SRPSKEY

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srpskey

Početnik
Poruka
20
Skini SRPSKEY i uživaj u lakom kucanju srpskih dijakritičkih znakova. Ukucaš CX i izađe Č. SX i izađe Š. I tako dalje. Vrlo prosto, navikneš se za 2 minute, zauzima malo memorije i - RADI! Reci "ćao" konstantnom prebacivanju tastatura, reci "pali" traganju za našim slovima po zapetama, uglastim zagradama i tarabama.

http://users.onvol.net/srpskey/

Plus besplatno i veliko svega 34 KB. Skine se i instalira (i de-instalira ako treba) za 3 sekunde.

To je to - nadam se da će i tebi Srpskey pomoći da budeš produktivniji.
 
Oho...
Opet reklama za srpskey...
Pa brate... Koliko se ja secam...
Mislim da si postavio preko 200 tema sa ovom reklamom...
Svi koji su hteli da vide videli su... Oni koji nisu neka malo potraze po forumu....
Dobio si dosta pohvala, ali mislim da je to bilo dovoljno....
 
ArkantoS-Vrbas:
Oho...
Opet reklama za srpskey...
Pa brate... Koliko se ja secam...
Mislim da si postavio preko 200 tema sa ovom reklamom...
Svi koji su hteli da vide videli su... Oni koji nisu neka malo potraze po forumu....
Dobio si dosta pohvala, ali mislim da je to bilo dovoljno....

200 tema... ovo je treća poruka, nemoj da preteruješ. Niti šta prodajem, niti šaljem gluposti, niti teram nekoga da koristi program - ajde ne budi tako negativan. Zar baš svaki put kada se neko trudi da napravi nešto besplatno i za zajedničku korist, neko mora da se nađe da kritikuje i spušta. Ajde da ne budemo po ko zna koji put sami sebi najveći neprijatelji.
 
Srp... Pa daj... Sada cu opet ja ispasti da kritikujem nekoga...
Prvi i drugi put kada si postavio ovu temu, svi su te podrzavali...
I ja sam rekao da je odlican programcic, ali da mi ne treba jer sam navikao
da kucam ; '[ ] \ umesto CH SH itd....
Ali kazem da si...
Samo cekao da tema predje u drugu stranicu na forumu, da bi postavio novu....
Zasto jednostavno nisi u svojoj staroj temi rekao:
"E ljudi.... Sto se niko ne javlja vise?"
 
Ne volim da se uplicem u rasprave kakva je ova, ali eto mogu da dam svoje misljenje.. Vidim da je covjeku stalo do propagande ovog programcica kojeg sam medju prvima podrzao, s tim da imam utisak da grijesi na nacin na koji to radi.. Sve sto je trebalo da se uradi jeste da se zamoli moderator da privremeno stavi temu kao ljepljivu bar jedno mjesec dva, jer program je besplatan i to ne bi preksilo nikakva pravila, a postavljanje tema koje su vec razradjene nije bas pozitivno vec iritirajuce..

Na kraju krajeva tu su nadlezni pa ce da odluce sta i kako..

Poz.zzz
 
ArkantoS-Vrbas:
Srp... Pa daj... Sada cu opet ja ispasti da kritikujem nekoga...
Prvi i drugi put kada si postavio ovu temu, svi su te podrzavali...
I ja sam rekao da je odlican programcic, ali da mi ne treba jer sam navikao
da kucam ; '[ ] \ umesto CH SH itd....
Ali kazem da si...
Samo cekao da tema predje u drugu stranicu na forumu, da bi postavio novu....
Zasto jednostavno nisi u svojoj staroj temi rekao:
"E ljudi.... Sto se niko ne javlja vise?"

Imaš previše slobodnog vremena na raspolaganju. Ostavio si 7,000 poruka na ovom sajtu, a kenj*aš mi zbog jedne (potencijalno korisne) poruke u dva meseca. Ajde lepo gledaj svoja posla i nemoj 'leba ti da opet odgovaraš na ovu poruku.
 
Ја већ имамСрпску тастатуру.Ћирилица је лепо писмо......Што га не бисмо сви користили.... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top