Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

shalle87

Primećen član
Poruka
683
E pa posto vidim da klubovi kao sto su fenserashki Mancherster i Chelsea(novi Real-gomilanje zvezda u timu) imaju svoje topike onda mislim da to zasluzuje i klub kao sto je Liverpool:grin:Ovde pisite o mogucim pojacanjima,odlascima i uopste o klubu.Interesuje me koliko ljudi ovde na forumu gotivi Liverpool,voleo bih da nisam jedini...
 
Rala zeli Joe Cola(ne znam koliko je to izvodljivo) i Craiga Bellamy-a sto je mnogo realnija varijanta.
Pored njih zeli jos mnoge ali ovo je onako najvruce...
Iz Liverpoola je izvestan odlazak Cisse-a vrlo moguce u Lyon,Risea u Fiorentinu...
Naravno vrlo je moguce da to sve budu i prazne price.
 
Postoji velika verovatnoca da Liverpool od Charltona kupi Darrena Benta,napadaca koji ima 22 godine i koji je u prosloj sezoni postigao isto toliko golova.Vrednost transfera se procenjuje na oko 15 miliona evra.:-D
 
Mrzim Liverpul iz dna duše, antipatični su mi do bola. Mančester i Čelzi manje-više ne mrzim, više sam ravnodušan prema njima, ali Liverpul MRZIM!!!

Vidim da imam da Arsenal ima dosta veliku podršku ovde, znači nisam jedini(kao što sam mislio da jesam) navijač(ili bar ljubitelj) ARSENALA.
 
ja ne volim Liverpul.. i to nije samo zbog toga sto su pobedili milan u finalu
ni pre toga ih nisam volela
najvise mrzim onu sisu...ne volim nikoga osim gerrarda i luisa garsije
ne volim nesto ni ostale engleske timove
dobro arsenal volim...ne bas nesto preterano..ali u odnosu na druge..
 
15%20PAISLEY%20GATEWAY%20ANFIELD%20LIVERPOOL%20FC.jpg
hold_stor.jpg
 
Volim Liverpul. Volim ga od onda kada smo ih (ne znam tacno 73 ili 74 godine) pobedili u Liverpulu 2:1. Leteli smo Iljusinom. Bilo nas je 92. Imao sam na sebi specijalno siveno crveno-belo odelo. Materijal,grubo crveno-belo platno, ono sto se koristi za zastitu izloga od sunca, postavljeno crvenom svilom! Zastava od 3 metra. Bela kosulja i crvena kravata. Kapu i sal sam kupio u Liverpulu. Verovatno su Evertonovi, jer i oni imaju crveno-bele dresove. Bili smo na istocnoj tribini a njihov sever krcat neverovatnim navijacima. Posle pobede ispratili su Zvezdu dzentlmenskim aplauzom. Ceo stadion!!! A mene, onako oznacenog, sarenog, cekalo je oko 1000 navijaca.Spasao me jedan od nas 92 koji je sacuvao hladnu glavu (lako je njima bilo, nisu bili oznaceni) i bobiju koji je pritrcao, rekao da ovi hoce da me lincuju. Bobi me je izvukao iz guzve, drzeci me za ruku. NIKO NIJE SMEO DA ME PIPNE. Bobija niko u Engleskoj ne sme da dirne, niti ono sto on ima u ruci. Izveo me je iz prve ograde od pletene zice, kojom je tada bila odeljena istocna tribina od ulice. Na ulici me je predao drugoj cetvorici koji su jahali konje. Mene postavili u sredinu. Idem peske a razulareni navijaci vicu a niko ne sme nista. Kilometr tako do naseg autobusa. Kako li su samo znali koji je nas autobus?
U zadnje vreme, voleo sam Liverpul i zbog Barosa!
PS. Ipak, vise volim Mancester. Zbog one tragedije posle meca u Beogradu. Posle Zvezde navijam za Mancester. Treci je Olimpijakos.Jos iz detinjstva. Strasno mi je drago sto Delije
imaju prijatelje u Olimpijakosu.
 

Back
Top