Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sad se priča o pozajmici Dembelea :think:

Klop se baš ne žuri da zatvara rupe pozadi.

Kojeg Dembelea? Iz Barcelone? Ne vidim logiku tu. Eventualno s nekom opcijom otkupa. Jer zakucat Manea ili Firmina za klupu da bi Barceloninog igrača vraćao u život mi nema smisla. Ili se spremaju na neku prodaju, ali o tome ne želim ni mislit.
Ne vidim logiku ni ako se radi o Dembeleu iz Tottenhama. Došli su Keita i Fabinho, uz ove što su tu, Dembele je nepotreban.
 
Xherdan Shaqiri arrives at Liverpool for medical ahead of Stoke move


http://www.skysports.com/football/n...-at-liverpool-for-medical-ahead-of-stoke-move


skysports-shaqiri-liverpool_4360828.jpg
 
Koji će im šiptarče koji moj...umesto koga?
Koji je q.... Klopu ...vidi li on onu crnu rupu pozadi uopšte :eek:
Vjerojatno neće igrati u prvih 11 pošto su došli Fabinho i Keita.
Ali, ako je istina, po kvaliteti je sigurno u 5 veznih igrača Liverpoola.
Što se Kariusa i Mignoleta tile, slažem se. Liverpoolu je neophodan golman.
 
Vjerojatno neće igrati u prvih 11 pošto su došli Fabinho i Keita.
Ali, ako je istina, po kvaliteti je sigurno u 5 veznih igrača Liverpoola.
Što se Kariusa i Mignoleta tile, slažem se. Liverpoolu je neophodan golman.

Fernandinjo,Lalana,Keita,Fabinjo,Henderson,Oks Čemberlen,Miler....gde će on?
Čak i da Fernandinja računaš kao napadača...i dalje gde se on tu uklapa?

A vrištimo za golmanom i bekovima ai ipak bi i malo sigurnijeg dc-a od Dekija Lovrena i Matipa pored van dajka jer su obojica teške kiksare. A tu muk. Fekir,Dembele....šta se sve ne pominje,pozadi mrtvilo.
 
Fernandinjo,Lalana,Keita,Fabinjo,Henderson,Oks Čemberlen,Miler....gde će on?
Čak i da Fernandinja računaš kao napadača...i dalje gde se on tu uklapa?

A vrištimo za golmanom i bekovima ai ipak bi i malo sigurnijeg dc-a od Dekija Lovrena i Matipa pored van dajka jer su obojica teške kiksare. A tu muk. Fekir,Dembele....šta se sve ne pominje,pozadi mrtvilo.

Stvarno misliš da su Lallana i Milner bolji igrači Shaqirija? Tu bi i Hendersona stavio, ali on je kao neki defanzivni vezni pa ga neću ni ubrajati.
 
Stvarno misliš da su Lallana i Milner bolji igrači Shaqirija? Tu bi i Hendersona stavio, ali on je kao neki defanzivni vezni pa ga neću ni ubrajati.

talentiraniji sigurno nisu ali zapitaj se malo zašto je odštetna klauzula za njega samo 15 milona-danas za tu lovu nemožeš kupiti ništa vrijedno u premirshipu

šaćiri je igrač epizodista mada ko zna možda klop uskrsne njegovu karijeru-ja milsim da će mu liverpolova igra jako odgovarati ali on mene podsjeća na našega Asanovića koji je promjenio sijaset klubova a briljirao je samo u reprezentaciji
 
Ma kakav Saciri, nebitan lik, on je tu da pojaca klupu, sto se mene tice zelim mu sve najgore.

Klop umesto sto izmislja toplu vodu i forsira Karijusa i trabunja o Wardu, trebao bi da trazi krstenog golmana, taman je klub sacuvao pare od propalog transfera Fekira.
 
Ma idu u nebo te cijene. Al dok klubovi vide profit usporkos tome, neće se zaustaviti. Ako Alison vrijedi 75, koliko vcrijedi De Gea.
Mislim da bi se ove sezone Liverpool možda mogao boriti i za naslov. Zadnja očita rupa u momčadi je rješena.

Prevršili su svaku meru odavmo, ali ko nas pita. Ovo je jedna bitna stavka ali i dalje fali još ponešto da se sklopi tim za napad na titulu. A i jedan dobar psiholog.
 
Poslednja izmena:

Back
Top