ORGAZAM ILI ................???

DEVOJKE, GLUMITE ORGAZAM:

  • Nikad

  • Retko

  • Povremeno

  • Uvek


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moram da priznam da sam nekoliko puta glumila... Ali, kad se on trudi i trudi da ja dozivim orgazam a ja ne mogu... Pa, pitanja zasto, kako??? Jel sam ja nesto zabrljao? Muski ego!! :roll:
Neki muskarci ne mogu da shvate da ako devojaka ne svrsi ne mora da znaci da su oni losi u krevetu, samo ponekad devojci se desi ne moze... sve je to ok ako imas neku duzu i stabilnu vezu, pa mozes da objasnis, ali ponekad muskarci stvarno ne mogu da shvate da nisu oni krivi.
Jedno pitanje za muskarce, kako reagujete ako neka devojka ne dozivi orgazam sa vama? A vama je stalo da se to desi? Da li bas uvek imate razumevanja za to ili vam je bar malo povreden ego? ;)
 
localgirl:
Moram da priznam da sam nekoliko puta glumila... Ali, kad se on trudi i trudi da ja dozivim orgazam a ja ne mogu... Pa, pitanja zasto, kako??? Jel sam ja nesto zabrljao? Muski ego!! :roll:
Neki muskarci ne mogu da shvate da ako devojaka ne svrsi ne mora da znaci da su oni losi u krevetu, samo ponekad devojci se desi ne moze... sve je to ok ako imas neku duzu i stabilnu vezu, pa mozes da objasnis, ali ponekad muskarci stvarno ne mogu da shvate da nisu oni krivi.
Jedno pitanje za muskarce, kako reagujete ako neka devojka ne dozivi orgazam sa vama? A vama je stalo da se to desi? Da li bas uvek imate razumevanja za to ili vam je bar malo povreden ego? ;)
Ajde HVALA BOGU da se javio neko dovoljno korektan da prizna... :!: Svaka cast!
 
shaddow:
Odmah se izvinjavam ako je ova tema već bila. Nov sam ovde pa nisam upućen. Tema je veoma ozbiljna i trebali bi ozbiljno da je razmotrimo.

Povela se ovde interesantna rasprava, da li devojke doživljavaju češće klitoralni ili vaginalni orgazam. Mišljenja su podeljena. Međutim, mene interesuje sledeća stvar:

DEVOJKE, DA LI I KOLIKO ČESTO GLUMITE ORGAZAM???

Moram bre da saznam. Mislim, ja sam svakako fenomenalan ljubavnik i nijedna samnom nikada nije tako nešto imala potrebe da glumi. Ali interesuje me onako uopšte. ;)


A otkud ti znaš da nije glumila, fenomenalni ljubavniče :shock: jel te tako ubedila ili šta?
 
Hihihi sinke Aleksej (ili jedna osoba ako su ista) ili neko treci. U svakom slucaju zanimljiv avatar i nick.
Ona koja ne glumi nije sex bomba, pre ce biti da je ova sto glumi jer uvek zeli da ostavi utisak iju kako mi je strava. Mislim lepo je paziti na necija osecanja, ali nikad nisam do kraja skontala zasto glumiti orgazam. Ako ti nije lepo logicnije bi da tom nekom do koga ti je stalo kazes da ti nije lepo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top