Muski i zenski help

Ako joj se sviđa, onda neka pokuša da ga osvoji. Samo, malo mi nije jasno kakav je to smušen muškarac? Mislim, ajde ako ne zna da joj se sviđa, pa se možda plaši da će biti odbijen. Ali ovako.......zbog čega je smušen? Čega se plaši? Malo mi je nejasna situacija. Možda je jednostavno takav čovek. U tom slučaju treba da ga prihvati tako i da ga smuva bre, ili da krene na drugu stranu. (moje skromno mišljenje).

Pozdrav!!! :)
 
Spock:
Bolje ovu temu ovde da stavim
Zamislite sledecu situaciju:mushko ne narochito samopouzdano, ona jeste. On se njoj bash svidja i ona njemu ali nekako on to ne pokazuje. Ona bude hrabra pa mu to saopshti i on se obraduje jer je obostrano i jer nije ni pomishljao da neko kao on (!?) moze da se njoj svidi. Sada, on je i dalje smushen. Dal ta devojka i dalje da pokazuje inicijativu i kako da zna kad je dosta.


Sta bi sa tvojm deckom???
 
pokusaj jos malo, nije se sigurno obradovao bzvz
jos samo malo, pa ga posle odj.ebi ako se suvise opusti i pomisli da je sve u tvojim rukama a da on samo sedi i klima glavom
na kraju krajeva, i tebi ce, tako samouverenoj, sigurno trebati neko da tebe malo vodi, ma koliko tvoja vodeca uloga izgledala mocno na pocetku (ako je uopste smatras mocnom, mada ti je vise mucna)
 
Ovako, poljubili se jesu, grlio je prvo pola sata poshto mu je rekla da joj se svidja...Ali ona zivi ovde a on u Italiji. Sad su razdvojeni...Ona ne bi da odustaje jel shta je to par km, a on nekako se ne izjashnjava direktno...Kao keep in touch, kiss, a ona njemu ok, i want to touch you too...
 
:-( trebalo je da zaobiđem ovu temu.
Ne umem sa trajno smušenima.
Ma ne umem ni sa onima koji su prvo sigurni, pa smušeni, pa opet kao sigurni....
I ja postanem smušena.
Volim da neko jasno kaže i pokaže da hoće mene.
Sve drugo me... obeshrabruje.
 
CaLiMeRo:
:-( trebalo je da zaobiđem ovu temu.
Ne umem sa trajno smušenima.
Ma ne umem ni sa onima koji su prvo sigurni, pa smušeni, pa opet kao sigurni....
I ja postanem smušena.
Volim da neko jasno kaže i pokaže da hoće mene.
Sve drugo me... obeshrabruje.
Slazem se sa calimero...smusenost je obreshrabrujuca...a i preterana inicijativa sa jedne strane ,posebno moje, nema istu draz posle...kao ipak sam ga naterala da me hoce...ma bzvz
 
Joj zene al deprimirate....Mislim da ipak zavisi od toga kakav je mushkarac, nekog ne treba pogurivati al nekog treba..Mushki podrzavajte!!!
Ma i ona je obeshrabrena, zato i davi ovoliko ovde...
 
Pa pazim ne kazem da ga ne treba pogurati malo...ako je stidljiviji...ali ne i nametnuti mu po svaku cenu sta hoce....a i ako je toliko stidljiv meni i ne moze biti dugo interesantan...to je samo moj stav...nekima su mozda i privlacni nesigurni tipovi... a pitanje je da li je stvarno stidljivost ili nesto drugo?!
 
Spock:
Joj zene al deprimirate....Mislim da ipak zavisi od toga kakav je mushkarac, nekog ne treba pogurivati al nekog treba..Mushki podrzavajte!!!
Ma i ona je obeshrabrena, zato i davi ovoliko ovde...

Подржавамо, подржавамо...:lol:

Јбг неки момци не разумеју ту женску овчију психологију (ништа увредљиво стварно) и потребу за доминантним типом...а у ствари су можда квалитетнији од оних који то капирају и играју на ту карту.

...другим речима потребно је да она преко твог става и целокупног наступа сама пожели да буде умирено јагње...а не да ти неандерталним методама, притисцима и смарањем правиш вештачки од ње овцу, пратиоца (пример типова који пеглају жене и сл...)...ко разуме...схватио је...не могу сад да удубљујем...8-)
 
E ti sad ode u krajnost Ljubo....moze neko da smara tim gore navedenim metodama koliko hoce...dzaba sve ako mi se ne dopada...ja samo kazem da me preterana stidljivost kako je i calimero rekla obeshrabruje...a po meni koliko god da je neko stidljiv ako mu se devojka/momak stavrno dopada prelomi ce....a ako je stidljiv i pri tom nije bas siguran da mu se doticna/ni dopada...jos je gore nametati se previse...po meni je ta inicijativa sa zenske strane ok...koliko da se nekom da do znanja a sve preko toga mi je nametanje...
 
Spock:
Bolje ovu temu ovde da stavim
Zamislite sledecu situaciju:mushko ne narochito samopouzdano, ona jeste. On se njoj bash svidja i ona njemu ali nekako on to ne pokazuje. Ona bude hrabra pa mu to saopshti i on se obraduje jer je obostrano i jer nije ni pomishljao da neko kao on (!?) moze da se njoj svidi. Sada, on je i dalje smushen. Dal ta devojka i dalje da pokazuje inicijativu i kako da zna kad je dosta.


Dovoljno je što mu je pokazala ... ako ne uradi nešto ... šta će joj takav muškarac???
 
Pa ako je on iz Italije.......da nije neki mafijozo?
E jedino u tom slucaju zaobilaziti.Mada italijani su svi smorovi.......samo trtljalju ko zene.....Oooopps......
A nije mi jasno kako mu to ona bilizu ako on u Italiji a ona.........BG?
 
AAAAAAA!!!!!Znaci shtreber!Da nije nevin?

P.S.2 od 3 velika mudraca ovog podforuma su se uzkomeshala,zatvaraju teme i kosa im se dize na glavi od gluposti koje mi neozbiljni forumashi postavljamo....pre nego i ovo zatvore:"JUHHHU,MAMA TO SAM JAAAAAAA,VIDI ME NA FORUMU SAAAM!!!!!!!"
 
Ma nije,......sta znam.....ne ocenjujem ja,meni nije.

Pa ako je nevin mozda se zato necka.......e sad ako je to,onda ga sigurno pritiska strah da se ne "pokaze" dobro.......mozda ce mu biti lakse ako i ti budes "nevina" :lol:
 

Back
Top