Ajde muski, treba mi pomoc

Spock

Aktivan član
Poruka
1.216
Zamislite sledecu situaciju: mushko ne narochito samopouzdano, ona jeste. On se njoj bash svidja i ona njemu ali nekako ne pokazuje. Ona bude hrabra pa mu to saopsti i on se obraduje jer nije ni pomisljao da on moze da joj se dopadne (sam je rekao). Sada, on je i dalje smushen. Dal da ta devojka bude i dalje pokazuje inicijativu, tj kako da zna kad je dosta.
 
On ce ostati smusen i to je tako, a ona ce ostati takva kakva jeste: nesmusena. Sto ce reci da ce joj to pre ili kasnije smetati... Zato treba da produzi.

A ako nekim cudom prestane da bude smusen - to ce biti druga osoba, pitanje je da li ce joj se to svideti...
 
Dobro de... pazi ako prica nije dala nikakav rezultat nemam pojma sto bi moglo pomoci...
Mozda... pokusaj a budes sasvim konkretna, razgovarajte o tome kao sto razgovarate o bilo cemu... ako uopste razgovarate. :D
Ili ga na kraju isamaraj i idi dalje... mozda je cova opasno stidljiv iz njemu znanih razloga... Postuj to, ali pokusaj da nadjes nacin da stignes do njega u tom obliku koji bi ti zaista odgovarao...
 
Јбг неки момци су једноставно такви. Смушени, смотани, несигурни, неактивни. Али то не значи да нису квалитетни. Исто важи и за рибе.
А има и оних који су споља такви...а овамо...мастурбација 3 пута дневно...само треба да их пробудиш да буду активни са тобом...

Ма НЕОГЕО ја кажем да ти не одустајеш...мислим ти си једна 'рабра женска...:lol: ...и немаш чега да се плашиш...он тако изгубљен сигурно неће мислити ништа лоше о теби или да си незасито загорела или сл...8-) Напред...
 
Evo da ti čiča da savet:
Batali. Bio je i ostaće smušen do kraja života. Vodaćeš ga kroz život, a on će se držati za tvoju skunju. Možda ti neće biti loše, sve do momenta kad tebi zatreba pomoć, oslonac. A onda će ti se zgaditi, i biće ti muka od svega, a od njega najviše.
 
Milojko Vasic:
Evo da ti čiča da savet:
Batali. Bio je i ostaće smušen do kraja života. Vodaćeš ga kroz život, a on će se držati za tvoju skunju. Možda ti neće biti loše, sve do momenta kad tebi zatreba pomoć, oslonac. A onda će ti se zgaditi, i biće ti muka od svega, a od njega najviše.
Jeste stvarno je tako .ali ce se praviti da je jaci i superiorniji ako nikako drugacije pocece ti lepiti samare ,tebe zakljucacati u kucu a on odlaziti u zivot pun novostecenog samopouzdanja bez pokrica.
 
Ti si se baš zagrejala za njega, čim si postavila istu temu na dva mesta.
Pošto je tako, zgrabi ga. Samo idi do kraja i ne odustaj, najbolje ti je da ga siluješ, ako se u početku bude malo bunio, popustiće kasnije... :wink:
To što je stidljiv ne mora da znači da je iskompleksirani manijak, mislim da kockarka preteruje.
Ima dosta momaka koji su sasvim dovoljno hrabri, samopouzdani i uspešni u ostalim aspektima života, samo ne znaju da pronadju taj peti kec koji igra kod žena. Nije ni čudo što su takvi kad se većina vas žena u poslednjih par decenija iz zlatnih ribica transformisala u štuke i barakude!
Hm, ovo već prelazi u memoare... :-?
Pruži mu šansu!
 
Spock:
Ma znam da su neki prosto takvi i to meni ne smeta, samo se plashim da ga to ne oteram...

Ма пази у основи свега је несигурност. Значи можда да не будеш толико навалентна...али никако да престанеш да дајеш сигнале. Какав је смотан, протумачиће то као да ти више није стало...

...не верујем да је тај агресиван тип...и да јесте увек можеш да запалиш...

...а можда ће твоја елоквентност и отвореност да га промени...утицаће на њега (с ким си, такав си:lol: ) не мора да значи да ће увек бити такав. Ја сам био страшно смотан док нисам смувао прву рибу...мислим имао сам жваку, али ништа конкретно...она много искуснија. И то би ишло тако у недоглед...да цица није узела ствар у своје руке...

Значи напред...
 
KOCKARKA:
Milojko Vasic:
Evo da ti čiča da savet:
Batali. Bio je i ostaće smušen do kraja života. Vodaćeš ga kroz život, a on će se držati za tvoju skunju. Možda ti neće biti loše, sve do momenta kad tebi zatreba pomoć, oslonac. A onda će ti se zgaditi, i biće ti muka od svega, a od njega najviše.
Jeste stvarno je tako .ali ce se praviti da je jaci i superiorniji ako nikako drugacije pocece ti lepiti samare ,tebe zakljucacati u kucu a on odlaziti u zivot pun novostecenog samopouzdanja bez pokrica.
Jeeee... Devojci se dopao momak a vi sad napravili latentnog psihopatu od njega.
 
Spock:
Zamislite sledecu situaciju: mushko ne narochito samopouzdano, ona jeste. On se njoj bash svidja i ona njemu ali nekako ne pokazuje. Ona bude hrabra pa mu to saopsti i on se obraduje jer nije ni pomisljao da on moze da joj se dopadne (sam je rekao). Sada, on je i dalje smushen. Dal da ta devojka bude i dalje pokazuje inicijativu, tj kako da zna kad je dosta.

Kad dođeš do ovog rešenja, molim te javi i meni :lol:
 

Back
Top