Crno ili žuto?

Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
473
Imao sam priliku da spavam više puta s jednom Kineskinjom i mogu kazati da je bilo ludo. Žestoko me napalila ta "razlika". Želja mi je da probam i nešto "crno", posebno ako je originalno afričko, ali to je teško da se pronađe ovde. Pre, kada smo bili u bloku nesvrstanih, za vreme SFRJ, verovatno je bilo to lako da se ubode, jer su dolazili studenti iz zemalja u razvoju.

Ima li neko slična iskustva ili maštarije?
 
Ako te je kinskinja palila onda ja mislim da si ti (bez uvrede) buddala! Kineskinje smrde,nemaju dupe,nemaju sise,odaju kao da su jahale bure,kolena im propadaju,pikljave,nikakve,odvratne...
Ne volim da ih vidim.
A za te crnkinje si buddala! Da si odabrao neke...nego one chamuge najcrnje iz afrike...koje takodje smrde.
Zao mi te...:lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ako te je kinskinja palila onda ja mislim da si ti (bez uvrede) buddala! Kineskinje smrde,nemaju dupe,nemaju sise,odaju kao da su jahale bure,kolena im propadaju,pikljave,nikakve,odvratne...
Ne volim da ih vidim.
A za te crnkinje si buddala! Da si odabrao neke...nego one chamuge najcrnje iz afrike...koje takodje smrde.
Zao mi te...:lol:

Budala je onaj koji ne zna, a pametuje. Ako tebi smrdi čkapi, onda hvataj bulju, šta da ti kažem.
 
Brate...smrde u kompletu! Kapiras? Oci im smrde!
Nemoj samo meni da kazes da ne znam nista o kineskinjama...deluje smesno. Sve sto sam gore napisao je ziva istina...izuzetaka gotovo da i nema.
Izgleda da ti volis vonjave devojke. :lol: :lol:

I ovo jos...onako usput...(sto bi rekao Ivan) izdrkam ti se na SFRJ i nesvrstane. :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Brate...smrde u kompletu! Kapiras? Oci im smrde!
Nemoj samo meni da kazes da ne znam nista o kineskinjama...deluje smesno. Sve sto sam gore napisao je ziva istina...izuzetaka gotovo da i nema.
Izgleda da ti volis vonjave devojke. :lol: :lol:

I ovo jos...onako usput...(sto bi rekao Ivan) izdrkam ti se na SFRJ i nesvrstane. :lol: :lol:

Slušaj, ako si pročitao i jedan moj post van ovog podforuma, onda ćeš znati da i ja nisam ljubitelj kolora. Ali, kad je čkapi u pitanju, volim je u boji.
 
Ma, nisma procitao ni jedan tvoj post,osim ovog. Ne citam postove. :lol:
A i sta si se usplahirio:D ...nisam o tebi mislio nista lose...samo sam malo opleo po kineskinjama. Nista nisam slagao.
A ti svevlade, nastavi da uzivas u duginim bojama ******...:lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Ma, nisma procitao ni jedan tvoj post,osim ovog. Ne citam postove. :lol:
A i sta si se usplahirio:D ...nisam o tebi mislio nista lose...samo sam malo opleo po kineskinjama. Nista nisam slagao.
A ti svevlade, nastavi da uzivas u duginim bojama ******...:lol:

Pa dobro, tebi se nije dopalo, meni jeste, šta da se radi... o ukusima ne valja raspravljati... 8)
 
Svevlad:
Pa dobro, tebi se nije dopalo, meni jeste, šta da se radi... o ukusima ne valja raspravljati... 8)
Samo udri prijatelju, kad je sex u pitanju i ja sam za bratstvo i jedinstvo! Ko Beneton - što više boja, to bolje! 8-)
Rdjavom qrcu svaka dlaka smeta, nismo ni Eskimi ni narkomani pa da volimo isključivo belo! ;-)
 
Obicno se Kineskinje dopadaju muskarcima sa slabim" performansama" da ne kazem malog penisa....Konstitucija jedne Kineskinje je potpuno drugacija nego npr. nasa pa samim tim su kod nje i drugi "delovi tela" nesto uzi npr...Zbog toga ovakvim muskarcima prijaju Azijatkinje...sto je prirodno....( ogradjujem se ,uvek ima izuzetaka...).....
 
DjuraMornar:
Obicno se Kineskinje dopadaju muskarcima sa slabim" performansama" da ne kazem malog penisa....Konstitucija jedne Kineskinje je potpuno drugacija nego npr. nasa pa samim tim su kod nje i drugi "delovi tela" nesto uzi npr...Zbog toga ovakvim muskarcima prijaju Azijatkinje...sto je prirodno....( ogradjujem se ,uvek ima izuzetaka...).....
A crnkinje, mislim ove iz spotova? :shock:
 

Back
Top