>..::SCHOLLLESS::..<

Raubtier

Zainteresovan član
Poruka
126
Uskoro ce leto i onda ide skidanje, bazeni, Ada, more, nebitno gde si bitno je s kim si i kako se provodish, ali kako pored swega toga da budes u top formi, da ti se ne vide "kobasice" na stomaku koje si gajio celu zimu, kako da se vide istaknuti misici???(ne samo na stomaku naravno)
To je cesto pitanje u mnogim magazinima, pa me interesuje da li vi mislite da je to uopste vazno ako jeste kako to postici, ako nije, sta je ustvari vazno.....???
 
Lep uzgled je naravno uvek pozeljan kako za videti tako i za biti u njemu tako da tu diskusije nema... bilo bi lepo izgledati lepo :D

E sad... ne razumeh na koje si "kobasice" mislio, ali pretpostavljam da se radi o naslagama sala.... ako je tako onda ti trebas prvo da smrsas tj da uklonis to salo pa teko onda da istices tj oblikujes misisce... za sve to ti je potrebno poprilicno vremena tako da si sto se tice ovog leta verovatno zakasnio... kazem verovatno jer ne znam kako izgledas, kako zelis da izgledas, kako ti funkcionise organizam tj za koje vreme mozes i koliko da smrsas, da li si nekad oblikovao misice (jer ako jesi sad ce biti malo lakse) itd itd... milion stvari je tu u igri, ali da se ne lazemo devojke naravno traze lepe momke sa koliko toliko istaknutim misicima (neke vise neke manje) vise nego one sa salom koje ispada iz sorca tako da..... vredi pokusati ;)
 
Ne ja sam samo mislio na one normalne kobasice koje se sticu u toku zime, od cestih slava, poseta pivnicama, i brzom hranom koju mesamo sa toplom cokoladom, koliko sam mogao da primetim u svojoj okolini nema decka koji nema takve kobasice, naravno to nema veze sa salom, mozda samo 2-3 kile iznad proseka tezina+100=visina(da pojasnim ako si tezak 80kg najbolje je da imash 180cm).
E sad zanima me koliko je u stvari to bitno devojkama jer nama momcima to ne predstavlja neki problem a znam da devojke kada je njihovo telo u pitanju prave problem i za par grama vise na guzi.....
A naravno da je lep izgled presudan mislim mozemo se lagati do sutra ali bez lepog izgleda osobe ne mozes dobiti ni ideju da budes sa njom!
 
Raubtier:
Ne ja sam samo mislio na one normalne kobasice koje se sticu u toku zime, od cestih slava, poseta pivnicama, i brzom hranom koju mesamo sa toplom cokoladom, koliko sam mogao da primetim u svojoj okolini nema decka koji nema takve kobasice, naravno to nema veze sa salom, mozda samo 2-3 kile iznad proseka tezina+100=visina(da pojasnim ako si tezak 80kg najbolje je da imash 180cm).
E sad zanima me koliko je u stvari to bitno devojkama jer nama momcima to ne predstavlja neki problem a znam da devojke kada je njihovo telo u pitanju prave problem i za par grama vise na guzi.....
A naravno da je lep izgled presudan mislim mozemo se lagati do sutra ali bez lepog izgleda osobe ne mozes dobiti ni ideju da budes sa njom!

Pa vama momcima to ne predstavlja problem,jer devojkama nije sve izgled na svetu.One traze nekog da razgovaraju s njim,nekog ko ima makar gram mozga u glavi.Vi trazite samo da ima kost i kozu,velike grudi i da oce da da.......pa nije ni cudo sto pravimo probleme za takve sitnice!
 
ja nisam neki mrsavko , koji ima samo kost i kozu .......
a nisam ni neki , debeli , masni itd ......

zato sto imam pivski stomak , mene bas briga ........
neznam .........
meni to uopste ne smeta .....
nijedna chicken mi nista nije rekla zbog toga , ni kad sam ih iskreno pitao .....

tako da , kad se skines na plazi , boli te kita ....... za sve ....
 
