Ubijen mladic u blizini Zvecana

*Dario*

Početnik
Poruka
29
Miljan Vesković (23) iz Žitkovca kod Zvečana, ubijen je prošle noći na putu od Zvečana ka selu u kome je živeo.

Zločin se, prema prvim saznanjima iz srpskih izvora, dogodio jutros između tri i četiri sata dok se Vesković vraćao kući svojim automobilom. Na polovini puta morao je da se zaustavi zbog barikade načinjene od grana, a u tom trenutku iz zasede je nepoznati ubica osuo rafal po "golfu".

Zločinac, ili više njih, izbacio je telo Veskovića iz automobila, a potom se odvezao starim putem do sela Grabovac gde je "golf" jutros pronađen.

Na mestu zločina pronađeno je više čaura iz automatske puške kalibra 7,65mm. U toku je uviđaj koji vrši međunarodna policija.
 
prokleti bili ti siptari... kada bih cuo da su svi pomrli, i to mojom zaslugom, ni u jednom trenutku mi ne bi bilo zao... Stoka! Treba ih sve satrti sa zemljom mamicu im J.E.B.E.M kukavicku... Sto se nisu tako kurcili dok je bila nasa vojska dole?! zao mi sto ih milosevic nije zgazio, i sto svi oni CNN i BBC izvestaji o genocidu nisu bili istiniti P.S a mi ponovo najebasmo...
 
Е, сада замислите да се исти такав злочин догодио у Србији и да је убијен шиптар - размислите КАКВО БИ КРЕШТАЊЕ УСЛЕДИЛО... а ово што је убијен један младић од свега 23 године и још Србин - на подао и кукавички начин - ТО НИКОГА НЕ ПОТРЕСА. Ја лепо кажем да се морају образовати ОДРЕДИ ОСВЕТНИКА - овако само убијају Србе без икакве одговорности - а ако се она и покрене, све једноставно нестане. САМО ОСВЕТА МОЖЕ ОПАМЕТИТИ ШИПТАРЕ. А требало би мало и премлаћивати тзв.међународне представнике, јер су се ти њихови нижи службеници толико осилили да се овде понашају као да су у Африци. СТОП ЗЛОЧИНУ И ЗЛОЧИНЦИМА !
 
roninraven:
Uzgred, kako znas da ga je ubio Šćiptar?

Jok, valjda se zna da samo Srbi ubijaju, je li?
probusen8eg.gif
 
big l:
prokleti bili ti siptari... kada bih cuo da su svi pomrli, i to mojom zaslugom, ni u jednom trenutku mi ne bi bilo zao... Stoka! Treba ih sve satrti sa zemljom mamicu im J.E.B.E.M kukavicku... Sto se nisu tako kurcili dok je bila nasa vojska dole?! zao mi sto ih milosevic nije zgazio, i sto svi oni CNN i BBC izvestaji o genocidu nisu bili istiniti P.S a mi ponovo najebasmo...

neuroloske smetnje a?
 
Заиста су много "духовити" неки постови овде... Надам се да ће се тако слатко зезати и кад они дођу на ред, нисам сигуран да ли бих то могао гледати.

Једно убиство Србина у класичној сачекуши на Космету, а "братија" ударила на шегу. Лепо је то кад се неко прави блесав, само није ни време ни место за то.
 
Бл:
Знам, немој да заборавиш да сам и ја из тог краја

OK. Problem je mnogo dublji i mnogo dugotrajniji, i, nazalost, tesko da moze da ga resi nase prepucavanje na ovom forumu.
Na Kosovu je trenutno najveci problem to sto je nemoguce sprovesti bilo kakve zakone jer se KFOR i UNMIK boje da li ce uspeti i sebe da sacuvaju, tako da ne smeju da pokrenu bilo kakvu istragu u vezi bilo kog ubistva.
U etnicki cistim albanskim sredinama je bilo ko zna koliko ubistava, koja manje-vise sto nisu resena, nego o njima ne sme ni da se izvestava. Cini mi se da je i brat nekog od one trojice njihovih zlocinopoliticara ubijen pa se i nakon dve godine ne zna nista.
Srbija jeste u mnogome lose organizovana drzava, ali kod nas ni u vreme Zloboleona Jednoparte nije bilo tako.
 
roninraven:
OK.
U etnicki cistim albanskim sredinama je bilo ko zna koliko ubistava, koja manje-vise sto nisu resena, nego o njima ne sme ni da se izvestava. Cini mi se da je i brat nekog od one trojice njihovih zlocinopoliticara ubijen pa se i nakon dve godine ne zna nista.
Srbija jeste u mnogome lose organizovana drzava, ali kod nas ni u vreme Zloboleona Jednoparte nije bilo tako.

Eh, Da se samo na Kosovu nezna broj ubijenih Srba!? A Hrvatska, a Bosna!!?? Dok recimo Hrvati na tri decimale znaju broj nestalih i bla, bla.... :D :D :D
 
Стварно, не волим да призивам модераторе, али ово је испод сваког нивоа. Погледајте шта има да "каже" ово хортијевско смеће (Mikowiny) на вест о УБИСТВУ 23-годишњег момка (ни прва реакција roninraven-а није била много боља, али се после кориговао, донекле, овим последњим коментаром). Мислим, ово питање "откуд знамо да је убица Шиптар" (сигурно је неки зли великосрБски домаћин и крезуби патриЈота).

Дакле, можемо да се расправљамо о Тадићу, Томи, Чеди и коме хоћете, али ово је РЕАКЦИЈА ове стоке на вест о УБИСТВУ једног ЧОВЕКА. Са оваквим створом вероватно ни рођена мајка не може да пристојно разговара, па нећу ни ја. Говорим о овоме што је написао Mikowiny, о тим весело-шабанским доскочицама.


@ Mодови: пре него што ме опоменете због (намерно) оштрог речника према овом кољачком шљаму, сугеришем да опет погледате шта је тај олош написао на вест о недавном УБИСТВУ, кокје је тема овог топика. Пљуц за скота.
 
Страшно, стварно сам згрожен. Претходни коментар сам изменио, јер сам накнадно видео да се Ронинрејвн ипак кориговао у једном коментару, а овај (Mikowiny) збија шале на вест о смрти. Пљуц, још једном.
 

Back
Top