jel ste probali cigancice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ciganke su, kaže legenda, vrućih ****... daleko više nego belkinje... možda bi to i ja trebao da probam, dok ne nađem neku Afrikanku... jedino što ne održavaju higijenu... odakle njoj u kartonskoj kućici kada i sapun? Sigurno ne kupuje one "vlažne maramice" na kioscima... ala je to "zapečeno" Sunce ti kalajsano...
 
baja_do_jaja:
pa prvo je posaljes u kupatilo da se zapere moz bar toliko da cekas a posle pumpaj do zore kazu da su izdrzljive a kod nas ima naselje cigansko imaju sve stanove i vodu i struju i telefon sta im fali

Eh, blago vama s takvim Ciganima... pogledaj ove naše... svaki dan ih teramo ispod mosta, neće u stanove... hoće u kartone... ima dobrih "riba" među njima, ja ih zamišljam kao da su Indijke, tako mi je lakše... kao da su iz Hare Krišna...
 
Neva:
Ako zelite da vam sprava ostane citava,nemojte ovakve experimente da sprovodite u Jermeniji!

Ili cete odmah pod " venac " , ili na panj ! 8-)
Moj prijatelj je morao da pobegne iz zemlje zbog toga!
...... To je ono.."Ja ti telo dala ,al ti dusu nisam dala"...Rusko/Jermenska....
kad smo vec kod Roma...predpostavljam da niko nije gledao film " Cigani lete ka nebu " ?
 
IZVOD IZ PRAVILNIKA FORUMA:

Šta je zabranjeno?

-Prijavljivanje pod tuđim nadimkom
-Nepristojno ponašanje
-Korišćenje vulgarnih reči ili izraza
-Omalovažavanje i vređanje učesnika u raspravama, posebno po nacionalnoj, rasnoj, verskoj ili drugoj pripadnosti, ili seksualnoj orijentaciji
-Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela
-Pozivanje na nasilje
-itd.

Kršenje ovih pravila povlači sankcionisanje korisnika sa ili bez prethodno poslate opomene:

-pomeranjem, zaključavanjem ili brisanjem pojedinih ili svih njegovih poruka
-deaktivacijom ili brisanjem korisničkog naloga
-zabranom pristupa Forumu

Moguce je da postoje ucesnici foruma koji su romi. Pozivam moderatore da reaguju u skladu sa propisima! :!:
 
a kojega sam ja ucesnika vredjo majke ti nikog pljuno nikog pcovo sta ti sad to znaci ne lupaj nego ako si ciganka lepo kazi a sto o zutacima moze tema a o cokoladama ne moze si ti neka vlast ovde da pricas sta moze a sta ne moze da se pise
 
slucajna_prolaznica:
IZVOD IZ PRAVILNIKA FORUMA:

Šta je zabranjeno?

-Prijavljivanje pod tuđim nadimkom
-Nepristojno ponašanje
-Korišćenje vulgarnih reči ili izraza
-Omalovažavanje i vređanje učesnika u raspravama, posebno po nacionalnoj, rasnoj, erskoj ili drugoj pripadnosti, ili seksualnoj orijentaciji
-Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela
-Pozivanje na nasilje
-itd.

One of us? :lol:
 
slucajna_prolaznica:
IZVOD IZ PRAVILNIKA FORUMA:

Šta je zabranjeno?

-Prijavljivanje pod tuđim nadimkom
-Nepristojno ponašanje
-Korišćenje vulgarnih reči ili izraza
-Omalovažavanje i vređanje učesnika u raspravama, posebno po nacionalnoj, rasnoj, verskoj ili drugoj pripadnosti, ili seksualnoj orijentaciji
-Pozivanje na kriminalna i kažnjiva dela, ili podržavanje takvih i sličnih dela
-Pozivanje na nasilje
-itd.
E to to....BRAVOOOOOO :D
 
baja_do_jaja:
a kojega sam ja ucesnika vredjo majke ti nikog pljuno nikog pcovo sta ti sad to znaci ne lupaj nego ako si ciganka lepo kazi a sto o zutacima moze tema a o cokoladama ne moze si ti neka vlast ovde da pricas sta moze a sta ne moze da se pise
da ,sa tom razlikom sto " Cokoladi " tepas .....i ja bi volela da me neko zove "Cokolada" ali "Cigancica" mislim stvarno.... :shock:
 
Vidis Alexandre nisi u pravu...
oni sebe mogu da zovu kako god hoce....ali ja bi se jako lose osecala kao covek pre svega da nekog oslovim sa "Cigane" ili najbolje od svega da komentarisem kako je "opaliti Cigancicu"....ako je tebi to ok sasvim uredu ,tvoja stvar....
i p.s. to sa Komunizmom nema amabas nikakve veze....
 
Па то само код нас има, кад неком кажеш да је Циган, Мађар, Хрват, одмах си га увредио. Човече, мени да неко каже: "Српкињо једна", ја бих се обрадовала.
 
Ej devojko ne lupaj molim te....Ciganin je POGRDAN naziv za Roma....To ti je bila jako losa komparacija sa Hrvatom ,Srbinom ili Madjarom jer oni su to ...nisu nesto drugo...Zato se Srbin naljuti kad mu npr neko kaze da je "Gedza"...e tu vec ima slicnosti...
 
DjuraMornar:
Vidis Alexandre nisi u pravu...
oni sebe mogu da zovu kako god hoce....ali ja bi se jako lose osecala kao covek pre svega da nekog oslovim sa "Cigane" ili najbolje od svega da komentarisem kako je "opaliti Cigancicu"....ako je tebi to ok sasvim uredu ,tvoja stvar....
i p.s. to sa Komunizmom nema amabas nikakve veze....

E to ima amabas veze sa KOMUNIZMOM!

storm cloud:
Па то само код нас има, кад неком кажеш да је Циган, Мађар, Хрват, одмах си га увредио. Човече, мени да неко каже: "Српкињо једна", ја бих се обрадовала.


PA to ti kazem bre.

Ne smes madjari reci da je madjar.... :roll: :roll: :roll:

To ima samo kod nas.

Samo neki od nas nisu bili PIONIRI pa nemaju pjma kakve su nas sve gluposti ucili..

PS kada ces bre na MSN?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top