kako zaboraviti

jelena1977

Zainteresovan član
Poruka
326
Da li neko zna kako zaboraviti nekog ko ti je bio sve na svetu,koga volis vise od same sebe,a ko te je ostavio.Uh nacisto sam pukla.Samo placem ,nikako da se smirim.Cak sam u cilju smirivanja pocela da gledam Grand na Pinku.Katastrofa
 
jelena1977:
Da li neko zna kako zaboraviti nekog ko ti je bio sve na svetu,koga volis vise od same sebe,a ko te je ostavio.Uh nacisto sam pukla.Samo placem ,nikako da se smirim.Cak sam u cilju smirivanja pocela da gledam Grand na Pinku.Katastrofa

zao mi je iskreno

evo moje rame za plakanje ako ce ti pomoci
 
jelena1977:
Da li neko zna kako zaboraviti nekog ko ti je bio sve na svetu,koga volis vise od same sebe,a ko te je ostavio.Uh nacisto sam pukla.Samo placem ,nikako da se smirim.Cak sam u cilju smirivanja pocela da gledam Grand na Pinku.Katastrofa

Цркни! Ко ти је крив?:?
Чиме је заслужио да га ставиш изнад себе саме....ееееејјј????

(Надам се да си то да га ''волиш више од себе саме'' рекла метафорчки...у супротном - имаш велики проблем који нема везе са љубављу!)
 
jelena1977:
Da li neko zna kako zaboraviti nekog ko ti je bio sve na svetu,koga volis vise od same sebe,a ko te je ostavio.Uh nacisto sam pukla.Samo placem ,nikako da se smirim.Cak sam u cilju smirivanja pocela da gledam Grand na Pinku.Katastrofa
Ma treba se vratiti u tu vezu, jedini nacin da razbijes iluziju o tom tipu, i da se jednog dana pitas sta si ti sa takvim tipom uopste i trazila. Dakle - da ga demistifikujes Bezanjem u druge sadrzaje, geografske sirine i duzine, ubedacices se jos vise, a najogavniji osecaj je bezanje u zagrljaj zgodnog slucajnog prolaznika :-(
Suoci se sa njim :!:
 
Jednom

osluskujem8rd.jpg


Okopniće jednom suze sa mog jastuka
tražiću te sanjiva u hladna svitanja
kad me riječi izdaju a usne tišinu progovore
kad se zvijezde zareknu i tajne ti odaju
lutaću bosonoga pločnicima sjećanja
slaću vjetrove da te probude,
zvijezde da ti kraj uzglavlja stražare
da čuvaju snove i kradu ti uzdahe
u magli svog nemira naslutiću trag tvog osmjeha
na svakom uglu osluškivaću tvoje korake
da li dolaze ili odlaze???... ;) ;) ;) ;)
 
Hellen:
Цркни! Ко ти је крив?:?
Чиме је заслужио да га ставиш изнад себе саме....ееееејјј????

(Надам се да си то да га ''волиш више од себе саме'' рекла метафорчки...у супротном - имаш велики проблем који нема везе са љубављу!)
Ljubav i jeste kad nekog volis vise od sebe... u suprotnom nema veze sa ljubavlju... isto i kad govoris umiljate reci nekom... :lol:
 

Back
Top