ORGAZAM ILI ................???

DEVOJKE, GLUMITE ORGAZAM:

  • Nikad

  • Retko

  • Povremeno

  • Uvek


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Odmah se izvinjavam ako je ova tema već bila. Nov sam ovde pa nisam upućen. Tema je veoma ozbiljna i trebali bi ozbiljno da je razmotrimo.

Povela se ovde interesantna rasprava, da li devojke doživljavaju češće klitoralni ili vaginalni orgazam. Mišljenja su podeljena. Međutim, mene interesuje sledeća stvar:

DEVOJKE, DA LI I KOLIKO ČESTO GLUMITE ORGAZAM???

Moram bre da saznam. Mislim, ja sam svakako fenomenalan ljubavnik i nijedna samnom nikada nije tako nešto imala potrebe da glumi. Ali interesuje me onako uopšte. ;)
 
specifichno za ljubav i sex...mislim ljudi na domu i porodici il na hardveru il nechemu nemaju 18 nikova...to je kad se ljudi "muvaju" pa otje da se yebu il prodaju emocije il neshto...aaa lepo je to mislim shaka emocija za par slova...tras slova - tras emocije...samo se valjda to posle zaqva pa kao ljudi su sexualno pohlepni il shta vetj...
 
AntunTun:
specifichno za ljubav i sex...mislim ljudi na domu i porodici il na hardveru il nechemu nemaju 18 nikova...to je kad se ljudi "muvaju" pa otje da se yebu il prodaju emocije il neshto...aaa lepo je to mislim shaka emocija za par slova...tras slova - tras emocije...samo se valjda to posle zaqva pa kao ljudi su sexualno pohlepni il shta vetj...

ma da tune, nije svako iskren ko sto smo ti i ja......samo rade multinikove i reinkarniraju se iz dana u dan..... :twisted:
 
shaddow:
Odmah se izvinjavam ako je ova tema već bila. Nov sam ovde pa nisam upućen. Tema je veoma ozbiljna i trebali bi ozbiljno da je razmotrimo.

Povela se ovde interesantna rasprava, da li devojke doživljavaju češće klitoralni ili vaginalni orgazam. Mišljenja su podeljena. Međutim, mene interesuje sledeća stvar:

DEVOJKE, DA LI I KOLIKO ČESTO GLUMITE ORGAZAM???

Moram bre da saznam. Mislim, ja sam svakako fenomenalan ljubavnik i nijedna samnom nikada nije tako nešto imala potrebe da glumi. Ali interesuje me onako uopšte. ;)



MA jasan je stvar da ZENSKI ORAGZAM NE POSTOJI!!! Zene daju musakrcu da ye..e ako ima odvoljno para i ako je bio dobar, i to znaci prema zasluzi i broj puta koliko ce!


I kada on svrsi onda je tu kraj, nema dalje, zene ne mogu da svrese kao musarac sto moze.


To je uostalom i logicno jer su zene niza bica ;) na primitivnijem stepenu evolucije!
 
Aleksej_BASO:
MA jasan je stvar da ZENSKI ORAGZAM NE POSTOJI!!! Zene daju musakrcu da ye..e ako ima odvoljno para i ako je bio dobar, i to znaci prema zasluzi i broj puta koliko ce!


I kada on svrsi onda je tu kraj, nema dalje, zene ne mogu da svrese kao musarac sto moze.


To je uostalom i logicno jer su zene niza bica ;) na primitivnijem stepenu evolucije!
...I ti idi pod cebe.....ne,ne...idi pod krevet...
 
DjuraMornar:

sta si ti to znala frida duso? :shock:

jel znas da nikad ne glumim orgazam....jel si to znala, tako je zvucalo......al ja se nisam doizjasnila bas zato kako bi cula neki pametni komentar.....vidis ja nikad ne glumim, pa i kad ne dozivim orgazam ja lepo kazem da nisam, i onda me moj deckic mazi i meni to ne smeta.....ali ti si naravno htela da skocis na zakljucak da ako sam rekla da nikad ne glumim to mora da znaci da se hvalim da uvek dozivljavam orgazme.....znaci draga od sad prvo skoci pa reci hop, iliti sacekaj da ti objasnim sta sam rekla pre nego sto doneses neki preuranjeni zakljucak.... :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top