unervozio mi se intelekt

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
imam problem
progoni me jedna extra riba tu u kraju
znaci riba je vrh
najbolja od sve dece
al nesto se zakacila za mene
problem je sto bas i nije neka mudrijasica za razliku od mene koji sam vrsni intelektualac
sta da radim
 
banegad2004:
imam problem
progoni me jedna extra riba tu u kraju
znaci riba je vrh
najbolja od sve dece
al nesto se zakacila za mene
problem je sto bas i nije neka mudrijasica za razliku od mene koji sam vrsni intelektualac
sta da radim

pa imaj samo seksualne odnose s njom, a nadji neku intelektualku za razgovor, i problem resen :twisted:
 
Petar_Pan:
Ma ako ti kazes da si intelektualka ja ti skroz verujem... :lol:

ma nema sta ti meni da verujes pero.......ti sebe smatras za najpametnijeg clana na ovom forumu samo zato sto si zavrsio pisljivu visu skolu, o kojoj smo culi lelemajko toliko puta, i uvek potenciras kolko si ti savrsen i kako nemas mane (jelte, mogu i da te citiram od juce), isto tako ja bih se malo zamislila u cemu je problem kad bi ceo forum bio protiv mene kao sto su protiv tebe.....i nije da smo mi protiv tebe, ja iskreno mislim da si simpatican tip, ali brate mnogo vredjas i mislis da si neki Bog izmedju nas smrtnika......


e, sad tema nije o meni, al opet cu da potenciram da kad bi se nasi intelekti merili mislim da bi moj intelekt izasao pobednik u tom sukobu.......Izvini pero ali ja ipak ucim na najboljem fakultetu u svetu, de samo da dobijes mesto treba ti IQ veci od 160.......ali mozda ti ovo ne bi mogo ni da shvatis kao koncepat.... :roll:
 
geisha:
ma nema sta ti meni da verujes pero.......ti sebe smatras za najpametnijeg clana na ovom forumu samo zato sto si zavrsio pisljivu visu skolu, o kojoj smo culi lelemajko toliko puta, i uvek potenciras kolko si ti savrsen i kako nemas mane (jelte, mogu i da te citiram od juce), isto tako ja bih se malo zamislila u cemu je problem kad bi ceo forum bio protiv mene kao sto su protiv tebe.....i nije da smo mi protiv tebe, ja iskreno mislim da si simpatican tip, ali brate mnogo vredjas i mislis da si neki Bog izmedju nas smrtnika......


e, sad tema nije o meni, al opet cu da potenciram da kad bi se nasi intelekti merili mislim da bi moj intelekt izasao pobednik u tom sukobu.......Izvini pero ali ja ipak ucim na najboljem fakultetu u svetu, de samo da dobijes mesto treba ti IQ veci od 160.......ali mozda ti ovo ne bi mogo ni da shvatis kao koncepat.... :roll:
Pa da intelektualka... puno prica.... :lol: Ne znam gde sam ja to tebe uvredio i zbog cega imas takva osecanja prema meni... je te stvarno nisam dirao uopste... ni pozitivno ni negativno... a mozda je bas to i problem... povredjena sujeta... Niti mislim da sam bog... a niti se nesto foliram ko sto to rade drugi clanovi foruma... pa pogledaj samo sebe sta pricas za sebe... I podseticu te onaj ko je siguran u sebe nema potrebu da se foliranjem dokazuje.... :lol:
Ti jesi extra inteligentna... mozda i vise od mene... ali nisi pametna... to su 2 razlicite stvari...
Bilo mi je zadovoljstvo caskati sa tobom... ta ta... :lol:
 
banegad2004:
imam problem
progoni me jedna extra riba tu u kraju
znaci riba je vrh
najbolja od sve dece
al nesto se zakacila za mene
problem je sto bas i nije neka mudrijasica za razliku od mene koji sam vrsni intelektualac
sta da radim


to zna da bude problem...morash da shvatish da su poruke tipa :

ova poruka je osveshtana u ostrogu..dogoditje ti se neshto lepo u sledetja 3 dana...ako poshaljesh ovu poruq na 3 razlichita broja

klasika u svetu maloumnika...dakle da se spustish u komunikaciji na taj neki level...znam sve deluje pomalo zbunujutje i chesto tjesh nju kako se smeje neverovatno glupavim stvarima...al to je knedla koju morash progutati...kad savladash komunikaciju i uspesh da sputash svoje reakcije...spreman si za hvatanje u koshtac sa daleko ozbiljnijim stvarima...josh tju ti retji i ovo...bolje je sve raditi nego nishta ne raditi

nishta nishta...
 
