Dotakla sam dno

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Malopre sam izasla iz kuce i tek sam na ulici provalila da imam dve razlicite cipele!

(obe cipele su baletanke i braonkastih tonova, samo jedne sa sljokicama a druge cetvrtastije i bez sljokica, ali ipak!).

Moje pitanje je: koliko ste rasejane? Sta zaboravljate? I u kojim situacijama?
 
Ja sam jaako rasejana- i to je zarazno, da znas. Postala sam rasejana poslednjih 4-5 g., tj. od kako sam u ovom braku, lepom, opustenom...valjda je i ta rasejanost znak da smo opustene, sto i nije lose ;).
Moj muz je najzaboravnije bice na svetu, al, ipak mi je i dalje neodoljiv :)
 
E, sad se setih- moja zaboravnost najcesce dolazi do izrazaja kad nekog pitam 2-3 puta isto pitanje, u roku od pola sata- sat, i secam se da sam to pitala vec, i to oba puta se secam da sam pitala, ali odgovor uopste nisam upamtila, vec ga samo privremeno registrovala :). Strasno- redovno se, kad drugi ili treci put postavljam pitanje, izvinjavam i pokajnicki smeskam.
 
Dušo draga, ne brini zbog različitih cipela, to je čak i simpatično, ako to još jednom uradiš, svi će pomisliti da je u pitanju novi trend i, odjednom, sve devojke u gradu će šetati u dvobojnim cipelama! :-D 8)
E, sad , ako jednog dana izađeš bez suknje i pantalona, to je već za razmišljanje.:roll:
Zato, svaki put, pre nego što pođeš iz stana ,stani ispred ogledala...pomaže, a ne ''goji!'' ;)
Meni se jednom dogodilo da sam u januaru, na ciči zimi, izletela u žurbi samo u majici sa kratkim rukavima....i, ništa mi nije bilo! :lol: Da li je to rasejanost-možda? U mojim godinama , to i nije retkost! kikiki :lol: :arrow:
 
Rasejanost moze biti i opasna!Pre neki dan sam trebala da na semaforu idem pravo ali sam iz nekog razloga skrenula levo :-? (sto ne bi bilo strasno da nisam bila u srednjoj traci)..doduse mama je bila pored mene i pricala mi pricu po stoti put,pa sam se iskljucila...
 
Astrodita:
Dušo draga, ne brini zbog različitih cipela, to je čak i simpatično...
E, sad , ako jednog dana izađeš bez suknje i pantalona, to je već za razmišljanje.:roll:
Zato, svaki put, pre nego što pođeš iz stana ,stani ispred ogledala...pomaže, a ne ''goji!'' ;)

Pobogu, gospođo,
koja to žena nosi suknju i pantalone istovremeno, ja sam viđao samo neke gejove po gradu tako obučene. I još različite cipele na nogama istog vlasnika kod Vas izazivaju osećaj "simpatije" i u opštu sliku još uključujete i dijete sa ogledala.. Molim, obratite se Psihologuu na temi Konfuzne žene..
 
Nemam slicnih pari cipela, pa mi se ne moze desiti isti peh ali sam postala strasno zaboravna u poslednje vreme :(
Desi se i meni da postavim isto pitanje 2-3 puta za veoma kratko vreme i da zaboravim odgovor.
U shopping idem iskljucivo sa listom, pa kad udjem u megamarket onda kupim jos 10 stvari mimo liste, jer sam zaboravila da ih stavim na istu, a setila sam se da mi trebaju kad sam ih ugledala.
Kad moram da deci dajem antibiotski sirup, onda moram da isprogramiram podsetnik u telefonu.
Zaboravim da dragim i bliskim osobama cestitam rodjendan.
Dno dna je bilo kad sam zaboravila da pokupim dete iz vrtica :shock: :o :(
Dok nisam bila u braku pamtila sam izvrsno, a sada mislim da nisam opustena vec naprotiv, da sam u grcu i da imam toliko toga da popamtim pa ispadne kontra i zaboravim najbitnije. A mozda mi je onaj Nemac sto krije stvari po kuci svratio u posetu :confused:
 
