Zenski i muski casopisi

Morticia Addams

Zainteresovan član
Poruka
104
Da li ih citate, koje i zasto?
Sto se mene tice, ne propustam Lepotu i zdravlje. Tamo uvek nadjem kozmeticke novitete koje, kako sam cula, prvo isprobaju pa ih promovisu (ne kao reklame, vec kao savete). Kad god sam ih poslusala, nisam se pokajala.
Nekada i moj decko dohvati pomenuti casopis, pa mi se cudi kako je kvalitetan, sadrzajan, sa dosta poklon-uzoraka raznih proizvoda i to sve za ne puno novca.

Dakle CKM, Man's health, Playboy, Joy, L&Z, Blic zena itd.
Koji je vas izbor?
 
Počinjem ozbiljno da se gnušam ženskih časopisa poput L&Z, Joy, Cosmopolitan jer nemaju nikakav sadržaj, samo predstavljaju kozmetičke kataloge. Tu i tamo se nađu saveti tipa Kako se dopasti svom šefu? ili Kako biti primećena u društvu ? Kako izazvati mušku pažnju i slične gluposti, tako da ove časopise preskačem. Inače, glasam za CKM jer je super, sa odličnim smislom za humor i dosta toga za čitanje, tako da, iako sam žensko glasam za muški časopis.
 
ma koji bre ... u tim zenskim casopisima se desava nesto cudno. Evo sve sto je gore navedeno stoji. Imaju te kozmetike, dijete, i bizarne savete o seksu i slicno. E sad to se ponavlja iz broja u broj tako da mozes slobodno da uzmes neki iz januara 2005 isti je kao i ovaj od ovog meseca. Ove visokobudzetne jos i razumem ali recimo secam se nekog odpadka koji se zvao blic-zena i kosto 10 dinara.

menshelth se moze porediti sa gej casopisima . Svuda okolo su fotke golih muskih tela.

Ckm je relativno interesantan i najbolji u toj kategoriji.
 
Playboy i Cosmo - šta će više jedan normalan par :) Dobri i intrigantni tekstovi., kvalitetan papir, i dugo se čitaju. Profesionalni su, ušminkani, trendy ali ne onako gadno estradno.....ok znači.
Blic ženu ponekad kupim ili Lisu (kad imaju atraktivne naslove). Ostalo - od Čobana ništa, hvala, a kozmetičke kataloge i revije za sponzoruše - ne kupujem :lol:
 
goldfish:
zenski casopisi su namenjeni devojcicama :roll:

...stvarno tako misliš?:?
I meni se tako učinilo pre neku godinu (kada sam imala 25) .- odjednom mi je ama baš sve bilo totalno prežvakano. A onda se pojavio srpki Cosmopolitan. Kad me to prošlo (malo) pojavio se Elle (prošle jeseni), i tako...tu i tamo nešto se pomeri na sceni ženskih časopisa - a ja izgleda imam duboku potrebu da se razumem u te ženske perspektive, šta mislim žene treba da znaju, yebote, uvek nađem nešto šokantno :lol:

Ranije, jel to neko video, sve je bilo okrenuto ručnim radovima - heklajte, štrikajte sa nama...blah...fuy :D Sad lepo, seks, hrana, prevara, ekonomija, kako da isplatite kredit, kupite kuću, zamenite gumu....mislim super!
 
Playboy i Cosmo - šta će više jedan normalan par :) Dobri i intrigantni tekstovi., kvalitetan papir, i dugo se čitaju. Profesionalni su, ušminkani, trendy ali ne onako gadno estradno.....ok znači.
Blic ženu ponekad kupim ili Lisu (kad imaju atraktivne naslove). Ostalo - od Čobana ništa, hvala, a kozmetičke kataloge i revije za sponzoruše - ne kupujem :lol:

Ja, na primer Cosmo smatram revijom za sponzoruse
 
Ja, na primer Cosmo smatram revijom za sponzoruse

download.aspx
 
e pa ja ga vise ne citam (jos nisu poceli brkOfi da mi rastu :)

ali odgovorno tvrdim (ako se nesto gadno nije izmenilo) da je jedini koji nije donosio reciklirane tekstove.
Znas, kad citas od 13. godine sve zenske casopise malo dosadi...

Ova LOLA nije losa, lokalizovana je, odomacena, tek tu i tamo neki risajkl...

Elle je za sponzoruse, u Sanomi i rade sponzoruse :lol:
 
e pa ja ga vise ne citam (jos nisu poceli brkOfi da mi rastu :)

ali odgovorno tvrdim (ako se nesto gadno nije izmenilo) da je jedini koji nije donosio reciklirane tekstove.
Znas, kad citas od 13. godine sve zenske casopise malo dosadi...

Ova LOLA nije losa, lokalizovana je, odomacena, tek tu i tamo neki risajkl...

Elle je za sponzoruse, u Sanomi i rade sponzoruse :lol:

Meni je ELLE :D.
U Sanomi rade sponzoruse?Znas ili...?
 
kupovala sam cosmopolitan od prvog broja i onda sam prestala.Smorio me.Kupovala sam elle i njega sam prevazisla.Kada odem kod sestre na trafici prelistam sve novine koje ima,U nekima pisu dobro o muzici,u nekima o modi,u nekima o umetnosti.I sad bas trazim da nadjem jednu novinu koja ce mi odgovarati za sve.Cula sam da ima neki casopis o psihologiji pa cu to pokusati da nadjem.
 
Inace kad mi je dosadno kupim nas srpski Playboy!Nije los! I tako neki dan odem ja na trafiku pitam ima li Playboy srpski.Kaze:Nema,nestalo! Jao onako ostadoh posran! Kad kaze:Ima ovaj hrvatski!Mislim se mislim i kazem:Ajde uzecu! I uzmem!Otvorih ga kuci kad ono sve zenske duplo bolje od ovih nasih! :super:
 

Back
Top