Microsoft podrzava pirateriju!

Ajde iskreno ljudi, da li mislite da Microsoft uredno placa svaki softver koji koristi za razlicite namjene, jer naravno da ne pravi softver za sve sto moze da treba.. Cisto sumnjam, prosto ne vjerujem...

A dokaz ili bar jedan od njih je postavljen na vrhu..

Prema tome, kad mi kaze neko piraterija i zastita autorskih prava, znam ja sta to znaci i kako tu stvari idu, ali po svemu sudeci da cijenu piraterije placaju manje firme i ostali, dok veliki mogu da rade sta hoce pa ako treba i da prikriju svoje (ne)djela..

Poz.zzzz
 
GZ:
Prema tome, kad mi kaze neko piraterija i zastita autorskih prava, znam ja sta to znaci i kako tu stvari idu, ali po svemu sudeci da cijenu piraterije placaju manje firme i ostali, dok veliki mogu da rade sta hoce pa ako treba i da prikriju svoje (ne)djela..
Poz.zzzz

Malo prestrogo ipak... Taj minorni fajl je ko-zna-ko "komponovao" uz pomoć nelegalnog softvera - niko naravno nije proveravao, a nekom freak-u je palo na pamet da zaviri baš u wmpaudx.wav i otvori ga u Word-padu ili već...;)
 
Кулиража:
A posto je ovaj forum toliko propao, stavi ti slobodno to upustvo ovde na sred foruma, pa koga interesuje neka cita.
Zadnjih 10 poruka se svodi na to: "posalji meni upustvo"

Sta pametujes bre,sta ima tu lose,kao ne treba ni to radimo,bolje je po tebi izgleda da ocrnjujemo jedni druge i da postavljamo teme koje nemaju veze ni sa cim.Ovde izgleda ne mozes nikome ugoditi.

Mi srbi smo stvarno kvaran narod.....8-)
 

Slične teme


Back
Top