the shezika:
Nemam slicnih pari cipela, pa mi se ne moze desiti isti peh ali sam postala strasno zaboravna u poslednje vreme :(
Desi se i meni da postavim isto pitanje 2-3 puta za veoma kratko vreme i da zaboravim odgovor.
U shopping idem iskljucivo sa listom, pa kad udjem u megamarket onda kupim jos 10 stvari mimo liste, jer sam zaboravila da ih stavim na istu, a setila sam se da mi trebaju kad sam ih ugledala.
Kad moram da deci dajem antibiotski sirup, onda moram da isprogramiram podsetnik u telefonu.
Zaboravim da dragim i bliskim osobama cestitam rodjendan.
Dno dna je bilo kad sam zaboravila da pokupim dete iz vrtica :shock: :o :(
Dok nisam bila u braku pamtila sam izvrsno, a sada mislim da nisam opustena vec naprotiv, da sam u grcu i da imam toliko toga da popamtim pa ispadne kontra i zaboravim najbitnije. A mozda mi je onaj Nemac sto krije stvari po kuci svratio u posetu :confused:

E, da i meni se desavaju sve ove stvari koje si navela- i sprecavam ih, uglavnom isto tako - podsednikom u mobilnom. Mada, jesi u pravu i oko razloga- zivi se brzo i, bar kod mene, u nekoj trci izmedju napetosti i opustenosti.
Alchajmer- ma, mlade smo jos za njega :)
 
Desi mi se da, dok mi nešto pričaju telefonom ili uživo, svejedno, ja se isključim i razmišljam o nečem desetom. Obično se prenem iz razmišljan kad me nešto pitaju, i onda moram da im kažem da ponove, jer nisam baš dobro razumela :lol: . Još se niko nije naljutio na mene zbog ovoga. To, čak, ne mora da znači da je meni dosadno to što neko priča, nego najčešće sam ja u tom trenutku zaokupljena nekim drugim problemom i ne mogu da ga "izbacim" iz misli. A ponekad mi misli jednostavno lutaju i ne mogu da se skoncentrišem :D
 
Desilo mi se, da odem po postu, hodam i uz to citam postu. I promasim svoj sprat i udjem komsinici u stan i vicem veselo zdravo.. kad skontah, brzo izletih. Imala sam srecu, pa je bila na terasi. :shock: :roll: ;)


Ako to nije rasejanost, neznam sta je.
 
i ja sam zaboravna.
od pre 3 godine kada sam prestala da imam bilo kakve obaveze osim poslovnih.
bilo je simpaticno u pocetku...ali onda je pocelo da mi smeta.
sad cekam da se opet vratilm u normalu ali ne znam kad cu.jos malo....
 
Pa za cipele ne znam... jednom daaaavno sam izasla u papucama ( skolsko doba), ali sam se brzo vratila kuci... Mislim da nisam jedina kojoj se to desilo.
Pa inace uradim par gluposti dnevno, pa slazem kockice u glavi- sad ovo treba, sad ono...da ne zaboravim.
cesto zaboravljam sta treba da kupim za frizider... A ono sto mi se jaaaako cesto desava-
kad mi neko trazi vodu ili sok, u pitanju su gosti, ja kao saslusam, onda posluzim drugu osobu u sobi, onako 'ladno, dok me svi gledaju i cekaju kad cu se "probuditi"... onda se obicno ta zedna osoba zahvaljuje na ljubaznosti...
 
Sad ste me malo utesili - nisam jedina ludjakinja. Ranije nisam bila zaboravna - ali poslednjih godina je sve gore - mozda se stvarno radi o opustenosti :) - to bi bilo ok, ali vrlo moguce neki rani senilitet... uf. Ko zna sta sve jos zaboravljam - a ne primecujem :(
 
nisi jedina.
moja svekrva ide u prodavnicu u podsuknji:lol:
a mi vrištimo od smeha:mrgreen:
nisam zaboravna...mada moj muž jeste i mislim da je to prelazna bolest...
zahvata me po malo,po neki put.
valjda poludim od svih onih pitanja "gde mi je"
i "šta je ono bilo..."
i rasejanosti an general..
ali se ne dam...ne nedam se...
šta ono beše tema :mrgreen:
 

Back
Top