OBEZBEDJENJE
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: OBEZBEDJENJE

Podrazumevano OBEZBEDJENJE

Skoro sam saznao o udruzenju preduzeca koja se bave poslovima obezbedjenja.Shodno tome da su plate u obezbedjenju male, iskljucivo zbog skrtosti poslodavaca i medjusobnih dogovora ovih firmi:
    POZIVAM sve radnike obezbedjenja na nivou srbije da osnujemo nezavisni sindikat radnika obezbedjenja.
    Sindikat bi se bavio mnogim pitanjima, a neka od njih su:
    1. Osiguranje radnika obezbedjenja
    2. Benificirani radni staz.
    3. Povecanje palte u dogovoru sa sindikatom ili udruzenjem radnika obezbedjenja
    4. 30% za rad nocu,praznicima,subotom i nedeljom

Ima jos mnogo pitanja kojih bi mogli da se dotaknemo, stoga predlazem da osnujemo sindikat ili udruzenje radnika obezbedjenja

za kontakt mail kacamakp@yahoo.com

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: OBEZBEDJENJE

imate li jos neko oglasavanje imam radnika sad dole ali me je malo blam da mu ovo kazem da li ce on to saznati nekim drugim putem

Poznat djorax (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Ovo vam je odlicna ideja, samo mozda nece valjati za one dzudze koji traze privatno obezbedjenje, kakva demokratija, cista diktatura vlada kod njih, tako da ne bi angazovali one u cijem CV-ju ili preporuci stoji da je clan sindikata. Na zalost jeste tako, ali samo napred postoje i drugi poslodavci

Ne mozda sindikat, vec udruzenje,a i to obezbedjenje kao licno obezbedjenje ima mnogo dobre i pare i uslove tako da oni nisu interesna grupa.Ja ovde govorim o 4000 radnika firmi fto,progard,sigurnost vracar,strakon,scp internacional i mnoge druge.Sve ove firmr placaju radnike po satu i to od 55-65 dinara sto na mesecnom nivou iznosi oko 9800 din, a od poslodavaca naplacuju sat po 150 din i prave visemilionske zarade na stetu radnika obezbedjenja.
    Zamislite samo strajk 4000 radnika obezbedjenja, sta mislite kako bi banke bile bezbedne tog dana strajka.

Pozdrav!!!!

Slične teme

1. Obezbedjenje kontinuiteta
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 31.05.2008., 14:59
  2. Irak/obezbedjenje
    Autor glingur u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.08.2007., 01:28
  3. Kako cimnuti obezbedjenje na aerodrumu...
    Autor Elessar u forumu Humor
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09.04.2007., 17:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •