Mini-Maxi

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
"dakleM" da li vise volite da je devojka obucena ovako...kao npr. veceras ja,u minicu....ili volite pantalone ,dugacke haljine i uopste ad li mislite da je mnogo vise sexi ono sto se ne vidi od onoga sto je ponudjeno kao na "tacni " ??
 
Pa u principu izgled je ono sto prvo primetim kod devojke, "kao kod tebe veceras", ali nije iskljuceno da mi je nekad izazovnija ona koja je "zakopcana" do grla, sve zavisi od situacije, a i od mene tada... :?
 
DjuraMornar:
"dakleM" da li vise volite da je devojka obucena ovako...kao npr. veceras ja,u minicu....ili volite pantalone ,dugacke haljine i uopste ad li mislite da je mnogo vise sexi ono sto se ne vidi od onoga sto je ponudjeno kao na "tacni " ??
Sve zavisi u kojoj prilici... Ako smo sami kod mene kuci onda naravno minic... :lol: sto manje odece to bolje... (naravno da slutis odgovor) A ima nekih prilika gde bi bilo neumesno nositi minic.... Nije odelo toliko bitno uopste... Dobar avatar... hebozovan... :lol:
 
ma zavisi od prilike......zna se ako je bal da necu obuci minic, naravno obuci cu balsku haljinu koja je dugacka i vuce se po zemlji.....ako je cocktail party onda cu obuci cocktail dress zna se.......ako je neka prijateljska zurka mogu da obucem minic, ili pantalone zavisi od raspolozenja.....zna se za svaku priliku treba biti spreman i razlicit....
 
Зависи од прилике...

Нисам имао ништа против сунчања у топлесу, минића и набуџених груди у неким спец приликама (или нпр кад не идемо нигде...значи само за моје очи...)...али ми се није свидело кад је тако изашла пред моју кеву...:roll:

...или идемо на трчање...а сисе само што не излете.

...треба имати укуса...
 
Volim da nosim minic, ne i onaj max minimalni, al to obicno ispadne -obuci minic da ti vidim oci-, privuces samo gomilu plitkih napaljenih kretena. Zato, bez obzira gde, samo kada sam sa svojim frajerom .
 

Back
Top