bole me patak kakav cje mi biti stomak.
uostalom.....
hmmm.
pa skoro da ga ni nemam :lol:

baj d vej. sve jedno me zabole. shta da mi se necje neko smejati vidi ovog sa stomakom mo'sh misliti. to mozhda tipovi poput pop_mareta :lol: ... a ostali... pa svi su uplasheni i zabrinuti za sebe i svoj stomachicj.... tipovi se bilduju zbog riba misle "jao shta cje ribe da misle o nama sa ovakvim stomacima".... a u stvari ribe ni ne stizhu da misle o njihovim stomacima samo misle o svom stomaku celulitu strijama dlachicama garderobi. i najvazhnije im je ono shto tipovi misle o njima.
 
MadonnaGirl:
Pa vama momcima to ne predstavlja problem,jer devojkama nije sve izgled na svetu.One traze nekog da razgovaraju s njim,nekog ko ima makar gram mozga u glavi.Vi trazite samo da ima kost i kozu,velike grudi i da oce da da.......pa nije ni cudo sto pravimo probleme za takve sitnice!

Prva stvar: prva recenica ti je u totalnom autu nema nikakvog smisla tj potrebna joj je permutacija reci da bi bila smislena ;)

Drugo: zar ne mislis malo da je nerealno da devojka bude kost i koza a da ima velike sise?

i trece: a devojkama kao nije bitan seks??? one se time bave samo da bi zadovoljile potrebu muskaraca??? Kako da ne :roll:
 
to sam i ja vise pota cula negde,za taj odnos visine i tezine,i negde cak videla da na moju visinu treba da imam oko 64-65 kg,sto ce reci za za 110 manje od moje visine.a u tom slucaju bih bila debela :roll
i mislim da je previse za nekog ko je visko 180 da ima 80 kg,pa makar to bili cisti misici a ne kobasice i cvarci :roll:

enivej,ne volim da vidim skembe,ne smeta mi malo,onako normalno,pivski stomak i slicno,ali inace vidjam bas dosta zapustenih muskaraca,i to dosta mladih...a one varijante uske farmerke,uska majica i stomak koji se preliva su mi grozne.isto vazi i za one tipove na plazi u slip gacama,valjda se tako zovu,a ono bulja,skembe i butine na sve strane vire i drhture :shock: a posebno mi je to ruzno,jer muzkasrci mnogo lakse tope salo od zena i nema razloa da izgledaju ko trudnice celog zivota :roll:
 
A VRH KOMENTARI "SLIP GACE" RECI IDEJU a puni sebe ko patka govana......
Al cekaj zar ne bi bilo extra da muskarac ima 180/80 a bez stomacica sala nego sami misici!!! i mozda eventualno nesto nalik na rezervoar za pivce al prekriven plocicama....
btw >meni samo josh plocice fale al njih imam jedino u kupatilu!!!
 
jaooo muka mi je vishe od tih tema o salu,vishku kilograma i sl.
sad su pochele neke moje mrshave drugarice da stvaraju komplex da su debele...
hiljadu dijeta i odricanja,teretane,vezbanja i sl...
nikada se time nisam opterecivala...jer sam uvek imala ravan stomak...pa mozda zbog toga... :lol:
tako da cure volite svoje telo onakvo kakvo je... :P
 
nensy4ever:
jaooo muka mi je vishe od tih tema o salu,vishku kilograma i sl.
sad su pochele neke moje mrshave drugarice da stvaraju komplex da su debele...
hiljadu dijeta i odricanja,teretane,vezbanja i sl...
nikada se time nisam opterecivala...jer sam uvek imala ravan stomak...pa mozda zbog toga... :lol:
tako da cure volite svoje telo onakvo kakvo je... :P

i stavite silikone , nisu na odmet ;P;p;P
 
ne nije ekstra. na visinu od 180 cm,80 kg je previse.ja bih rekla da je taj(ili ti) verovatno mesnat ili debeo.a to je ruzno.

cekaj,ako ja na 174 imam oko 58 kg,neko ko je sam 5-6 cm visi od mene,da ima 80? :roll: PREVISE cak i za muskarca.
 

Back
Top