Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
I ja bih bas voleo da Barsa ispadne.I da nije par sa liverpoolom opet bih hteo da je sto pre izbace iz LS jer to bi stvarno bilo strava da tolko hvaljeni sampion ispadne iz svog kupa jos u 1/8 finala hahaha.
jedva su i u knockout fazu usli....
 
rema:
Cestitam na pobedi !
HVALA :wink:

Btw Liverpul je pokazao kako se igra timska odbrana najviseg dometa koja je bila osnov pobede protiv Barselone. Tako organizovanu i disciplinovanu odbranu moze da stvori samo trener visokog autoriteta i znanja. Najvise me raduje sto dva igraca koja su od mirne igre golfa saradjivala besprekorno i donela pobedu Liverpulu.
Ne kaze se dzabe:''Batina je iz raja izasla'' :lol:
 
LIVERPOOL 4 - 0 SHEFFIELD UNITED
Fowler (20, 25), Hyypia (70), Gerrard (73)

Na trecem smo mestu imamo samo 4 poena razlike od Arsenala koji ima 2 utakmice manje... a u subotu nam dolazi Man UTD... ako mislimo da zadzimo 3 mesto moramo da pobedimo scumse...
 
Reina - Rise, Ager, Karager, Finan - Dzerard, Havi Alonso, Penant, Luis Garsija - Krauc, Kujt

ova postava moze da dobije bilo koga
ne znam samo da li su svi zdravi
to je inace najveci derbi na ostrvu
u rangu Barsa - Real
 
crni lepotan:
Reina - Rise, Ager, Karager, Finan - Dzerard, Havi Alonso, Penant, Luis Garsija - Krauc, Kujt

ova postava moze da dobije bilo koga
ne znam samo da li su svi zdravi
to je inace najveci derbi na ostrvu
u rangu Barsa - Real

Lusi Garsija je povredjen i nece igrati do kraja sezone...
Krauc je dobio na proslom mecu po nosu tako da je pitanje da li ce on igrati...
Ja mislim da cemo videti ovaj sastav...
Reina, Finnan, Carragher, Agger, Riise, Pennant, Gerrard, Sissoko, Gonzalez, Kuyt i Bellamy
 
Gonzalesa ne volim, a Sisoka ne mogu da podnesem
a ako ne igra Krauc onda bolje Fauler
Belami je svoje dao protiv Barse ko zna kad ce opet
nisam znao za Garsiju
Sta se desava sa Kjuelom, kad ce da se vrati?
Kad je dao go Hrvatima u Nemackoj srce mi je bilo na mestu
 
uvek nas prati neki baksuz
2004/2005 je deset igraca islo pod noz
ove je jos gore jer je klupa dosta kraca nego tad
cuo sam da ce novi vlasnici da daju veliku kintu za sledecu sezonu
prvo hoce da kupe Toresa (50 mil)
ove godine nam ostaje jos LS za trofej
objektivno ako Sisoko treba da ga donese (Haman je bio mnogo bolji) nema nista od toga
 
Pa dace Ameri pare za transfere tu nema sumnje, samo se nadam da ce Rafa pametno da ih potrosi i da nece dovoditi igrace tipa Voronin...
Pored Toresa cula sam da je Rafa zainetersovan da kupi David Trezeguet, Vincenzo Iaquinta, Amauri Carvalho de Oliveira, Valeri Bojinova i Samuel Eto...
Videcemo sta ce biti... u svakom slucaju Robbie Fowler ce verovatno na kraju sezone da napusti LFC...
 

Back
Top