AH TA ŠKOLA........

oh... pa ovako.... u obe sam bila.... hm.... pa.... znana...... da se tako bzvz izrazim.....
moje najjace secanje iz osnovne datira sa rekreativne nastave u 4. razredu kad sam se razbolela i bila sa uciteljicom u sobi.... pa se i ona razbolela.... samo sto je ona umrla u sredu.... ali ja sam to saznala u petak kad smo se vratili u bg.....
onda se secam kad sam se zamalo onesvestila kad sam dobila 4 iz matematike u 6 ili 7 razredu..... i takooo... i kad nisam isla u skolu zbog bombardovanja.... :roll:
 
i secam se kako sam se provozala svako jutro pored srednje.... pokupila drustvo i zapalila.... jedan dan u kafic, drugi dan u arandjelovac.... i takooo..... i kad mi je razredni rekao da sam manipulator..... ja sam imala tesko detinjstvo...... :roll:
 
uh u osnovnoj je bilo vrh...nas desetak se druzhilo bili smo ekipa...svakakve dogodovshtine...bili smo od onih shto su probali cigarete i bili smo face...bilo je super i tog perioda se setjam sa tugom u ochima...

u srednjoj je bilo ochajno bio sam okruzhen idiotima...u celoj je.benoj shkoli samo jedan momak s kojim sam mogo kolko-tolko da se druzhim...a znash kolko znache ortaci u srednjoj...ma uzhas uzhas uzhas netju o tome...
 
livija:
i secam se kako sam se provozala svako jutro pored srednje.... pokupila drustvo i zapalila.... jedan dan u kafic, drugi dan u arandjelovac.... i takooo..... i kad mi je razredni rekao da sam manipulator..... ja sam imala tesko detinjstvo...... :roll:
Jer ti ides u arhitektonsku ili si isla?
Javicu se za godinu dana kad secanja iz srednje ne budu tako sveza :D
 
Sve do trećeg razreda srednje škole imam divne uspomene i iz osnovne i iz srednje, ta prva dva......iako su to bila luda vremena i bili smo kao čardak ni na nebu ni na zemlji, pamtiću ih dok sam živa.......osnovna škola, naročito, predstavlja period u kojem se dešavaju prve, malo ozbiljnije ljubavi, pa se i toga rado sećam...........bila sam stalno predsednik razreda, evo i toga sam se setila.......ma mogla bih ja pisati memoare po danima............:-D:-D:-D
 
osnovna...nako....srednja...odlicna zayebancija..ponoviti se nece nikad...od 11 razreda ja sam ubo jedini normalan..svi smo se izmjenjali...svako sa svakim...pravili zajednicke zurke na koje je cijeli razred bio pozivan...odlicno iskustvo...
 
Lolz,shkola :D
Pa,u osnovnoj u 8 razredu sam bio odlichan,ali jedva.Tad sam vetj krenuo da ludim...a na tom raspustu sam skroz skrenuo.Bio sam otporash,bushio ushi,i opasno sam se navukao na ...neshto...pa me je onda drushtvo izvuklo nekako iz toga...Imao sam vishe ukora nego ocena,i cela shkola me je znala :D i tako...
 
Secam se da sam skoro celu IV godinu bila po kazni redar sa jednim Jovovicem :lol:
Stigli do nas, i tu stali :lol: zabrljamo nesto, oni nas kazne jos 1-2-3 nedelje redarstva, pa taman odradimo i to, stigne nova kazna ... i tako.... nikad nisu ni stigli profesori do kraja dnevnika :lol:
A mi smo bili 10 i 11 u dnevniku. Ludilo.....
 
:) Ma skola(osnovna a i srednja) je bila "ludnica" i to tek sada shvatam sad kad sam na faxu...bezanje sa casova(u srednjoj),nerviranje oko ocena,sve mi je to sad smesno i slatko da se setim.Pa exkurzije...ma ludilooooo!!!! Sve u svemu lepe uspomene me nose.....
 

Back
Top