Takozvani WebCast
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Takozvani WebCast

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Takozvani WebCast

[FONT=Verdana]Kako mogu da napravim svoj licni webcast. Recimo, kao sto preko messanger-a pisemo, pricamo i gledamo, a da iskoristim mogucnost "gledamo" i da umesto slike od web camere idu slajdovi (power point, flash ili nesto slicno, mozda cak i jpg...), koji bi bili vezani za temu o kojoj pricam mom sagovorniku. Verujem da je to moguce, a ljudima, koji su voljni da mi pomognu da ideju sprovedem u delo, unapred sam zahvalan. Pozdrav!
    PS
    Super bi bilo da postoji neki program, koji sam to vec radi i koji bi od mene zahtevao samo da ubacim slajdove ... ![/FONT]
    Poslednji put ažurirao/la ralle`2006 : 02.06.2006. u 18:28

Zainteresovan član MegiS (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Question Re: Takozvani WebCast

Sta je uopste webcast?
    Carpe Diem!

Ističe se juznivetar (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano Re: Takozvani WebCast

Velika je to stvar, potrebne su ti klijent-server aplikacije. Mada ima tu mnogo posla, recimo sam prenos teksta nije "veliki" problem, to se da rijesiti preko winsock-a, medjutim slide show i slicne stvari ipak zahtijevaju zavidan programerski skill. Tj njihova implementacija u program, te prenos ka klijentu i sam prikaz.

Primećen član Gill Bates (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Takozvani WebCast

Citat Original postavio ralle`2006
    [FONT=Verdana]Kako mogu da napravim svoj licni webcast. Recimo, kao sto preko messanger-a pisemo, pricamo i gledamo, a da iskoristim mogucnost "gledamo" i da umesto slike od web camere idu slajdovi (power point, flash ili nesto slicno, mozda cak i jpg...), koji bi bili vezani za temu o kojoj pricam mom sagovorniku. Verujem da je to moguce, a ljudima, koji su voljni da mi pomognu da ideju sprovedem u delo, unapred sam zahvalan. Pozdrav!
    PS
    Super bi bilo da postoji neki program, koji sam to vec radi i koji bi od mene zahtevao samo da ubacim slajdove ... ![/FONT]
    Javi se, pa da se dogovorimo. Imam resenje!

petar.heaven@gmail.com
    Linux is like a wigwam. No gates, and Apache inside!

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.11.2007., 00:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •