Dok traje svadja da i ja pitam nesto

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
ovo sam pokupila sa jednom drugog site
devojke sta mislite vi o ovome

da li se nama isplati da ih gajimo????

"Kobasica

najtuznija „zivotinja”na svetu je muskarac...
zato što ima sise bez mleka,
patku bez krila,
jaja bez ljuske i
kesu bez para.
Podatak da je 80% žena ne udato govori da su shvatile da se zbog 70 grama kobasice ne isplati gajiti celog vepra u stanu."


;) ;) ;)

 
bobba:
ovo sam pokupila sa jednom drugog site
devojke sta mislite vi o ovome

da li se nama isplati da ih gajimo????
"Kobasica

najtuznija „zivotinja”na svetu je muskarac...
zato što ima sise bez mleka,
patku bez krila,
jaja bez ljuske i
kesu bez para.
Podatak da je 80% žena ne udato govori da su shvatile da se zbog 70 grama kobasice ne isplati gajiti celog vepra u stanu."


;) ;) ;)

.................Bobo, tebe treba gajiti, paziti i maziti.....
 

Prilozi

  • ovca.JPG
    ovca.JPG
    34,2 KB · Pregleda: 6
bobba:
ovo sam pokupila sa jednom drugog site
devojke sta mislite vi o ovome

da li se nama isplati da ih gajimo????

"Kobasica

najtuznija „zivotinja”na svetu je muskarac...
zato što ima sise bez mleka,
patku bez krila,
jaja bez ljuske i
kesu bez para.
Podatak da je 80% žena ne udato govori da su shvatile da se zbog 70 grama kobasice ne isplati gajiti celog vepra u stanu."


;) ;) ;)

zirafagro0of.jpg
 
Petar_Pan:
A zbog cega tebe gajiti? :P

e, to ti ne mogu ja reci, posto bi bilo neskromno, ali naravno mozes pitati ljude koji misle da treba da me gaje....... :grin: a by the way, meni ne treba niko da me gaji ja mogu samostalno da zivim veoma lepo. odavno sam izasla iz roditeljske kuce i skolujem se i radim daleko od njih, tako da tvoje pitanje je veoma neukusno i nepotrebno...... :grin: posebno znajuci kolko se ti dicis svojom mamom koja ima 3 stana i sad je skoro otvorila ducan (mislim dal treba jos nesto da dodam????? :roll: :?: )
 
geisha:
e, to ti ne mogu ja reci, posto bi bilo neskromno, ali naravno mozes pitati ljude koji misle da treba da me gaje....... :grin: a by the way, meni ne treba niko da me gaji ja mogu samostalno da zivim veoma lepo. odavno sam izasla iz roditeljske kuce i skolujem se i radim daleko od njih, tako da tvoje pitanje je veoma neukusno i nepotrebno...... :grin: posebno znajuci kolko se ti dicis svojom mamom koja ima 3 stana i sad je skoro otvorila ducan (mislim dal treba jos nesto da dodam????? :roll: :?: )
Stvarno je moja konstatacija neukusna... ma nemoj :lol: Pa ista je ko tvoja... :lol:
Da i reci ce ljudi - treba te gajiti zato sto imas rupu... :lol: I to na kratko... :lol: Ko bi inace hteo ovakve stvari da slusa duze od sat vremena... :lol: Ko sad to pominje ja ili ti? Inace ne zivim sa kevom uopste... :P Pa nemoras da dodas dovoljno je sto si rekla da kad se ja hvalim ja sam snob... a u istom postu se ti isto tako hvalis... Sasvim dovoljno receno... :P
 
bobba:
ovo sam pokupila sa jednom drugog site
devojke sta mislite vi o ovome

da li se nama isplati da ih gajimo????

"Kobasica

najtuznija „zivotinja”na svetu je muskarac...
zato što ima sise bez mleka,
patku bez krila,
jaja bez ljuske i
kesu bez para.
Podatak da je 80% žena ne udato govori da su shvatile da se zbog 70 grama kobasice ne isplati gajiti celog vepra u stanu."


;) ;) ;)




Au,al si ti surova i mozda povredjena od strane muskaraca....Nije sve tako crno....
 

Back
Top