Lek protiv mamurluka

dok si jos pijana a pre nego sto se onesvestis, popijes dva acetisala (ne aspirin)...kad se probudis, nikako vitamini i voce nego hleb i puter jer mast razbija alkohol (a vitamini ga samo podstaknu da jos malo kruzi po organizmu)..
ruski recept a rusi su pijandure...znaci sigurno pomaze :)
 
Betty:
jeste, sveže iskustvo :P Uzo sa jabukama, naravno, u Grčkoj je to tradicionalan način služenja pića :)
.
zavisi gde si bila mala:p
(na tradiciju služenja uza ja to)
inače...jesi li probala uzo on the rocks:p sa tri kapi sirupa soka od npr maline?
(grenadin,jagoda...)
mmmmm tako oni na krfu:lol:
 
Znaš kad bi Srbin krstio lozu ili šljivu anisom, kojekavim malinama i voćkama? (dobro nisam anusom napisao..) . Hajde, nemojte da kenyate o grčkoj hrani i pitju..
Sirotinja Grčka, šta ćeš...zemlja gladna, niko se ne hrani i ne pije tako loše u Evropi kao Grci..
Inače, čuli ste da smo po broju pušača vodeća zemlja u EUropi? majstori, zahebali smo greke..Puši svako treće dete, to su, valjda, maloletnici..
 
Iz iskustva znam da Rusi piju votku sa krastavcima iz tursije...pa to opet ne znaci da bi to trebalo da bude modus konzumiranja vodke u vaskolikom svetu...mala digresija na uzo i jabuke...
Btw...jedini lek koji je meni licno ikada pomagao je - puno tecnosti,oko stotinjak sklekova,i onda casa onoga od cega sam se prethodno napio...Ocajno je iz pocetka,ali kasnije daje rezultate... mozes da klopas pa da nastavis ako hoces...
 

Back
Top