Kako ukinuti B92?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Coke:
Sexualni aspekt mitova je 90ih bio prisutan kod baba a danas vidimo i kod deda.:lol:

Какве ово везе мозгом има, шта , као треба да буде духовито... е свашта, сада ћу још и деда постати зато што волим цртане стрипове о Краљевићу Марку... :roll:
 
Krckic:
I vrapci na grani znaju da je to antisrpski medij, i da provodi interese Sorosa i stranih vlada. On nanosi samo stete Srbima i Srbiji, i u svakoj zemlji bi bio ukinut.
Treba li Srbija, kao i Rusija, da zabrani strane donacije NVO i B92? Mislim da je to najbolji nacin za ukidanje te gluposti kao sto je B92.

Кад буду кршили закон, биће укинути (што сам паметан).

П.С.

Постоји увек и екстремна варијанта (о томе други пут, ако си заинтересован).
 
Бл:
Какво је ово вређање од стране овога органа

Ма пусти човека... не зна шта пише... он за све и свакога ко му се не свиђа напише "фашиста" :lol: :lol: :lol: ... као то му нешто значи... као то је његова
оцена дотичне персоне или групе људи, нарочито Срба...ма то је сигурно нека
јуначина татина комунистичка... :confused: :confused: :confused:
 
eremita:
Ма пусти човека... не зна шта пише... он за све и свакога ко му се не свиђа напише "фашиста" :lol: :lol: :lol: ... као то му нешто значи... као то је његова оцена дотичне персоне или групе људи, нарочито Срба...ма то је сигурно нека јуначина татина комунистичка... :confused: :confused: :confused:

Ма нека шкија јест, али која. може лако бити неки мањински орган, али и комуништа
 
Ova plavusa nikako da prizna da nije procitala lektiru za sesti razred. Strasno. Nema veze, sad sigurno cita kurir. Tu je sigurno nasla i ova silna slova J (pun je reci koje bas pocinju na ovo slovo). Molim te, plavuso, potrazi projekat rastko (ako uopste znas ko je rastko) i procitaj malo o vilama i buzdovanima.
 
Vilo, sa nepismenima je tesko raspravljati, a ispravlljati tvoje "pismenosti" je Sizifov posao, a ja nisam Sizif, zao mi je:)
Ne interesuju mene ni vile, osim RaviJojle, mozda malo, i ne mogu pronaci nikakav "projekat" rastko, moguce da potrazim "projekat" Rastko:)
Znas, u prvom razredu osnovne, uce se velika i mala slova, itd. a buzdovana ima dovoljno i ovde, tako da ni njh necu da trazim po kojekakvim "projektima":)
 
ah da si tako pametna kao sto si sujetna. stvarno pravis budalu od sebe. kad stignemo do slova r u nasem etimoloskom recniku (i to je jedan od projekata), gde sam usput, saradnik (naravno, draga plavuso, jer sam lingvista expert) poklonicu ti tu svesku. volela bih da sam na ovom caskanju sa svojim zemljacima naisla na nekog malo bistrijeg od boze, a ne na tebe. sad stvarno cao. ja moram da idem. moram da radim na projektu. a ti si sigurno besposlena pa mozes po ceo dan da se dopisujes (verovatno si u grupi od onih, valjda 10000000000..., bespolenih u scg. pozdrav iz upsale od dr.ph. ville.
p.s. uvek pazi sta pricas nikad ne znas ko sedi preko puta tebe. i jos nesto: sedi gdi si ni za tu nisi
 
Ipak:)

Projekat Rastko] Srpske narodne pjesme - Skupio ih i na svijet ...
Rasrdi se vila Ravijojla, Pak odskoči u Miroč planinu, Zape luka i dve bele strele, ... Al' mu b'jela odgovara vila: "Pobratime, Kraljeviću Marko! ...

Pozvala si se (odnosno mene) na Projaekat Rastko, evo, vidi i sama, pise lepo vila RaviJojla:)
Nemoj sa mnom o pisemnosti, vazda cu te potuci, osim ako me ne zamolis da to ne cinim, ili se preseli malo na Knjizevnost, tamo mozemo raspravljati do mile volje. Ovo je ipak diskusija Politika:)
 
Jadan "projekat":)
Otprilike znam KO sedi "preko puta mene" odnosno, ko se krije pod nickom vila RaviOjla........
Jezicara jesi, mila, ali veze nemas sa jezikom (srpskim) nemas......

