nikodim (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Veruj mi da spamere mrzim vise od tebe... Posto u firmi imamo Exange server, na kom ima preko 10 000 korisnika, sta mislis koliko dnevno izvestaja dobijam o spamovima? Da ne poverujes oko 15 000 do 20 000 mailova svakog dana. Mogu da zamislim sta me sutra ceka u compu (ceo vikedn)... Naravno, takve gluposti se cuvaju odredjeno vreme, cisto zbog neke evidencije... Ali ne da ih mrzim, nego ne mogu da ih smislim.

Obećava
    Učlanjen
    20.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Thumbs up Re: Windows XP India

Ne verujem da je spam jer ako je zaista ovako kao sto pise, sta fali i uzeti to za tako sitne pare ako se vec sve to dobija uz samu instalaciju sistema.

Ovo nije tema o spamu vec o doticnom sistemu. Ako se nekome ne svidja, jednostavno neka predje preko nje a ne da psuje po forumu, nije u redu prema ostalima, zar ne?!

POZDRAV za Red_Zmaju!!!

Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

NIje poenta u tome...poenta je da je doticni sistem PIRATSKI sto se koci s pravilnikom foruma sto dalje implicira da je doticni svesno prekrsio pravila i da krsenje ovog pravila povlaci bananu (ban) a on bi jos da se okoristi o taj piratski software sto je krivicno delo...
    Inace poz kako je nema te nesto

Primećen član maksvel (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Čini mi se da Microsoft nije oficijelno izdao SP3. Ipak, često čujem ljude u okruženju da pominju da ga imaju ili da hoće da ga nabave. U čemu je štos? Jel' u pitanju neki neslužbeni custom patch?
    Let the boy try

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Ma u pitanju je najobičnija marketinška laž. Na svakom ćošku se prodaju WinXP-i sa fantomskim SP3 upakovan u neko novo graf okruženje, sa nekim programima u paketu. A o SP3 ni reči na microsoft.com (eh, nateraše me da odem na taj sajt...)...
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

MS je izdao ovaj OS pod nazivom Windows Starter, te s toga....

Huh.. E ljudi ali svasta napisaste posebice ovaj koji je postavio temu.. Vidim da ste ogorceni kao i ja, stim da ovom gospodinu postavljacu teme moram da kazem sledece:

Oficijelno SP3 nije izasao niti ce da izadje ove godine jer MS planira prvo da ozvanici svoj novi OS Windows Vista, pa tek da detaljnije da radi na poslednjem Service Packu XP, tacnije SP3..

Neki nezvanicni Sp3 moze da se nadje na raznim linkovima i na raznim mjestima, ali to nije zvanicni SP3 koji je MS ozvanicio, tako da to sve nije regularno i niko vam ne moze da garantuje da ce taj SP3 da radi bez problema..

Dalje, sto se tice XP india, ne znam ovo sto je u prvobitnom napisano, ali znam ovo:

MS je izdao ovaj OS za podrucja zemalja azije i vrlo je osiromasen za razliku od Windows XP koji se inace koristi.. Dakle sve gore nabrojano ne stoji, s tim da je neko sam po sebi sastavljao..

S toga pogledajte malo bolje.. Novac koji se trazi i nije nesto, ali ne vidim svrhu ovakvog OS-a u nasoj upotrebi, s obzirom da ni jezici u takvom OS-u nisu podrzani, pa bi trebali u tom ponudjenom XP-u da se sluzimo, nekim indijskim, kineskim, ili kojekakvim pismima azijskih zemalja..

S toga.. Braco...

Malo detalja
    http://www.infoworld.com/article/05/06/02/HNxpstartereditionindia_1.html

Poz...zzz

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Mislim stvarno.
    Svi smo mi debili, pa ne znamo ko su Srbi.

Tu pricu mozes nekom drugom da prodajes, ali ljudima sa ovog foruma (koji uglavnom imaju kakvog takvog iskustva sa racunarima) pravis budalu smo od sebe.
    Ima 5000 u svetu,a zahvaljujuci tebi ce da bude 6000. Niko nema DVD rezac da tako nesto nareze na DVD ili je Copyright (da, da Copyright sa kamarom "free" softvera), pa si ti provalio foru da ga kopiras?
    Eee kakvi sve idioti dolae ovde misleci da ce naci nekog jos glupljeg od sebe, ne bi li zaradio neke pare.
    Pa detetu od dve godine je jasno da si potrpao sve te programe na DVD, sa kamarom krekova, seriala itd. i sad prodajes foru XP India.
    PS. tu su modovi, ne brini
    Hy everybody

Slične teme

1. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 21.04.2010., 21:12
  2. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 17.01.2008., 13:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku