jedno pitanje
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: jedno pitanje

Početnik
    Učlanjen
    24.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano jedno pitanje

pijem rivortil vec vishe od 1,5 godine.poceo sam kada sam se skinuo sa heroina,isao na neke terapije,prvo pio vece doze,pa smanjivao,dosao do 1mg kada se probudim,i tako pijem vec godinu dana.prestao sam da idem na tereapije,ali sam nastavio da pijem rivotril.
    e sada me zanima da li to moze da bude stetno?cuo sam da ne sme naglo da se prekine,ali da li bi mogao da ga "naglo zamenim" bensedinom za pocetak jel mi to deluje nekako bezazlenije.i koja doza bensedina je = 1mg rivotrila? kod psihijatra ili ponovo u drajzerovu nema shanse da idem.
    u sustini ne znam ni zashto ga pijem,sve kao mislim da prestanem,ali ujutru kada se probudim mi bash nije sve po volji,a kada popijem bude mi manje vise ok.
    isto imam nekih problema sa koordinacijom pokreta?! mislim,to niko ne primecuje osim mene,ali ja vidim da neshto nije u redu.i to mi se desavalo i pre nego shto sam poceo sa rivotrilom tako da nije od toga.mislim,od gudre je sigurno,uzimao sam bukvalno sve,najvise heroin i trodone,ali u poslednjih 1,5 god sam cist,osim 3 puta kada sam opet uzimao po 20-ak dana :? u poslednjih 3 meseca nisam uzimao uopshte.

inace,nisam neki retard ili nesto,imam devojku,idem na fax,ali jednostavno mi nije ok

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: jedno pitanje

Nisam strucna...al posle citanja tvoje poruke nisam mogla da budem ravnodusna
    znam da nije lako, al ucini sve sto ti kazu da treba, nemoj Drajzerovu odmah da eliminises...Veliki pozdrav

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: jedno pitanje

Ovo je potpuno neozbiljno! nema rasprave na temu 'kojom dozom (necega) da zamenim dozu (necega)" - zao mi je! Obrati se nadleznima za skidanje sa narkotika i za lecenje psihotropnim lekovima!
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. jedno pitanje
    Autor kosta1703 u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.03.2009., 19:43
  2. Jedno pitanje za sve
    Autor SrkiLee u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.02.2005., 21:51
  3. jedno pitanje za sve vas
    Autor Rankovic u forumu Arhiva
    Odgovora: 4