Kupovina- savet

Ja imam sporet sa ravnom plocom i spremanje hrane mi vise nije nocna mora. Moj proizvodi gorenje.
Svaka ploca ima termostat, i lak je za regulisanje temperature. Rerna mu je isto dobra sa ventilatorom.
Prednosti: pravi je stednjak, stedi energiju, manje se zagreva kuca kad se sprema jelo.
Mane: malo je pipkav za odrzavanje al kad udjes u stos onda i nije.
 
kad sam bio mali chinio sam sulude stvari...npr ke.njam na noshi i jedem lebac premazan eurokremon...uzhasno mi nedostaje takav stav u zhivotu...ja ke.njam i jedem i mozhete da se chudite koliko hotjete meni se tako otje...nego sve radish kako drugi otje...sve radish kako bi trebalo da radish...ooo gle istine...sve mislish kao shto bi trebalo da mislish...zhivot je kavez a mi smo pihtije koje narastaju u kavezu...prosipamo se na sve strane...al i dalje ostajemo u jbnom kavezu...***** ti i zhivot i ljude i sve...
 
su te najurile

ajd nije tako lose ima i amfibije

zvala bih te da mi pravis drustvo da me stitis ali to nije dobro uci cu sama tamo.

znam da mislis na forum svastara tamo idem a na zh kutak nesto kao ne smem

jedino sto kad ides samo na svastaru dosadi...treba je meshati s necim onda manje dosadi
 
a otkud ti tamo je l zbog mene beshe dala sma ti link
hahahah
jao ona je opasna se lozis na nju

e sakrio si da te ne bi maltretirali ovde...sakrio si naziv
 
e netjemo da chatujemo to je protivno pravilima...mogli smo al na temi kafana...

a ma da smorio me ovaj forum totalno ljudi su blaaah...modetarori tek...i kao kreno i sve nalazim neke od ljudi preko a svi u nacionalnom fazonu kao srbija do tokija i te gluposti...i setim se da si ostavljala link i odem...ma izbriso sam sve...nisam njoj napisao napisao ja na forumu sve javno hehe da niko ne poveruje (: ...a reko sam istinu (: ...ma nisam je pipno al kazhem ti napali me najstrashnije...
 
ja sam chuo za icq pre nego shto sam qpio komp...i u vishe navrata poqshavao chatovati s ljudima mahom strancima...i nikad ali apsolutni nikad mi niko od njih nije odgovorio...ma nisam vodja neko shta sad kao mi chatujemo na temi i to na dom i porodica...
 
20050831124356_chicken.jpg


(: meni u glavi razmnozhavanje (:
 
svako...misim pushenje i nema veze s foliranjem pushenje je ko masazha...
ne opet nisi skontala...nebitno jagodo super bila fora za trep ko shto reche sad je silovanje...odo na pochinak kasno je...
 

Back
Top