novi nazivi bulevara i ulica u NS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mi je vec imamo. pre nego sto je dobio ime trg nikolaja velimirovica bio je trg tomislava. kako se on nalazi u petrovaradinu (gde zivi jedan broj hrvata) glupavi radikali su ga promenuli misleci da je dobio ime po hrvatskom kralju tomislavu a ne po kreljevicu tomislavu sa kog je pocinjao istoimeni most preko dunava (srusen '41).
isto tako su promenili ime "istarskog" keja misleci da je dobio ime po istri a ne nekadasnjem imenu reke dunav. da ne pricam o bulevaru "cara" (kneza) lazara i trgu "carice" (kneginje) milice.
 
HEMI 426:
naravno!
Tata je bio veliki covek
klicao sam mu kad je otvarao most boska perosevica
tukao sam otporase 5 oktobra
i bio sam da ga branim kad su ga oteli i odveli u hag



na zalost, na sahranu mu nisam stigao ali cu se boriti da dobije svoju ulicu u ns!
dosada si kao sto vidimo veoma bio uspesan u toj svojoj borbi...i 5. oktobra i kad su ga vodili u Hag....nadam se da ces imati istog uspeha i oko borbe za naziv ulice...
 
eh, ne staj na muku... :-(
ali ipak, jedna stvar mi greje srce...dok je nas bice i slobe, on nije pao sa marsa nego ga je iznedrio srpski narod.....ako znas da se dalaj lama trazi tako sto se trazi njegova inkarnacija....mozda, neko dete u srbiji upravo sad stasava u novog SLOBODAna.....videcemo
 
HEMI 426:
hehehehehehe....to me podseti na jedan stari tripadzijski film gde odbegli doktor mengele seje hitlerove klonove po celom svetu.....


duznost svih nas je da to dete cuvamo i da mu omogucimo da nastavi tamo gde je SLOBODAn stao

A šta bi to dete moglo u budućnosti nastaviti slobinim koracima!?
E da, još je Vojvodina ostala u sastavu Srbije....a to možemo izgubiti i bez tako 'sposobnog' vladara:D :D
 
su upravo dobile svoju politicku dimenziju....otkrivam sve svoje mane i bolesti....zadrti limanac, aktivni slobista, osvedoceni delikvent i narkoman, ljubitelj americkih automobila, pimp funk muzike i maloletnih devojcica..... izvolite...


http://forum.krstarica.com/threads/76733&page=1


milosevic6.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top