Petar_Pan:
Pa da intelektualka... puno prica.... :lol: Ne znam gde sam ja to tebe uvredio i zbog cega imas takva osecanja prema meni... je te stvarno nisam dirao uopste... ni pozitivno ni negativno... a mozda je bas to i problem... povredjena sujeta... Niti mislim da sam bog... a niti se nesto foliram ko sto to rade drugi clanovi foruma... pa pogledaj samo sebe sta pricas za sebe... I podseticu te onaj ko je siguran u sebe nema potrebu da se foliranjem dokazuje.... :lol:
Ti jesi extra inteligentna... mozda i vise od mene... ali nisi pametna... to su 2 razlicite stvari...
Bilo mi je zadovoljstvo caskati sa tobom... ta ta... :lol:

pa dirao si me ovde kad si reko da nisam intelektualka, a znam da znas da jesam, tako da nemam ja povredjenu sujetu dragi moj.....sto bih imala povredjenu sujetu, hahahha jel to kao ne obracas mi dovoljno paznje? pa sacuvala sam ja sve pp-ove sto si mi poslao od prvog dana kad sam dosla na ovaj forum, tako da mi povredjena sujeta garant ne radi.....e, sad da se ne foliras nisam bas tolko sigurna :idea: vidis pero, samo istices kolko si ti lep, bogat i pametan i kako tebi nista ne fali, reklamiras svoj auto na avataru, a i reklamiras da hoces da kupis novi auto (e to je dragi moj foliranje ako nisi znao).......i tacno ja nemam potrebe da se dokazujem zato se i ne dokazujem....... :roll:
 
geisha:
pa dirao si me ovde kad si reko da nisam intelektualka, a znam da znas da jesam, tako da nemam ja povredjenu sujetu dragi moj.....sto bih imala povredjenu sujetu, hahahha jel to kao ne obracas mi dovoljno paznje? pa sacuvala sam ja sve pp-ove sto si mi poslao od prvog dana kad sam dosla na ovaj forum, tako da mi povredjena sujeta garant ne radi.....e, sad da se ne foliras nisam bas tolko sigurna :idea: vidis pero, samo istices kolko si ti lep, bogat i pametan i kako tebi nista ne fali, reklamiras svoj auto na avataru, a i reklamiras da hoces da kupis novi auto (e to je dragi moj foliranje ako nisi znao).......i tacno ja nemam potrebe da se dokazujem zato se i ne dokazujem....... :roll:
Drago maja... :lol: danas kupljen jos jedan novi auto... :PPPP Samo stice tek u avgustu - septembru... I naravno da cu mu sliku okaciti na sred foruma tebi uz inat... i Lagunicu sadasnju takodje... :P a ti moz da pokusavas nesto da me spustis... al ovde ces uvek dobiti isti odgovor... jedan smesak... :)
A te PP-ove, mailove koje pominjes ja ih se stvarno vise i ne secam kad su bili... Ionako verujem da se sa devojkom iz Engleske nisam nesto posebno dopisivao... a ovo pominjanje PP-ova je dokaz povredjene sujete... Neznam sto ti tako pametnoj ovo treba...
 
Gejsice gledaj... :razz:
20050512101105MeganeSedan_400.jpg

Izvinjavam se drugim clanovima 4uma ali moram Gejsi da nabijem komplexe :lol: A i ovo mi je utisak dana pa eto... :)
 
livija:
opasan si ti petre..... :roll:
hey! a jel' mogu ja da se druzim s tobom???? 'osh da vidis sta ja vozim??? :-D :lol: :-D

joj, nemoj livija......vidis da mi glupi smrtnici ne mozemo da se druzimo sa pametnim perom koji reklamira svoja kola usred foruma....... :grin: a bar da su neka kola pa da se hvali, nego neki krs.......evo bar je alseksej pokazao sta lici na prava kola :grin:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top