Jadan "projekat" pa jos etimoloski.
Radi, radi, samo radi, poreklo svake reci da izr(v)adis, ja cu dotle cekati, pa ako bi bila voljna da me malo uputish:)
 
Svevlad:
Ukinućemo sve zapadnjačke crtane filmove koji, eto vidiš i na sebi, utiču loše na psihičko zdravlje omladine. Dakle, vraćamo Loleka i Boleka, a Ren i Stimpi kao narkosi i lunatici će da završe na otpadu. Ko god bude javno puštao Južni Park, moraće u zatvor. Dosta je bilo debilizma. Hoćemo zdrave, umetničke crtane filmove, uvoz iz Rusije i Kine. Sem toga, to će da podstakne razvoj domaće škole crtanog filma. Mi smo nekada imali oskarovca, a pogledaj danas... kad smo zadnji puta gledali neki srbski crtani film? B92 je nedavno prikazivao ustaškog Profesora Baltazara, koji je potpuno nemoralan, što se i očekivalo od te televizije. Pitate se zašto je Profesor Baltazar nemoralan? Eto, zato.
kad ja tamo negde okarakterisa lika kao inkarnaciju rebela
a ono zagoru bilo dosadno pa dodao novi nick

neki ovde na forumu stvarno imaju problem :(
a nije mali...
 
taja:
..e ako vi ne ukinete b92 niko nece :lol: :lol: :lol:

Уопште не треба УКИНУТИ Б92 - него треба УКИНУТИ СТРАНЕ "ДОНАЦИЈЕ" и за њих и за бројне НВО којих на јаслама страних обавештајних служби и влада има преко 2000 - исто као што је урадио Путин. Изволи, ради, али од свог новца! :evil:
 
vila raviojla:
ah da si tako pametna kao sto si sujetna. stvarno pravis budalu od sebe. kad stignemo do slova r u nasem etimoloskom recniku (i to je jedan od projekata), gde sam usput, saradnik (naravno, draga plavuso, jer sam lingvista expert) poklonicu ti tu svesku. volela bih da sam na ovom caskanju sa svojim zemljacima naisla na nekog malo bistrijeg od boze, a ne na tebe. sad stvarno cao. ja moram da idem. moram da radim na projektu. a ti si sigurno besposlena pa mozes po ceo dan da se dopisujes (verovatno si u grupi od onih, valjda 10000000000..., bespolenih u scg. pozdrav iz upsale od dr.ph. ville.
p.s. uvek pazi sta pricas nikad ne znas ko sedi preko puta tebe. i jos nesto: sedi gdi si ni za tu nisi

Ne bih da vam kvarim raspravu, ali je stvarno diskutabilno čitati raspravu između vas dve, raspravu o jeziku i pravopisu, kada ti Vilo, ne koristiš niti velika i mala slova, slabo se služiš znakovima interpunkcije, a o korištenju-korišćenju naših slova č, ć, ž, š, đ da i ne govorimo. I to na forumu na kome je moguće čak i u istom postu писати ћирилицом и латиницом.
Слично важи и за Плаву Биљу...
П.С. Још од Windows/a 98 је могуће без икаквог проблема писати Unicode фонтовима, а тастатуре са нашим словима коштају од 400,00 динара па навише :)
 
Kod mene se samo B92 vrti...:D
Najbolji informativni program, najbolji naučni program, OK serije, sport... Nekad okrenem Studio B i to je to.
Zato i imaju najveći rast gledanosti u Srbiji i dobijaju nacionalnu frekvenciju.

Uz to vredi gledati strane kanale tipa Discovery ili National Geographic.
 
Narod treba, kad dođe čas, da zauzme judeo-masonski TV B92, koji će u budućnosti da bude nacionalni verski kanal, za obrazovanje dece i mladih u pravoslavnom hrišćanskom duhu, kako bi se to mesto očistilo od demona.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top