kako zaboraviti

Kad_LupimLupim:
E, al' finta je da places onako iskreno, od srca znas... e onda ce ti legne sex ko ladno pivo za vreme utakmice (:
Ma ne ide...niakako!
Prestao sam da pijem odavno,pa sam zaboravio kako leze ladno pivo. :lol: Evo sad pijem ladni Gatorade...***** li ga od cega. :lol:
Trenutno ne placem,nego ridam! :lol:
kako da placem od srca,kada ja nemam srce,ni srce, ni dusu...jel moze to na neki rugi nacin? :D
 
banegad2004:
e kad su igrali partizan njukasl i kad je ilic promasio prazan gol u devedesetom minutu na stadionu je zavladao muk
given pocesao jaja i sudija svirao kraj
a na stadionu muk
na kraju sve ispalo dobro
Ponavljao je on te posle promasaje cesce,nego sto je Given cesao yaya.:lol:
Ne secas se ti kad je Binic rekao Pancevu(a tv snima)..."uleti mamu ti *****" i izvadi gace iz dupeta...imao upalu,upale mu gace u dupe. Sto je to nezgodna upala. :lol:
Za malo nisam zaplakao...koliko puta za malo nisam zaplakao...:lol:
 
jelena1977:
Pa nisu ti tinejdzerske bajke.Samo smatram,da devojka mora postovati samu sebe,da ne sme dopustiti razne povrsne vezice.To mi je odvratno,stalno traganje za novim deckom.Bljak.
I ja sam imala duuuugu vezu i potpuno te razumem. Sve to sto pises, bas tako. Ali mogu ti reci da sam se posle toga zaljubila jos dvaput i svaki put jace. I naravno da ces uvek postovati samu sebe sto ne znaci da trebas zgaziti nekog i traziti odmah ozbiljnu vezu. Ustvari nikad ne znas kuda ce sve to odvesti. Tu nema garancije. I zaboravi to traganje i grebanje za novim deckom. Decko se ne trazi, jednostavno se nadjete. Puuuuuuuno te pozdravljam i samo hrabro!!!
 
jelena1977:
Da li neko zna kako zaboraviti nekog ko ti je bio sve na svetu,koga volis vise od same sebe,a ko te je ostavio.Uh nacisto sam pukla.Samo placem ,nikako da se smirim.Cak sam u cilju smirivanja pocela da gledam Grand na Pinku.Katastrofa
Ono sto je najbitnije jeste to da prihvatis da je zaista i zaista kraj...
Radi na tome!
Druga bitna stvar je sujeta...! Ona je ta koja nam ne da, da prihvatimo da je neko nase velicanstvo NAS odbacio! Pokusaj da smiris sujetu...
Kad to dvoje uspijes, ostalo ce vec da bude lakse...
 
jelena1977:
Da li neko zna kako zaboraviti nekog ko ti je bio sve na svetu,koga volis vise od same sebe,a ko te je ostavio.Uh nacisto sam pukla.Samo placem ,nikako da se smirim.Cak sam u cilju smirivanja pocela da gledam Grand na Pinku.Katastrofa


Stvarno katastrofa....A zbog Granda stvarno trebash da se ubijesh...
 
Gazdarica:
Ono sto je najbitnije jeste to da prihvatis da je zaista i zaista kraj...
Radi na tome!
Druga bitna stvar je sujeta...! Ona je ta koja nam ne da, da prihvatimo da je neko nase velicanstvo NAS odbacio! Pokusaj da smiris sujetu...
Kad to dvoje uspijes, ostalo ce vec da bude lakse...
Najvaznije je biti iskren... prvo prema samom sebi... i krenuti na drugu stranu....
 
jelena1977:
E sada on lepo hoce da se miri.I to tako sto me moli.Sad cu ja malo da mudrujem

Ne bih preporucila previse mudrovanja. Ipak,ti si ta koja je bila ostavljena,kojoj je jako jako stalo i koja je plakala,kukala....sta vec....s toga je bez veze glumiti da si jaka i "mudrovati",ako si ti ustvari totalno suprotno,emotivac.Jer,on je musko,ako mu nije stalo a ti se neckas,on ce mozda u pocetku moliti,kukati (zbog povredjene sujete),a ubrzo ce se okrenuti za prvom suknjom i ko ce na kraju opet ostati sam i povredjen- TI!
Bolje razmisli sta je stvarni uzrok vaseg razlaza i sta bi dobila time da ste ponovo zajedno.Da li vredi miriti se,ili bi to bio samo produzetak ipak propale veze.Pokusaj malo da ukljucis razum,a iskljucis emocije i osvetu. Znam da je to tesko,ali pokusaj.
I jos nesto-klin se klinom izbija! Kad sam ja bila tako ostavljena i povredjena,cmizdrila sam godinu dana,ni jednog drugog nisam mogla da smislim,ali cim se pojavio prvi "onaj pravi" sto bi se reklo,odmah sam se oporavila,odmah mi je taj "novi" bio sve na ovom svetu,a onaj "stari" je popunio kutiju sa uspomenama.
 
Jer,on je musko,ako mu nije stalo a ti se neckas,on ce mozda u pocetku moliti,kukati (zbog povredjene sujete),a ubrzo ce se okrenuti za prvom suknjom i ko ce na kraju opet ostati sam i povredjen- TI!

А какве везе има то што је он ''мушко''? Њима је Бог одредио да трче за сукњама, а нама да седимо, патимо и чекамо да нам се неко смилује?
 

Back
Top