Igrica-Might and Magic VII

Ljudi,pomagajte.Zakucao sam na 3. nivou Might and Magic V.....To je onaj sa podzemnim prolazima,onom lavom i to.Treba da se nadjem sa nekim kraljem kako bih pobedio zlo ali tog kralja nigde nema.Sve sam sagradio u dvorcu,sve imam super,magije i ostalo.Vojska sjajna,ali toj kralja BRE nigde.Veze nemam shta da radim.4 dana lutam po mapi kao ludi Shaja.Pola sam otvorio i dalje ni makac.Haos...Ochajan sam.HAAALLLPPPP
 
tatjanamil.:
Treba mi pomoc ako neko zna gde mogu da nadjem igricu Might and Magic VII,neki sajt gde moze besplatno da se skine :oops:


ahahah ladno imam ja...drugar me nagovorio da je qpim...spreman sam da ti je dam...u zamenu za malo nezhnosti i poneq lepu rech...

sprdam se imam je al ne vidim kako bi ti je mogo doturiti...cimanje mi da je shaljem poshtom zbog nekoga na nekom forumu...koga btw prvi put tu vidim...
 
aaaauuuuuuuuuu..povikase vuci....pa sta je bre ovo hebale vas video igre ovo nije podforum za to ima poseban podforum za njih i tamo ces naci makar 10 tema o tome........u stvari neces jer cale sve teme o pirateriji redovno lockuje...
ali ipak je zakon onaj sa restoranom i kineskom `ranom.....jel goldi kol`ko bi trebalo da mu platimo da i dalje postavlja takve teme ovde(ako ga do sad nisu banovali) da bismo imali gde da mazemo...ne margarin nego njih...me so bad I know that :twisted:
 

Back
Top