Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Само је питање како победити у гостима. Наши играчи се стисну и изгубе самопоуздање кад играју против јачих екипа на гостујућем терену. А друго Наполи је доста показао у овој групи, стварно би их било тешко победити. Њихови навијачи су такође луди, праве атмосферу...

Istina, ali Liverpul je već igrao u Napulju i izgubio, zasluženo da se ne lažemo. Sledeća prepreka je PSŽ, a to je pretvrd teren najmanje zbog publike, sam napucani PSŽ je problem. Mada, verujem da se Liverpul može podići kad je stvarno najteže, kao u ovoj situaciji.
 
Što nas dovodi do Jirgena Klopa. Natalijina ramonda nije preterano popularan simbol u Srbiji. Da, svake godine se pojavljuje i ljudi je nose, ali nije kao da svaki ulični prodavac srpskih zastava i grbova ima i asortiman znački i drugih predmeta sa ramondom. Zbog toga stvarno jeste bilo jako simpatično i lepo videti Klopa kako nosi bedž na svojoj jakni.

Opet, još ne znamo tačno kako se to desilo i zašto su i Klop i Liverpulovi igrači nosili simbol srpskog iskustva Prvog svetskog rata - da li se radilo o protokolu, da li je menadžer putovanja Liverpula jako temeljna i pažljiva osoba, ili je Klop možda veliki istorijski entuzijasta, ali to nije bitno. Svima koji su gledali utakmicu je imponovalo što je "veliki Liverpul" odao poštovanje našoj istoriji. Što govori koliko smo mali i koliko je Natalijina ramonda i dalje relativno nov simbol u Srbiji. Takođe, mnogo je lakše hvaliti Klopa zbog njegovog "poteza" nakon što je Zvezda pobedila Liverpul. Da je rezultat bio kao u Liverpulu, verovatno bi ramonda dobila mnogo manje pažnje. Lakše je biti velikodušan kao pobednik.

Isto tako, ko god da je u Liverpulu organizovao ramondu je znao da će posledica biti to da će svi u Srbiji imati još pozitivniji odnos prema Liverpulu zbog tog čina. A jačanje brenda, na svaki mogući način, suštinski je cilj savremenog advertajzinga.
......
 
Siti nastavlja da melje... Kako su krenuli imaće 100 i kusur bodova do kraja sezone. Teško da Liverpul u takvoj konkurenciji može do titule, posebno ako nastavi ovoliko da promašuje...

liverpul nema konstantnost niti kapaciteta za to poput sitija da se ne lazemo...

dobar je ali za prvaka nije...

da im sudija nije pomogao oko fulama i bod bi bio kuca... to je i bila presudna kap koja je prelila, pa se od sledece godine uvodi var u premijer ligu...
 
Nije me mrzelo da se cimnem do pataje van planirane rute na Tajlandu kad sam video na sajtu kluba da su otvorili oficijalnu prodavnicu. Jos sam namenski dosao za black friday ne bi li ulovio popust kad ono mrka kapa. Iste cene ovogodisnjeg dresa kao na sajtu. Nista ono varijanta za sirotinju :lol:
Ali vrhunac mi sto oni klinci sto rade ni da beknu engleski.
 
Zeljko Buvac. Sada je jasno.

Klop je odsekao sredinu i napad svojom postavkom. Zato uglavnom ne licimo ninasta, cak i kada dobijamo. To radi cele sezone. Hebao ga vise Henderson.
Kad se setim da smo mogli Fekira da imamo uz Keitu i kad se ox oporavi i ovaj trio u napadu...
Stvarno mi Klop nije jasan...
 
Poslednja izmena:
Zeljko Buvac. Sada je jasno.

Klop je odsekao sredinu i napad svojom postavkom. Zato uglavnom ne licimo ninasta, cak i kada dobijamo. To radi cele sezone. Hebao ga vise Henderson.
Kad se setim da smo mogli Fekira da imamo uz Keitu i kad se ox oporavi i ovaj trio u napadu...
Stvarno mi Klop nije jasan...

Sredina nam je go k*rac. Nula kreativnosti, morace shaciri i firmino da igraju u veznom redu kako je krenulo...
 
Kombinovani sastav,slobodno se može reći b tim, rekao bih 4-4-2 formacija i nije ličilo ninašta do primljenog gola....3 boda su važna naravno, nastavljamo trku. Rezultati nam idu na ruku, Totenhem na 6, Čelzi i Arsenal 8 bodova ispod, Junajted više nije konkurent nizašta a zaostajemo samo 2 za sitijem.
Nikad gori fudbal a odavno ne ovako dobra pozicija...idemo dalje :lol:
 
Fraser-Wilson sjajan tandem...brdo poena u Fantasy ;)

Inače Čelzi nam učinio uslugu...kako lepo deluje kad ih sve gledaš sa visine.

Po meni sledi meč polusezone protibv Mutd-a.

E sad...kako će iskombinovati derbi sa Napolijem, tj. gde će više zapeti i na šta će Klop trošiti snagu je misterija. Nije nam baš sjajna kadrovska situacija.
Koliko su zasrali onom qrcoboljom i potcenjivanjem Zvezde ovde u Beogradu tek sad dolazi do punog izražaja.

Ja opet kažem: ***** LŠ :lol:


scarf.gif
 
scarf.gif


Idemo dalje.

Potpuno mi nejasno kako ovo nije bilo barem 3:0 pre 90-og a ne da nas Alison spašava u zaustavnom. Napoli sem tog poslednjeg napada ni minimum želje da bilo šta uradi.
Mane :fdlan::bum:
 
"Štoper Liverpula Žoel Matip neće moći da igra u narednih mesec i po dana zbog povrede koju je zadobio na utakmici Lige šampiona sa Napolijem.

Engleski klub je slavio pobedu od 1:0, a Matip uspeo da odigra svih 90 minuta. Ipak, po završetku meča je završio u bolnici gde je ustanovljen prelom ključne kosti.

Liverpul ima problema sa povredama igrača odbrane. Džo Gomes je protiv Barnlija polomio kost stopala, dok je Dejan Lovren još rovit.

Na povredu se posle meča sa Italijanima požalio i Trent Aleksander Arnold, tako da će Jirgen Klop imati dosta problema oko sastava tima za derbi Premijer lige sa Mančester junajtedom."


o jbm ti...
 
Ovaj Mutd je toliko raspadnut da ne mogu ni da uživam potpuno u ovome :lol:

Ma gde ne uživam
scarf.gif
Mnogo smo bolji bili, ona glupost Alisona nas je izbacila iz ritma...a onda je Đerdan ušao :per:
Moramo da naičimo da rutiniramo ovo sigurnije,ovo d od derbija nije bilo.
 
Sjajan vikend. Rutinirali W , Siti i Čelzi izgubili kući :okok:

Još da Everton da otkine neki bod Totenhemu...

Sigurno smo prvi do kraja godine.Ako sledeće tri dobijemo mislim da je 95% posla završeno.

scarf.gif
 
Svaka čast Luki Milivojeviću što je presudio Sitiju. :klap:

Liverpul ima najjaču odbranu u ligi, što verovatno niko nije očekivao, a istovremeno postiže i više od dva gola po meču, što je, takođe, vrlo dobro... Samo je pitanje koliko će to dugo da potraje. Do sad je tradicija uglavnom bila da ko preživi 15. januar na prvom mestu ima titulu u svojim šapama. :)
Bojim se da Liverpul nema dužinu klupe za tako nešto...
 

Back
Top