IZRADA SAJTA

Ne mora da je bas citavi u Flashu...ali treba da je dobro uradjen...pa ko se bavi ovim nek me kontaktira i kze gde mogu videti primerke koje je uradio i kako mogu izabrati otprilike sta hocu.........
 
dvr_liberty:
Sajt je smesan pravo,ali vidim da se trudis,samo napred.......
Postavio si samo tekstualni logo i meni i mislis da je to to????

Zar mislis da neko angazuje nekoga za flash sajt sa takvim znanjem?

Tebra...
Ja sam odmah rekao da sajt nije zavrsen...
A nije ni trebao da bude FLASH SITE... to mi nije bilo u planu...
Nikako da odradim ostatak sajta, ono...
Kraj godine, matura, maturski ispiti, prijemni...et cetera....
I nemam nameru da radim sajt nekome... Bar ne jos....
 
ArkantoS-Vrbas:
Tebra...
Ja sam odmah rekao da sajt nije zavrsen...
A nije ni trebao da bude FLASH SITE... to mi nije bilo u planu...
Nikako da odradim ostatak sajta, ono...
Kraj godine, matura, maturski ispiti, prijemni...et cetera....
I nemam nameru da radim sajt nekome... Bar ne jos....

hm....2 pitanja...
1. zasto pokazujes svoj sajt, ako nemas nameru da nekom demonstriras svoje umece, u cilju uzimanja para od nekoga?
2. zasto pokazujes sajt koji nije zavrsen?
 
Zato sto sam se kladio sa jednim drugom da mogu da postavim sajt za 2 sata, sa najmanje 2 flash animacije koje cu licno napraviti, i da je navigacija obavezno u flashu...
Da ispljujem Papugu (profesora filozofije) i da web adresu postavim kao moju u jednom upitniku...
Dobio sam opkladu... A sada doradjujem ceo sajt u DW-u ali ne postavljam ga dok ne zavrsim... :D
 
hmh, ja ih vidim, a nije se niko zalio da ih ne vidi...ne znam sta je problem kod tebe ??

btw...konkurencija se ne ubija kritikom, nego superiornoscu :)

do duse...ovaj lik je verovatno napravio 3 sajta do sada, tako da ne zelim da ti i ja nastavljamo ...prijatelju :P
 
Klijent mi traži Da mu uradim sajt, ali takodje zahteva da ga on i održava tj. ažurira. Izrada sajta nije problem., to je lako, ali Ažuriranje sajta jeste , pošto je u pitanju stariji čovek, a ja bih trebao da ga naučim da to radi............. Pošto sam nov u svetu web dizajna, čuo sam da se lako vrši ažuriranje uz pomoć CMS-a.. Možete li mi reći na koji način se to radi?
Hvala...........
 
qwertynis:
Kada smo vec kod toga pogledajte i moj sajt www.niris.co.yu, pa mi kazete oce li od mene biti nesto.
Biće biće za dobre p.....iće (Replika iz Otac na službenom putu:)). MA OK je sajt , ako si baš apsolutni početnik. Naravno, malo treba reda da zavedeš, malo više maštovitosti, ali to ćeš brzo postići. Svakim novim poslom ćeš nešto novo naučiti veruj. I ja sam tako...
Pozzz.........
 
master-69:
Biće biće za dobre p.....iće (Replika iz Otac na službenom putu:)). MA OK je sajt , ako si baš apsolutni početnik. Naravno, malo treba reda da zavedeš, malo više maštovitosti, ali to ćeš brzo postići. Svakim novim poslom ćeš nešto novo naučiti veruj. I ja sam tako...
Pozzz.........
Hvala veliko na razumevanju. Ja sam to i pricao. Covek zna koliko zeli da zna. U ovom trenutku znam ovolko, a u sledecem ko zna mozda ce me zainteresivati pa cu i forum ubaciti.
Nego da pitam znas li neke linkove gde mogu "pokupiti" neke forme koje cu uz malo mkodifikacije nabaciti na sajtu...
nadam se da sam bio jasan.
 

Back
Top