mane

Dosta ste pisali. Ocekivala sam po par reci, ali neki su bas samokriticni :D

Moje mane su: posle nekoliko neuspeha, lako odustnem, ponekad previse osetljiva, opterecujem se glupostima, malo teze oprastam, pomalo sam cepidlaka, lenja po pitanju nekih stvari.
 
:lol:
tvrdoglava i perfekcionista :lol: možda malo više feferomona nego što treba.....:roll: ybg. 8)
(e, da, pomirišem svoje čarapice pre spavanja! Ne leti, leti ih nemam ;) )
 
Užasno nestrpljiva i hirovita, nadrkana kad sam gladna, yebeno iskrena, kad sam umorna pričam previše, tvrdoglava, perfekcionista, ne volim šoping (ovo je valjda mana kad si žeMsko :roll: )
 
previse verujem ljudima,nekad sam flegma nekad ljuta ko bik-al me brzo prodje,volim da se salim na svoj racun - nekad i previse,nervozna sam kad sam gladna - cim jedem odmah mi je bolje hahahhaha, volim slatkise,nekad idem glavom kroz zid pa kud puklo da puklo,volim tisinu - muzika mi smeta na poslu - al kuliram do sada uspesno,ne volim nepravdu,pa sam tada spremna svasta da uradim........
 
xiaoyu:
nadrkana kad sam gladna, )




:lol: me too! Ovo je eXtra :P



btw. DD moja draga, za šoping je ok, dokle god ne ideš u demode odnosno stalno istim stvarima .- ne vidim problem u nevoljenju šopinga ;) Mnoge žene ne vole kupovinu, kad bi postavila poll videla bi i sama!
 
Lenja.
Previše trpim, pa se onda nayebem majke. Ili samo odem.
Previše se uživljavam u svoja stanja.
Sunđer za sve iz okoline.
Previše herca, premalo mozga.

P.S. U bre, kako dosegnete taj lavabo? :shock: :D Mislim, stvarno nemam kratke noge, ali ipak...
 
Betty:
btw. DD moja draga, za šoping je ok, dokle god ne ideš u demode odnosno stalno istim stvarima .- ne vidim problem u nevoljenju šopinga ;) Mnoge žene ne vole kupovinu, kad bi postavila poll videla bi i sama!
He he...ma nemam ja problem da kupujem, nego mrzim ono traganje po radnjama...treba mi mnogo da mi se nešto baš svidi. A kad nađem to nešto, onda kupujem, ne pitam za cenu. :D I to se obično svodi na: prolazim pored radnje vidim nešto u izlogu, uđem i kupim. Retko, ali stvarno retko idem planski u šoping.
A anketu ću da postavim, samo da je osmislim. :D
 
Ni ja ne volim šoping...
Dakle mane: ljubomorna, skeptična, hladna, uglavnom nezainteresovana za tuđe probleme (ne dotiču me), nepristupačna ljudima koji mi se jednostavno ne dopadnu bez ikakvog specijalnog razloga, sebična, kućna buva, konzervativna, kritična, stroga, materijalista, previše morališem, neprosejano pljunem u facu sve što mislim...
 
sibirska:
hladna, uglavnom nezainteresovana za tuđe probleme (ne dotiču me), nepristupačna ljudima koji mi se jednostavno ne dopadnu bez ikakvog specijalnog razloga, sebična, kućna buva, konzervativna, kritična, stroga...

Isto.
E, da. I jedna sisa mi je manja od druge:lol:
 

Back
Top