Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
da, ja nikako ne bi voleo da kad god igram tekmu na stadionu i komentatori ga najave, da se reklamira neka avio kompanija.
shto niste samo malo renovirali highbury nego odma krenuli da reklamirate avio kompanije.
fazon dodje sutra stadion crvene zvezde zove se ''JAT - marakana''
ili samo ''JAT''
pa glupo je to....
 
Pa često sam u poslednje vreme čuo neke glasine kako i vi trebate da renovirate stadion. Ko će to da plati? Sponzor. Šta će on tražiti zauzvrat? Ceo stadion sa njegovim reklamama ili da se promeni ime stadiona. E ja ne znam da li više ne voliš da čuješ (ime stadio) ili da vidiš(reklame svuda po stadionu).
 
sveejdno.Strashno je shto se fudbal vrti oko para i to je biznis veliki.strashno me to nervira.:(:(
I ja bih strashno hteo da odem da odgledam neku tekmu.Mozda budem ishao u Atinu na finale LS iduce godine, ali mora da kupim karte mnogo pre(preko neta naravno :) )
 
LIVERPOOL 1-3 ARSENAL
Saturday 06 January 2007 17:15 , FA Cup 3rd Round
Steven Gerrard couldn't hide his disappointment at seeing Liverpool crash out of the FA Cup at home to Arsenal and admitted mistakes cost the Reds dearly.
For the first 30 minutes we played well and looked like the team who would score the first goal but I think unfortunately their goals came from our mistakes," admitted Gerrard.
"Arsenal are a very good side with some fantastic players and they defended well in the second half but from our point of view we are very disappointed to go out of the FA Cup."
 
1 Man Utd 26 63

2 Chelsea 26 57

3 Liverpool 26 50

4 Arsenal 25 46

5 Bolton 26 44

6 Reading 26 40

7 Portsmouth 26 38

8 Everton 25 36

9 Blackburn 26 34

10 Newcastle 26 33

11 Tottenham 25 33

12 Middlesbrough 26 32

13 Aston Villa 26 32

14 Fulham 26 32

15 Man City 25 30

16 Sheff Utd 26 27

17 Wigan Athletic 25 25

18 West Ham 26 20

19 Charlton 26 20

20 Watford 25 15

SAMO NAPRED LIVERPOOL FC ! ! !
 
Kupila su ga dva Amerikanca George Gillett i Tom Hicks. Ovaj prvi poseduje i klub u NFL-u. neki kanadski. To bi nam Charger mogao najbolje objesniti.
Bilo kako bilo 7 od 20 timova u Premiershipu je u privatnim rukama. Dobro ili loše, prosudite sami.
 

Back
Top