Dotakla sam dno

Јаооо...где ме нађе....!!!
Одувек сам била ужжжасно расејана....то је грозан осећај....а већина људи то не може да схвати...
На пример, кренем да бацим ђубре..и освестим се у самопослузи са кантом за ђубре у рукама.... Прешла сам 100 метара до самопослуге тако носећи канту, место да је испразним ту, на пар корака од зграде....
Десило ми је једном да сам пекла јаје, и да сам љуску убацила у тигањ, а јаје у канту за ђубре....

Ужас...срамота ме да причам...
У локалној самопослузи већ знају за ту моју особину, пошто стално заборављам ствари које окачим на улазу...
 
Meni se to cesto desava.Odvezem se nekud biciklom i vratim se peske,odem u prodavnicu po jednu stvar i vratim se sa 10 drugih a bez te.Odem u spajz po nesto pa stanem na vratima i ne znam po sta sam isla,nikad nisam sigurna jesam li zakljucala stan za sobom ili nisam,zaboravim tasnu u ordinaciji ,krenem nekud i odem kilometar dalje od odredista pa se vracam.Ima jos puno toga ali to mi se uglavnom dogadja zato sto mislim o puno stvari odjednom,negde sam drugde.Ma ima svega i jos puno toga.
 
ja sam stalno rasejana. stalno mi se desava da zaboravljam tasnu ili ranac kod kuce i da odem tako bez icega na stanicu. posle se setim kada treba da udjem u bus pa trcim kuci po tasnu. jednom sam otisla u gornjem delu pidzame na posao. :). to je bio vrhunac moje ludosti. kasnila sam, naravno.
 
"Dootako saaaam dno zivotaaaaaaa........."

Sanjao sam mnogo puta da kao idem i sve normalno a tek napolju provalim da sam go,...i ongda je kao:AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!.Na srecu,nije se stvarno deslio,valjda.......sem carapa razlicite boje. :|
 
frozen1982.:
"Dootako saaaam dno zivotaaaaaaa........."

Sanjao sam mnogo puta da kao idem i sve normalno a tek napolju provalim da sam go,...i ongda je kao:AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!.Na srecu,nije se stvarno deslio,valjda.......sem carapa razlicite boje. :|
To nema veze sa rasejanoscu!To se zove nesigurnost!
I meni se to desavalo ali kad sam bila mala, kad smo se selili iz grada u grad. :-(
Grozna situacija u svakom slucaju (ovde bi trebao da stoji onaj sto se crveni ali nesto je zakazao,pojavljuje se ovaj :oops: )
 
banegad2004:
jedan dan sam se opro dva puta

:lol: jao jadničak :P

ja ne znam...rasejana sam kad me neko smara ili sam već premorena......imam svoj ritam dnevni, i imam vreme za pauzu od dana - u tom intervalu ne ***** iznenađenja, nikoga ne opažam ako nije baš eeeXtra zanimljiv lik.


a ponekad ostavim mob kod kuće :) Retko, ali desilo se ove godine dvaput. Ili izađem bez parfema (dobro to...)
 
A i ti mi Ćivottt uzeeeeee, ti prokleti ženski stvoreeee
pa zbog tebe nemam mira u snovimaaaaa i na javi, ni na mIRC-u
kako da teeee željo mojaaaaaaa, na trenutak zaaaaboravim....jaaaaaaaa
Hej Branka Branka Braaaaanka...ko je kriv zbog našeg divorsssssaaaaaaa
 

Back
Top